Skočiť na obsah

Nokia

Odporúčané príspevky

Axel sice sme komplet off topic ale...

 

mam najazdenych dost kilometrov na roznych autach... ked si porovnam v rovnakej triede mondeo, passat a 3kovy BMW.. mondeo sa na passat a na BMW uz vobec nechyta, ked si porovnam golf, focus a octaviu... tak focus mi z nich troch sedel asi najmenej

 

takze asi tolko k tym uzasnym fordom

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Vozim sa na Fiate Brava, prezyvam ho NOSOROZEC, pac je sedivy metalizivany a strasne tlsty a zozral by aj asfalt spolu so zvodilami.....

Moje vysnivane je Ferrari F 50, ale na svete je ich len 349 kusov, ked budem bohaty, bude umenie nejake take faro ziskat a aj to bude skoda na nase cesty....

Ked budem velky, kupim si nejaku Toyotu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...

Ja sa vyvážam na Nissan Primera 1.8 - otcove firemné auto,občas som ho aj  riadil,ale už asi rok som neriadil :lol: A otec nám sľubuje už dva roky auto - tak snáď sa už na jar dočkáme :)

Vysnívané auto - takým vyslovene vysnívaním autom je Mclaren F1,alebo aj SLR Mclaren :)

Ale teraz späť do reálu - obľubujem Mercedes-Benz(minulý rok predstavené nové C-čko vyzerá parádne),celkom sa mi pozdávajú aj BMW a japonské značky...autá z VW(hlavne VW,Škoda,Seat) veľmi nemusím,ale nezatracujem ich...ale tie motory HTP je hrozné počúvať ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Wov,dobrá voľba...Nová Mazda 2 sa mi veľmi pozdáva...aj my by sme už mali dostať auto,otec len sľubuje... :lol: Ale zas chápem,financie to niekedy nedovoľia,takže skôr ojazdené budememe mať,ak teda dačo už bude...ale keby som mal na výber nové auto,tak určite by bol horúcim favoritom práve Mazdička :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nemam teraz auto ale chvilu som si vozil zadok v kamaratovom civicu 97' a to auto som si zamiloval. a kedze ma to uz tlaci tak to tento rok vidim na nejakeho civica hatchback z druhej ruky. islo to jak hodinky a co poznam ludi s japoncami tak si nevedia spolahlivost vynachvalit.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

bracho si pred par mesiacmi kupil afto po ktorom tuzi tato... trojkoveho bavoraka, cislo netusim ake :lol:

a ked som do toho sadla, tak takmer tych dvesto koni ma poriadne oprelo do sedadla... :) a popravde, bala som sa ... s brachom behat v tom aute....hmmm :)

nevraviac o zazitku, ked ho na rovinatej ulici pred panelakmi zacala obiehat audina..... tak to mu nedalo a pridal, takze mali pre seba dva pruhy... nakoniec ho bracho pustil ked v oproti smere islo afto... nechapem takychto ludi ;) /mladi chalani si chcu dokazovat.../

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja nemam ziadne auto, takze na nicom sa nevyvazam... jedine ako spolujazdec :lol:

 

Najcastejsie sa vozim v nasom rodinnom aute : SEAT ALHAMBRA

Obrázok

 

 

A moje auto snov je taketo - to je najkrajsie auto ake existuje : FERRARI MARANELLO :)

Obrázok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Aha,no tak fajn potom :lol: ...s tým automatom...mne by aj nevadil,ale ja by som ho využíval v sekvenčnom móde...alebo vyslovene sekvenčnú prevodovku...aj manuál má svoje čaro ešte...ale zas veľa skúsenosti ešte nemám,ani som veľa toho neodjazdil a len s manuálom som narábal...takže tak :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

myslim ze ak clovek dost najazdi s manualom, tak pri automate to nezabudne, akurat potom par jazd bude potrebovat na priviknutie si :) jazdim 99% na manualoch, ale ked uz idem na automate, tiez si treba chvilku zvykat a hlavne lavu nohu odlozit od "spojky" co najdalej :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

automatom? :lol: to preco akoze? automat sux!

lebo mama nie je schopna jazdit na manuale. resp, je zmetkarka :)

 

moc som sa s manualom nenajazdil, ale kazdopadne uz nieco v nohe mam, tak snad nezabudnem uplne. a ked budem v aute sam, tak skusim jazdit po brazilsky (lava - brzda, prava - plyn) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

nuz, ja sa vozim na starej Toyote, vdaka ktorej som vlastne si zacal vsimat japonske auta a zistil, ze je to prva trieda kvalita, chcel by som si kupit jednoznacne nejake japonske auto, najskor asi Toyotu, alebo napr kamarat si teraz kupil Hondu Prelude cervenu 97rocnik, len za 140 papierikov, ma ju uz mesiac, a to auto proste slape... kamarat co mal kedysi 5-liter BMW, spravil na istomm useku take zrychlenie ako on s tou hondou a to je 2-liter bez turbika :) a nekup to :lol: keby bolo viacej penazi tak potom zrejme nejaky Lexus, nuz ale jednoznacne moj sen je a to uz niektory viete tot toto prekrasne sport aftko :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

este vcera by som odprisahal, ze toto v zivote nenapisem, ale momentalne je pre mna toto asi najkrajsie cenovo dostupne auto na trhu:

 

CITROEN C5 '08 (u mna v rebricku trhol aj A4ku a Lexus IS)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov