Skočiť na obsah

weirdo

Odporúčané príspevky

  • Pred 4 mesiacmi...
  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 1 mesiacom...

To ste dali aj s detmi?  NIe? ...ale nie cestujte este kym nemate deti aj cely rok. Potom si ich spravte.  Ja uz pomali budem mat deti,ktore by vedeli prejst stredom azie - este ja musim dospiet.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

bez detí, slimak, ale tvoje by to všetko už zvládli, na viacerých miestach boli aj deti cca vo veku tvojich detí, sú to rodine naklonené pobyty, aj keď nie priamo váľanie sa na pláži, prakticky všetky boli poznávacie, aj džungľu v Mexiku zvládli ovšem aj väčšie deti.


pribudlo pracovne Rusko... aj keď len Moskva, ale je to na mape celé Rusko, ta čo už ... : )

post-3-0-77055600-1556534887.txt

 

 

https://traveltip.org/countries_visited.php

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

sorry, aj 1=4 je august, Žiarska dolina, ale fotky sú z výletov (Žiarska chata; chodník korunami stromov), a 5-7 je rakúsky Grossarl (dedinka pod Alpami)...začiatok leta bol náš rázovitý Ždiar. Stade som fotky nedávala.

ten chodník mi dal riadne zabrať, výšky mi nerobia dobre, ale dala som to. A dokonca som aj fotila...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

:zubiska: na Estonsko, Litvu a Lotyssko prehovaram uz dlho..Amerika severna ma nelaka vobec dajako. co bude bude, vsade je pekne :happyroll:

uvidime kam sa este dostanem...keby mi niekto pred 30 rokmi povedal, ze budem v Gruzinsku alebo hoci len v Parizi..neviem ci by som verila

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

rovno z New Yorku doma v tomto momente .... a či sa to niekomu pozdáva či nie, neveril som, že sa budem chcieť vrátiť do NY... ale ja sa tam chcem vrátiť, to je neskutočné mesto, nachodené denne 25 km len na Manhattane a v najbližšom okolí a po mori a z Prírodopisného múzea len časť.... puby odskúšané, Bubba pivo s krevetami odskúšané, ..... ale spakruky program ešte aspoň na desať dní, len pre začiatok...

 

NY, a vyfarbila sa celá Amerika, čo už :)

 

post-49-0-84311500-1557073011.txt

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...
  • Pred 2 mesiacmi...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov