Skočiť na obsah

cizy

Odporúčané príspevky

 

Nuz ale tebe ziadneho kradosa nie je luto, naopak, sa ich bojis, este ti nejaky uboziak nieco vezme. Ty si zijes v dostatku.

 

čo na ňu útočíš, nikde nepovedala, že jej nie je ľuto. vkladáš do úst to čo nepovedala.

 a po ďalšie, prečo by jej malo byť ľúto?

niekoho kto kradne?  berie svojvoľne niečo čo nie je jeho. je na to zákon. dokonca aj v desatoro je to zachytené. 

áno ja sa bojím ľudí ktorí kradnú.

 

nehraj sa tu  na ľudomila.  

ak si taký ochranca chudobných, tak rozdaj svoj majetok a kráčaj životom iba v plášti. ak to už chceš dotiahnuť do dokonalosti.  

toľko ľudí na svete nemá čo jesť a ty tu sedíš pri počítači.  

tak sa tu nehrajme na niečo.  všetci máme radi svoj kľud, a okrem iného dokonca aj svoje vlastníctvo, dokonca aj keď sú to "iba veci". 

 

každým svojim príspevkom sa snažíš z ostatných urobiť bezcharakterných ľudí.

Neviem prečo to robíš, ale mne z toho vychádza len to, že sám seba chceš presvedčiť o tom že ty si nejak výnimočne lepší ako ľudia okolo teba.

  • Pridať bod 3
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Dejú sa aj takéto veci, aj keď určite nie bežne, ale stalo SA ...

... a vidieť to prekvapenie niektorých ľudí na konci videa stojí za to. :)

 

Navyše, samotná reklama by kanadskú leteckú spoločnosť stála asi oveľa viac peňazí

ako nakúpené darčeky; bolo však pre nich asi aj určitým zadosťučinením vidieť koľkým ľuďom,

a predovšetkým deťom urobili radosť a "darovali im" aj zážitok hádam na celý život. Ten nápad "stál za to". 

http://www.youtube.com/watch?v=zIEIvi2MuEk

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

milý jose, Bedárov som samozrejme videla, ale taký zlodej ako hlavná postava toho diela, je jeden z 10000 a vedieť, že ide o takého človeka, neváhala by som ani minútu. lenže mne je život milý napriek tomu, čo prežívam posledný mesiac. Ja som ochotná sa podeliť s tým, čo mám, s tými, ktorí nemôžu za to, kde sú a ktorí sa sami nedokážu z toho dostať čo ako by chceli, kým robím, prispievam na deti v núdzi, na ľudí bez končatín a na onkológiu, a samozrejme, aj na zvieratá (na tie skoro každý kašle a väčšina "svätúšikov" ich má za veci, čo teda nie je podľa svätého Františka, ktorý ich nazýval svojimi bratmi a sestrami a aj podľa Biblie sa máme o ne aj starať). Ale aby som sa nechala dobrovoľne okrádať, tak to teda nie.

Však nič ti nebráni nezamykať si tvoj dom (byt, alebo kde žiješ) a nič ti nebráni nosiť tašku po vonku otvorenú, auto nechávať nezamknuté a s taškou pekne na očiach, aby si sa takto kedykoľvek s kýmkoľvek nedobrovoľne, či dobrovoľne podelil o to, čo máš. Keď si taký nezištný dokrák, presťahuj sa dakde poblíž nejakej tej neslávne slávnej osady, pestuj krumple, veľa krumplí, aby bolo pre každého, ovocie, zeleninu, makaj, obrábaj, dri do úmoru, však na zber úrody budeš mať pomocníkov dostatok, osadníci si radi prídu pobrať z tvojej úrody.

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Mne sa nápad s rozmiestnením klavírov na verejných priestranstvách celkom pozdáva ...

... a keď si za klavír sadne niekto kto prekvapujúco vie aj hrať, stojí to asi za to.

Kto vie, čo urobí s klavírom zima, ale sú odborníci, ktorí na to odpovedať vedia.

Super nápad ... snáď sa tie klavíre niekto neulakomí, alebo ich nejakým spôsobom neznehodnotí.

Či osoba hrajúca na klavíri na priloženom videu je naozaj bezdomovec, alebo je to iba "komparz",

reklamný ťah na prilákanie divákov, to nie je podstatné;

skôr ma zaujal nápad rozmiestniť po meste, či skôr na rôzne miesta viac klavírov ...

... a niekto kto vie hrať sa ani nenazdá a má pri svojom verejnom "predstavení" divákov. :smile2:

http://www.youtube.com/watch?v=ad6Vty2Ml_c

 

Prednedávnom v Prahe roztápal srdcia okoloidúcich policajt v službe, ktorý počas obedňajšej prestávky zasadol za klavír v centre mesta a zahral úryvok romantickej piesne „River Flows in You“ ako ozajstný profesionál. Miestni ho natočili na video, ktoré sa na internete okamžite stalo hitom a dodnes ho videlo vyše dvoch miliónov ľudí. Zožne podobný úspech aj šikovný bezdomovec?

Keď študent Jiří Trtík uvidel pri klavíri pred pražskou kaviarňou sedieť zľahka podguráženého pána bez domova, v hlave mu skrsol originálny nápad. Postaršieho muža sa spýtal, či by na piane dokázal aj niečo zahrať. Keď mladík dostal pozitívnu odpoveď, chcel dôkaz. Bezdomovec neváhal, sadol za klavír a spustil. Prsty mu behali po klávesoch s úplnou ľahkosťou, akoby bol práve na svojom vlastnom malom koncerte.

Zdroj: http://www.topky.sk/cl/100157/1375105/Opity-bezdomovec-sokoval-Prahu--Ledva-rozprava--no-klavir-ovlada-ako-maly-boh-

 

Kavárník Ondřej Kobza, který pochází z Ústí nad Orlicí, nyní mění tvář Prahy. V ulicích hlavního města se začala objevovat stará piana s textem vyzývajícím kolemjdoucí ke hře. Nástroje by se měly objevit i v Pardubicích a Hradci Králové.

Málokterý muzikant by nechal svůj nástroj stát na ulici nebo v nádražní hale. Ale v metropoli stojí jen tak, každému k dispozici, jedenáct nástrojů. Umístil je tam Ondřej Kobza, který si projekt Piana na ulici vymyslel.

Navíc plánuje, že další se objeví ve velkých městech východních Čech. "Plánuji do konce září umístit piano i na nádražích v Pardubicích a v Hradci Králové," říká.

Nástroje nikdo neničí?
Zatím jsou v dobrém stavu. Většinou jde o piana, která jejich majitelé už nepoužívali a byla prakticky určena k likvidaci. Kdyby šlo o nějaké krásné nástroje za dvě stě tisíc, vnímal bych to jinak.

Co bude s piany v zimě?
Rád bych je někam přesunul, chceme využít haly a vnitřní prostory. Rád bych jedno dal třeba na letiště nebo do metra. Krásné by to bylo také na hlavní poště v Jindřišské ulici.

Kdyby vám při čekání, než na vás přijde řada, hrálo piano...

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/kavarnik-ondrej-kobza-zamiri-s-piany-po-praze-i-do-pardubic-pag-/domaci.aspx?c=A130910_1975354_pardubice-zpravy_msv

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

oooch, škoda, nechce sa mi to otvoriť. Páči sa mi ten nápad. Len ako všetko, zmeny teploty by tým pianinám neprospeli,  zmeny teploty ==> rozladenie...a ani "obalu" a klávesom by to neprospelo. Ale kde sa chce, spôsob sa nájde, verím, že vymyslia niečo rozumné.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...
  • Pred 4 týždňami...
  • Pred 1 mesiacom...

tiež sa týka mačky .. čiastočne ... :

 

Česká modelka Žaneta Hučíková zažívá určitě největší zájem médií o svou osobu v životě. A to dokonce největších amerických deníků. Asi si to ale představovala jinak.  Hvězdou se stala proto, že kvůli ní muselo nouzově přistát letadlo, dokonce za asistence stíhaček. 

 

Podle amerických médií vše začalo tím, že modelka propašovala na palubu letadla z Las Vegas do Frankfurtu svou kočku, od které se odmítala oddělit. Když na to přišla letuška, kočku odnesla na toaletu. Hučíková podle cestujících ztropila scénu, během níž na palubní personál ječela, kopala kolem sebe,  a nakonec jednu letušku udeřila.

"Vypadala, jako by se trochu zbláznila,” řekl televizi CBS jeden ze svědků.
 

Modelka potom posádce oznámila, že je členem mafie a letadlo zničí, pokud ji kočku nevrátí. Pilot se rozhodl raději mimořádně přistál na letišti v Denveru. Letadlo na přistání doprovodily dvě stíhačky ze základny Buckley. 250 cestujících nakonec muselo v Denveru čekat 24 hodin, než mohlo pokračovat  do Evropy.

Incident se stal v pátek a česká modelka je od té doby stále v policejní cele. Nikoliv však kvůli trestnému činu, ale kvůli nesrovnalostem v jejím vízu.

 

http://www.reflex.cz/clanek/zajimavosti/66142/ceska-modelka-udelala-v-letadle-takovou-scenu-ze-muselo-nouzove-pristat.html

 

mno.  :doh:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Polícia zadržala 47-ročnú Vilmu. Obnažovala sa pred základnou školou

 

Z prečinu výtržníctva je obvinená 47-ročná Vilma z Bratislavy, ktorá sa obnažovala pred budovou základnej školy na Ulici J. V. Dolinského.

 

Polícia dostala v stredu (2.9.) informácie o tom, že žena ukazovala rodičom a deťom svoje intímne partie, vulgárne nadávala a urážala ich. V ďalšom protiprávnom správaní jej zabránila policajná hliadka.

 

http://www.teraz.sk/regiony/policia-zadrzana-vilma-obnazovanie/153737-clanok.html

 

 

FUJ!!! :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Quote

Polícia zadržala 47-ročnú Vilmu. Obnažovala sa pred základnou školou

Z prečinu výtržníctva je obvinená 47-ročná Vilma z Bratislavy, ktorá sa obnažovala pred budovou základnej školy na Ulici J. V. Dolinského.

Polícia dostala v stredu (2.9.) informácie o tom, že žena ukazovala rodičom a deťom svoje intímne partie, vulgárne nadávala a urážala ich. V ďalšom protiprávnom správaní jej zabránila policajná hliadka.

http://www.teraz.sk/...737-clanok.html

 

FUJ!!! :D

   :w00t:   neprovokuj, lebo sa odhalím aj tebe!!! :huraa:

 

:ooops:   (mno, neni Vilma ako Vilma).

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

demnach, für wem es wäre!  Warum fragen Sie? :excl:  

(sorry, nemecky moc neviem, aj nadávať len trocha   :smilieee: )

 

 

ten príspevok mal byť na odstrašenie!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

táto správa behá po novinách a médiách už nejaký týždeň ...

 

chúďa starenka pomstu nedomyslela ... keby peniaze bezo zbytku spálila a popol vytriasla do záhrady, vybrala a zrušila knižky a do posledného centu peniaze z nich pridala na vatru, pomsta by sa zrejme vydarila ... dedičia by lízali laby

 

takto ako to spravila, sa peniaze dajú minimálne podľa farby vytriediť a zvážiť ... alebo pri troche trpezlivosti a hry na puzzle poskladať. a knižky aj rozstrihané sú okamžite dohľadatateľné a nahraditeľné ...

 

Rakúska penzistka tesne pred svojou smrťou roztrhala bankovky v hodnote skoro jedného milióna eur. Podľa denníka Kurier tak urobila pravdepodobne pre to, aby sa pomstila svojim dedičom.

85-ročná žena zomrela v posteli v domove dôchodcov iba päť dní potom, čo sa tam presťahovala. V jej pôvodnej domácnosti boli nájdené rozstrihané 100-eurové a 500-eurové bankovky v celkovej hodnote 950 tisíc eur.

Penzistka tiež zničila svoje vkladné knižky. Nález roztrhaných bankoviek potvrdil štátny zástupca Erich Habitz. Pomsta sa ale podľa všetkého nepodarila, pretože rakúska centrálna banka už uistila, že všetky poškodené bankovky vymení za nové.

 

Rakúska penzistka sa pomstila dedičom - rozstrihala takmer milión EUR

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 11 mesiacmi...

vzorový otec.

 

takýchto a podobných prípadov sa deje viac, než si vieme predstaviť.  btw. osobná skúsenosť je na nezaplatenie. a nezabudnutie.
 

Vlastní dceru se nestyděl pohnat před soud lékař ze Zlína se žalobou na bezdůvodné obohacení, které mělo vzniknout tím, že dceři 14 měsíců platil vyšší výživné určené soudem. Soud totiž výživné stanovil na 7200 korun, odvolací soud ale pravomocným verdiktem částku o 2500 korun snížil.

 

O výsledný rozdíl 35 000 korun proto lékař dceru zažaloval a justice mu nakonec vyhověla, i když jeden ze soudců poznamenal, že je to snad první případ v České republice, kdy otec žaloval potomka o přeplatek na výživném.

Otec žalobu podal k Okresnímu soudu ve Zlíně a ten jeho požadavky vyslyšel a nařídil, že dcera má vrátit 35 000 korun i s úrokem sedm procent ročně. Okresní soud pouze dovolil tehdy dvacetileté dívce, aby svému otci platila peníze po splátkách 2500 korun měsíčně.

Otec nesouhlasil ani se splátkami

Proti takovému rozsudku se odvolala dívka i otec. Dcera proto, že jako studentka vysoké školy nemá z čeho platit, otec proto, že chce peníze hned a všechny, nesouhlasí se splátkami a chce po dceři zaplatit i náklady řízení.

 

Odvolání se dostalo na stůl senátu Krajského soudu ve Zlíně v čele s Jiřím Rezkem. „Námitka žalované, že výživné nemělo být sníženo, neobstojí. O tom bylo již pravomocně rozhodnuto a soud v tomto řízení není oprávněn toto rozhodnutí přezkoumávat,“ upozornil hned na začátek senát, jehož verdikt má Právo k dispozici.

 

Soudci tak jen uznali, že dívka jako studentka vysoké školy bez příjmu a majetku nemá z čeho brát. Soudci rozhodli, že vzhledem k tomu, že otec žádnou nouzí netrpí, nijak mu neublíží, když mu dcera peníze vrátí nejpozději do roku 2020. Jako naprosto nepřípustné označili soudci požadavek otce, aby mu dcera platila i úroky.  Protože dívka nevyužila možnosti Ústavní stížnosti, je verdikt pravomocný.

 

https://www.novinky.cz/krimi/415683-dcera-musi-otci-vratit-cast-vyzivneho-ktere-ji-priznal-soud.html

 

vzorový otec, vzorový pán doktor, vzor všetkých cností, musí to byť milý človek, láska odhora až po samý spodok. zjavne. :ahooj:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

včera som cez obednú prestávku vybehla do Lidla, mala som len dve veci, ale ako sporiadaný občan postavila som sa do rady pri pokladni. Pán, čo stál predo mnou s plným košíkom sa ma pýta: A vy máte len toto? ja že áno, a on že tak nech sa páči, poďte predo mňa, a ja že Vy na niekoho ešte čakáte? A on sa usmial že nie, ale vy máte len tie dve veci a ja toho mám veľa, načo by ste čakali. Tak som sa mu pekne poďakovala s tým, že to sa mi ešte nestalo...bol veľmi milý, a aj sa mi to hodilo, akurát som sa stihla vrátiť do roboty. Ale s takým čímsi sa naozaj človek len zriedkakedy stretne. verím, že aj jemu sa to niekedy vráti. :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vzorový otec.

 

takýchto a podobných prípadov sa deje viac, než si vieme predstaviť.  btw.  osobná skúsenosť je na nezaplatenie. a nezabudnutie.

 

 

vzorový otec, vzorový pán doktor, vzor všetkých cností, musí to byť milý človek, láska odhora až po samý spodok. zjavne. :ahooj:

 

game, ako vies o pomeroch a vztahoch medzi nimi? Za touto epizodou mozu byt vztahy pred verejnostou mozno skryte a preto sa ten otec spraval k nej tak, ako spraval. Taktiez, co by sa bolo stalo, ak by dcera po znizeni vyzivneho zo strany otca a naslednym preplacanim tej davky, bola prisla za otcom a povedala co sa deje? Mozno by bol bol otec zareagoval inak a povedal by, ze jej teda bude posielat "bokom" ak uz nie tych vyse 2 000 zrusenych korun, tak, cojaviem, mozno 1 500 navyse oproti ciastke urcenej sudom....hm....neprisla, ale chcela nezakonne peniaze....teda vzorova dcera :ahooj:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Informator

dá sa na to pozrieť aj tak, že možno  o tom, že otec čosi platí naviac ani nevedela. Po ďalšie možno vedela že platí naviac a mohla si tiež myslieť že je to úmyselné. 

Otec nevedel, že posiela viac ako má? a keď o tom vedel, a nesúhlasil, prečo to neriešil? 

 

O tom, čo kto vedel tu my môžeme polemizovať koľko chceme, aj tak na to neprídeme. Ani prečo to jeden či druhý neriešil skôr.

 

Väčšinou rodič, normálny rodič chce pre dieťa iba to najlepšie a je mu schopný dať aj to posledné. ( to či je to vždy správne, ako presne  to bolo v tomto prípade nevieme, nevieme súvislosti)  

Ale otec sa znížiť tak, že sa bude súdiť s vlastnou dcérou o 35 000? a pýtať si úroky???

píšeš: " ... hm... neprišla, ale chcela nezákonne peniaze. " Odkiaľ ty vieš kto kde prišiel a neprišiel?

 

Tvoj pohľad sa mi vidí divný.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

milý informator,

game, ako vies o pomeroch a vztahoch medzi nimi? Za touto epizodou mozu byt vztahy pred verejnostou mozno skryte a preto sa ten otec spraval k nej tak, ako spraval. Taktiez, co by sa bolo stalo, ak by dcera po znizeni vyzivneho zo strany otca a naslednym preplacanim tej davky, bola prisla za otcom a povedala co sa deje? Mozno by bol bol otec zareagoval inak a povedal by, ze jej teda bude posielat "bokom" ak uz nie tych vyse 2 000 zrusenych korun, tak, cojaviem, mozno 1 500 navyse oproti ciastke urcenej sudom....hm....neprisla, ale chcela nezakonne peniaze....teda vzorova dcera :ahooj:

 

milý informator, fabuluješ a vymýšľaš klasicky príbehy, ktoré v tomto prípade nejako ochránia tebe neznámeho bohatého pána doktora.

a že núdzou netrpí, preveril aj súd, aj skonštatoval. je to v článku.

prípad je popísaný v tom článku, aj s morálnym odsúdením sudcu. a ver tomu, že nie každý sudca vysloví morálne odsúdenie.

ako vždy, unikajú ti podstatné veci zo života a správania sa a činy a počínania ľudí, ako bežne pri príbehoch zo života...

 

od pedofilného farára počnúc, kde treba potrestať matku liečiacu sa z rakoviny, ktorej zneuctili a obťažovali dcéru, a dcéru, ktorej pedofil zničil detstvo a život v rodnej dedine, lebo podľa teba ony morálne zlyhali, nie pedofilný kňaz..

podobne ako všetci tí starostliví otcovia, ktorí sa podľa teba stanú zrazu vzorovými otcami po tom, čo náhodou otehotnie žena, ktorú brutálne znásilnili ...

povedané s florou:  tvoj pohľad na veci je divný.

 

aj toto je podobný príbeh o ľuďoch a ich činoch.

ktovie, či vieš, že morálne a otcovsky na výši nie je ani náhodou každý otec, a existuje napodiv nespočetne otcov, za ktorými sa len tak nedá prísť a rozprávať. to sú veci, čo?
 

 

ale zato ti unikla jedna iná podstatná informácia:

....  btw. osobná skúsenosť je na nezaplatenie. a nezabudnutie.

k tomu toľko.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Informator

dá sa na to pozrieť aj tak, že možno  o tom, že otec čosi platí naviac ani nevedela. Po ďalšie možno vedela že platí naviac a mohla si tiež myslieť že je to úmyselné. 

Otec nevedel, že posiela viac ako má? a keď o tom vedel, a nesúhlasil, prečo to neriešil?

 

Tvoj pohľad sa mi vidí divný.

 

Suhlasim...da sa na to pozerat roznou optikou. Ja nezastavam konanie otca a ani to tu nebudem riesit, pretoze v tomto pripade je pre mna rozjodujuce toto tu.....

 

 

Vlastní dceru se nestyděl pohnat před soud lékař ze Zlína se žalobou na bezdůvodné obohacení, které mělo vzniknout tím, že dceři 14 měsíců platil vyšší výživné určené soudem. Soud totiž výživné stanovil na 7200 korun, odvolací soud ale pravomocným verdiktem částku o 2500 korun snížil.

 

........ci o tom otec vedel, ci nevedel ja tiez neviem, ale iste je to, ze dcera o tom vedela a to minimalne jeden mesiac.

 

milý informator,

 

milý informator, fabuluješ a vymýšľaš klasicky príbehy, ktoré v tomto prípade nejako ochránia tebe neznámeho bohatého pána doktora.

a že núdzou netrpí, preveril aj súd, aj skonštatoval. je to v článku.

prípad je popísaný v tom článku, aj s morálnym odsúdením sudcu. a ver tomu, že nie každý sudca vysloví morálne odsúdenie.

ako vždy, unikajú ti podstatné veci zo života a správania sa a činy a počínania ľudí, ako bežne pri príbehoch zo života...

 

od pedofilného farára počnúc, kde treba potrestať matku liečiacu sa z rakoviny, ktorej zneuctili a obťažovali dcéru, a dcéru, ktorej pedofil zničil detstvo a život v rodnej dedine, lebo podľa teba ony morálne zlyhali, nie pedofilný kňaz..

podobne ako všetci tí starostliví otcovia, ktorí sa podľa teba stanú zrazu vzorovými otcami po tom, čo náhodou otehotnie žena, ktorú brutálne znásilnili ...

povedané s florou:  tvoj pohľad na veci je divný.

 

aj toto je podobný príbeh o ľuďoch a ich činoch.

ktovie, či vieš, že morálne a otcovsky na výši nie je ani náhodou každý otec, a existuje napodiv nespočetne otcov, za ktorými sa len tak nedá prísť a rozprávať. to sú veci, čo?

 

 

ale zato ti unikla jedna iná podstatná informácia:

k tomu toľko.

 

Pozri game....tvoje prevzatie toho, ze aj sud moralne odsudil konanie otca, je kde popisane?.....sud nemoze nikoho moralizovat za jeho pravny narok na nieco, pretoze by tym odsudil pouzity zakonny narok na obycajne vypalne. Takze tym sa tu nebudem zaoberat. No a teraz k tym mojim, podla teba, vymyslom. Ja som vychadzal s toho clanku, co si sem posunula, a tam je jednoznacne napisane, ze vyzivne bolo otcovi znizene zo sumy 7 200 korun o sumu 2 500 korun...teda na sumu 4 700 korun mesacne. S toho teda je zrejme, ze bud ten otec nemal az tak vysoky prijem, alebo dcera, resp. jej matka, mala dostatocne velky prijem a preto sa to vyzivne znizilo o danu sumu. Teda aky este potrebujes dokaz, ze tu nudzu netrpela ani dcera resp.matka? Vsimla si si akurat to, ze nudzu netrpel otec. Ak je teda taky nenudzny, preco mu asi ten "nekompetentny" sud to vyzivne znizil?.....asi je vadny sudca...alebo to bola sudkyna? A od takeho sudcu, je aj moralne osudenie toho otca, vysmechom dcere a jej matke.

 

Takze ake fabulovanie z mojej strany?....skor u teba to, v tomto pripade, je nekriticke pravzatie tendencneho clanku a za osvojenie si, na jeho zaklade, vynasat jednostranne hodnotenie. Tomu sa ako hovori?.....

 

Samozrejme, ze si naeabudla na farara.....a nehraj tu na city,pripomenutim, ze matka tej dotknutej dcery trpi rakovinou. To som ja v tom prispevku o tom fararovi nespomenul...nie preto ze by som to tej matke prial, ale preto, lebo to nemalo ziadny vyznam v pristupe tej matky k vyrieseniu problemu jej dcery a toho farara. Co som vtedy napisal, tak za tym si stojim. Matka sa nespravala ako matka, ale ako kupliarka. Ak by sa nieco podobna stalo mne blizkej osobe, tak ci by to bol farar alebo ucitel(ka), tak sa dotycny moralny vzor uz nikdy neposadi na zadnu cast tela a zaradi sa medzi stomikov.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

........ci o tom otec vedel, ci nevedel ja tiez neviem, ale iste je to, ze dcera o tom vedela a to minimalne jeden mesiac.

 

 

..... či o tom vedela dcéra, či nevedela ja neviem, ale isté je to, že otec o tom vedel minimálne jeden mesiac. 

Presne tak sa na to dá pozrieť aj z druhej strany. sa mi vidí, že predsa si len jednostranne zameraný. maj rovnaký meter.

Vysvetli ako je možné, že je isté, že minimálne mesiac o tom vedela iba dcéra a otec nie???? to ako je možné?  

 

o tvojom chorom, áno jednoznačne chorom, názore v kauze kňaz a dievča sa nebudem vyjadrovať lebo sa tu zasa zakuklíme. Ty nikdy, ale naozaj nikdy nepriznáš ani smidku viny, či minimálne zlého rozhodnutia  u niekoho kto má čosi spoločné s kresťanmi.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov