Skočiť na obsah

Čo a prečo práve počúvate?


bad_guy

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 6,4k
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • iskra

    811

  • tomassi

    549

  • dead

    386

  • phersu

    356

niekedy sa mi podari kupit nieco, zaco nelutujem vyhodene peniaze, tak ako teraz

 

niekto otvoril mixer, nakrajal Neala Morseho, Anathemu, Alice In Chains, Psychotic Waltz, 5 minut podrzal gombik aby z jednotlivych indigrencii neostal kusok pri kusku, to vsetko nechal vykvasit, odstat v chladnicke, prejst vecnostou a teraz mi to naserviroval na tanier, beriem najmensiu moznu lyzicku a neviem z akeho konca mam zacat, kusok odkrojim a chybajuca cast znova dorastie do inych, dosial nevnimanych rozmerov, ...prcic, objavil som ameriku a este som len na kube.

 

Obrázok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ak ta to bude prilis uspavat skus najst rock´n´rollove "odtrhovacky" z albumu Folk, Baroque and other Rags for Guitar:

 

Second Two Carolos - Den přeslavný

Three Rags - Rags3

Two Pieces for Two Guitar - Midnight

 

hlavne v tom poslednom napisanom tracku sa mu pari z gitary :lol:

 

v poslednom case si do iPodu natahujem same naboostrovane prasacinky, musim stiahnut Hromka a poprechadzat sa zahmlenym vecerom :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zatiaľ ma to neuspáva ani neunavuje, pekne postupne si to prejdem :lol: Teraz hrá My Bonny Bonny Boy.

Ja som sa dnes veru bola prejsť cez lúky a lesy so slúchadlami v ušiach, no parádička...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov