Skočiť na obsah

Čo a prečo práve počúvate?


bad_guy

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 6,4k
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • iskra

    835

  • tomassi

    549

  • dead

    386

  • phersu

    356

:zubiska: ...

 

:)    Pre mňa sú  koledy geniálne, majú svoje čaro, svoj zmysel, svoju hodnotu.   Jednoduchá krása v slovách, v speve, v hudbe .. pre mňa neopočúvateľné.  Koledy prinášajú  posolstvo Vianoc,  kľúč k bohatstvu .. takže tak, aspoň  stručné  moje vysvetlenie ku koledám. 

 

 

 

 Počúvam  skladbu: 

Ed Sheeran - Perfect

 

Prajem  príjemný  večer, bez zhonu,  bez stresu,  ale  s láskou.

    :slniecko:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

D´Ady, pekný kúsok! Tiež som si prišla na svoje :)  poslednú slohu som krákala s nimi. Mám rada takéto veci, s ktorými sa dá aj vyhrať, niuelen pasívne počúvať :)

 

––––––––––––--

umyselne som si toto vyhladala, keysi este za cias studii mi to hrala jedna kamoska na internate, a vtedy som si ani nevypytala k tomu nic, hoci sa mi pacilo, ako to hrala, videla som, ze by sa s tym dalo cosi urobit, a teraz som si na nu spomenula. na kamosku aj na pesnicku. Nikdy som to nepocula od nejakej skupiny, ale ako si tak spominam, nehrala to ani ona vtedy zle...

 

https://www.bing.com/videos/search?q=kryte+vozy&&view=detail&mid=ADB5EFC927582A8F8353ADB5EFC927582A8F8353&&FORM=VRDGAR

 

skúšala som hľadať aj inú pesničku, ktorú som počula hrať len jedného človeka, môjho spolužiaka zo SŠ, od ktorého som sa to aj naučila, ale chcela som vedieť, či to neexistuje aj na nejakom tom nosiči...nenašla som. našla som len text s akordami, ale tie akordy sú tam zle, z krásnej veci by urobili obyčajnú odrhovačku. Ale aspoň tie Kryté vozy som našla.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

brnenská trampská skupina Ozvěna:

 

http://www.ozvena.eu/files/mp3live/11_strom.mp3

 

prvýkrát som ich počula i videla na prehliadke trampských a folkových skupín v niekdajšom Gottwaldove dakedy v 1978 či tak nejak, vtedy ma úplne nadchli, a páčilo sa mi aj ich skromné a priateľské vystupovanie.


a prečo to počúvam? No preto, lebo sa mi to páči. A tiež si na tie časy rada spomínam.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

včera na ktorejsi tv reprizovali True Detective I... potomkovi to išlo ako pozadie, mňa po chvíli prilákala hudba, jejha, aké je to dobré a známe... čo to je?
no bol to True Detective I, samozrejme... a toto znie sakra dobre  :)

 

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov