Skočiť na obsah

Nokia

Odporúčané príspevky

a sen sa stal skutocnostou :lol: .. do 2 tyzdnov sa v rodine ocakava takyto (objednany) prirastok:

 

Obrázok

 

paradicka .. 150k dizlik a druha najvyssia vybava .. vsetko v kozi :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 mesiacmi...

no tak znizujem naroky a raz si urcite kupim Mercedes W124 diesel, ci uz 200D, 250D alebo 300D

 

a inak dnes je to sa mi zda presne 6 mesiacov co sa vozim na vlastnom - 1997 Daewoo Nubira 1,6. zatial bez poruchy.po kupe som iba menil olej a neskor tlmice a silentbloky na prednej naprave.

 

Obrázok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tie Daewooa nie su nič moc, čo sa tyka dizajnu, kvality spracovania, interieru, značky, ale zato su dosť spoľahlive. Vydržia veľa. Tu okolo mňa ma dosť ľudi Daewoo a každy chvali spoľahlivosť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 týždňami...

cizy ja som si zvykal peknych par rokov na sucasnu trojku a patku, kym sa mi zacali pacit .. suhlasim s tym, ze E39. to bol ich klasicky design, potom doslo k odklonu .. ale raz som si zasoferoval 3ku (2007 rocnik) a odvtedy nedam dopustit :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

o nieco lepsie ako sucasna E60 ale stale daleko za E39, co bola podla mna doba, kedy mali BMW najlepsi dizajn

Pod toto sa podpisujem.

 

Weirdo

Nikto nespochybňuje vyborne jazdne vlastnosti a kvalitu, ale ten dizajn... To je ale samozrejme vec vkusu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pokiaľ dobre viem, tak Chris Bangel už nie je šéfom dizajnu u BMW...a mne sa práveže jeho výtvory páčili...táto nová 5-ka sa mi zdá trochu fádna, E60-ka mala geniálny, nadčasový design Obrázok

Mne sa viac páči už skôr predstavené nové Ečko od Mercedesu (W212)

 

Obrázok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

toto Ecko mi pride ako stary kram .. bez urazky, ale cely tvar karoserie je jak spred tridsiatich rokov .. predne svetla to zabijaju uplne, veko kufra ide dole akoby sa chceli hrat na Rolls Royce, cela prdel je spravena priserne natiahnuto ..

 

chapem ze Mercedes sa nemieni hrat na producenta 'sportovych' aut, skor konzervativnych limuzin, a k tomu patri aj design, ale co je vela, to je moc.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

praveze sa mercedes konecne uvedomil a zacal sa dizajnovo vracat do doby ked este robil nadherne auta, lebo to co predvadzal od druhej polovice 90 tych rokov, najprv s tymi okruhlymi svetlami a potom s dalsou totalne nevyraznou generaciou uz muselo raz skoncit

 

ved ecko W211 podla mna ani ani nevyzera ako auto vyssej strednej triedy, posobi zvonka malo, dokonca mensie ako predchadzajuca generacia W210 a v obidvoch pripadoch tie okruhle svetla...

 

nove sls je podla mna to najlepsie co mercedes dizajnovo za poslednych 15 rokov vytvoril a tvar karoserie vychadza z cez 50 rokov stareho auta

Obrázok

Obrázok

 

a nove sl sa tiez podarilo, ved sa to neda ani porovnat

ObrázokObrázok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pokiaľ dobre viem, tak Chris Bangel už nie je šéfom dizajnu u BMW...

To je jedno, ten dizajn ostal.

 

Ad Mercedes E: Čo tak čitam testy v rôznych časopisoch a serveroch, tak E predčilo po dlhej dobe 5 od BMW prakticky vo všetkom (mne sa ten dizajn E-čka tiež nepači). Uvidime, čo na to nova 5-ka.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 9 mesiacmi...

tak ... keď toto prejde, povedala by som, že to dosť dramaticky dokašlú.

okrem toho nechápem tú mániu, storočím preverené logo meniť na niečo, čo aj vyzerá ako dikobraz v modernistickom logu malej miestnej zoo.

je to ich vec, ale pripomína mi to veľmi silne zločin. minimum proti zdravému rozumu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov