Skočiť na obsah

Čo a prečo práve počúvate?


bad_guy

Odporúčané príspevky

  • Pred 2 týždňami...
  • Odpovedí 6,4k
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • iskra

    835

  • tomassi

    549

  • dead

    386

  • phersu

    356

  • Pred 2 týždňami...

2014.08.17 Queen + Adam Lambert Live concert at Summer Sonic QVC Marine Field Chiba in Japan

už tretíkrát za týždeň, tá zjavná radosť zo života a hudby mi práve pomáha existovať... a je mi úplne jedno, či sú teatrálni či nie, ako tým preplneným halám na každom koncerte :) minulý rok ich mali vyše 60 :klobuk:

 

https://www.youtube.com/watch?v=2xnL8IlexMo

 

I Was Born to Love You, skladba Freddie Mercuryho z roku 1985

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mimochodom, to fakt všetci počúvate hudbu z youtube??? WTF?

:innocent:

 

ja áno. u nás sa nikdy neosvedčila veža, je v pivnici už roky, cielené počúvanie hudby len že sadnem a počúvam - k práci sme kedysi doma púšťali kazety, pokiaľ dobre pamatám, ale to bolo desne dávno, ešte predtým sem tam platne, to bolo v praveku...

 

niekedy by sa zišlo počúvať čosi, ale mám radšej ticho, a keď počúvam, z pc je ten zvuk príšerný, ako z plechovej skrine,

ale mám hodne dobré slúchadlá, beztak ich používam bežne už roky /nie tie isté, ale slúchadlá ako také/... a hudbu počúvam občas, pre seba, a zvyčajne potom nárazovo. nasýtim sa hudbou po vrch hlavy a na chvíľu ju potom dlho nepotrebujem... a potom zasa. v cykloch.

aha, ano... a zvyčajne pri pc robím kopu vecí naraz, a mať k tomu po ruke na YT to, čo práve chcem či mi napadne počúvať, v skvelých slúchadlách je fajn.

mne to stačí a dlhé roky vyhovuje.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pomaly internet a slaby pocitac na vas, plantaznici!

 

online pocuvam (obcas) jedine radio

inak ako kedy, samozrejme plastove repro (aj tie male pri kompe mam drevene) nemaju ten spravny smrnc na uz aj tak komprimovane mp3... ale ja mam napr. vystup zo zvukovej karty prepojeny do stareho poctiveho zosilovaca a na velke reprobedne

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hudbu (okrem par platni co mam) pocuvam prakticky uz iba z mp3. CDcka som grabol a vylozil na skrinu (a nejake som si postahoval, hejze), mam to vsetko ulozene na NAS ulozisku. S vezou mam cez bluetooth sparovanych par veci. Gramofon, PC, laptop, mobil, tablet.. Ak si to okolnosti vyzaduju (a to si pri mojom hudobnom vkuse vyzaduju casto), mam sluchadla Koss Porta Pro alebo nejake BT Philips bez kabla na pobehovanie po baraku. Neviem ako vam, ale mne 320 kbps mp3 k zazitku uplne staci. Ja viem, dalo by sa to riesit kvalitnejsie, ale pre mna je dolezite aj pohodie a nedozerne moznosti.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov