Skočiť na obsah

Čo a prečo práve počúvate?


bad_guy

Odporúčané príspevky

U nás v TV, Dni mesta Trebišov. Rôzne výstavy, športové aktivity, hudobné skupiny...Boli sme aj včera a perfektne si užili krásne chvíle v príjemnom krásnom prostredí v našom parku. Zážitky, perfektná zábava, spievali sme , tancovali, pohostili rôznymi dobrôtkami. Úžasný pocit, radosť, zážitky, stretli sme sa s mnohými ľuďmi, aj z okresov VT, MI, KE, ako jedna veľká rodina. Priateľsky sme sa rozprávali, bavili sa, spontánne s chuťou usmievali. Hudobné skupiny, speváci, nesklamali, boli úžasní, ozvučenie perfektné...už dnes sa tešíme na ďalšie stretnutie... Je super, keď sa ľudia okrem práce, rôznych starostí, spoločne stretávajú, zabavia, potešia.   

https://www.facebook.com/profile.php?id=100063971893078

 

369700256_717614263714297_3229232088051675278_n.png

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 6,4k
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • iskra

    834

  • tomassi

    549

  • dead

    386

  • phersu

    356

Fuuuu a kolko zálohovaných fliaš a plechoviek by sa tam dalo nazbierať…

Editácia: Tie kapely sú dobré a počúvam ich aj ja. Tá prvá tá Dora hrali v Gáni a také rockovo prerobené ľudovky majú. Zabavíte sa na to je to dobré.

  • Odobrať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Už som upravil aby som sa aj témy držal. Tu je ochutnávka: 

Ja tie pesničky už som naživo videl ale dosť ich majú na nete tak idem aj čo to posťahovať aj na bežné offline počúvanie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zuzana Smatanová, naša slovenská  speváčka, skladateľka.. :flowers:

Keď bola v Trebišove  a zaspievala svoje skladby, potešila svojou  tvorbou, spevom, osobnosťou, človečenstvom, pokorou.. spieva srdcom...  celkovo príjemná atmosféra..

 

Z S.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Manowar poznám dlhé roky, nikdy som ich nepočúval, ani nemusel, ale singel Warriors of the World United im vyšiel:

 

Dobre je spracovaná aj táto verzia od iných protagonistov

 

A aj toto v Hre o tróny

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 hours ago, Sniper said:

Manowar poznám dlhé roky, nikdy som ich nepočúval, ani nemusel, ale singel Warriors of the World United im vyšiel:

Manowar - heavymetalová skupina, silná atmosféra.

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Quote

Konečne. Britská kapela Rolling Stones potvrdila, že má hotovú ďalšiu štúdiovú nahrávku. Dala jej názov Hackney Diamonds, vydá ju 20. októbra a práve z nej zverejnila prvý singel Angry. Zdroj: https://dennikn.sk/3555808/preco-trvalo-18-rokov-kym-rolling-stones-opat-nahrali-novy-album-vlastnych-piesni/

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov