Skočiť na obsah

Keith Flint

Odporúčané príspevky

chcete fakty tak tu ich mate. v judaizme ci jak sa vola to zidovske nabozenstvo existuje nieco ako biblia v krestanstve a tam stoji ze iba zidia su najvyssia rasa a ostatne su iba na to aby im sluzili a potom je tam nieco ako hodnotenie zivotov zida a ostatnych ludi. a neviem presne ale jeden zidovsky ma podla nich hodnotu 5 ostatnych ras. nieco taketo si myslia. a bohvie co vedel hitler este a preco ich tak nenavidel. radsej to ani nechcem vedet

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Keith ta židovská Bilblia - Tora je aj časťou kresťanskej (Starý Zákon)

 

a Židia nie sú nadradení, ale Bohom vyvolení, ktorých si on vybral spomedzi ostatných národov nie rás

 

iba zidia su najvyssia rasa a ostatne su iba na to aby im sluzili a potom je tam nieco ako hodnotenie zivotov zida a ostatnych ludi. a neviem presne ale jeden zidovsky ma podla nich hodnotu 5 ostatnych ras

o tom som nepočul, ale keď dáš hlavu a verš, kde je to napísané, môžme o tom pokecať

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tomassi: to ze su bohom vyvoleni je iba ta cast rozpravky ktoru dovolili splechnut do eteru. aj ja by som sa cudoval co vsetko tam maju popisane v ich originaly. hlavu a vers ti dat nemozem lebo aj keby som mal tu knihu tak bude urcite ina jak je ta v hebrejcine ktoru si tam citaju rabini

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Môže to tam byť napísané. Ale neviem o tom, že by sa kvôli tomu išli Židia zblázniť a všetkých "menejcenných" by chceli odstrániť z cesty. Hitler nebol psychicky úplne v poriadku, to je jasné, preto si vykladal každé takéto slovo ako on chcel, zabiť Židov, zabiť Rómov, zabiť, odvliecť Slovanov. Využil príležitosť rozhodeného Nemecka na získanie si más, ktorí pokladali jeho teóriu za správnu, za cestu, akou treba ísť. A Židia za to teda nemôžu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

teraz sa tvaria velmi svato a neskodne aby vyzerali mierumilovne pred ostatnymi ludmi. ja nehovorim ze by isli odstranovat niekoho zidia. aspon zatial ne kym nemaju pripravene vsetko dopredu, kym nezastavaju vsetky klucove miesta v politike.... a ked budu mat to som zvedavy co bude. otvoris dvere na zachode a budes tam mat dvoch zidov. potom si spomen na mojho avatara

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

chcete fakty tak tu ich mate. v judaizme ci jak sa vola to zidovske nabozenstvo existuje nieco ako biblia v krestanstve a tam stoji ze iba zidia su najvyssia rasa a ostatne su iba na to aby im sluzili

No, my & kresťania, máme tú istú bibliu, resp. starý zákon [ Tóru ]

a potom je tam nieco ako hodnotenie zivotov zida a ostatnych ludi. a neviem presne ale jeden zidovsky ma podla nich hodnotu 5 ostatnych ras. nieco taketo si myslia.

Tak toto tam určite nie je, každý ľudský život ma rovnakú hodnotu.

tomassi: to ze su bohom vyvoleni je iba ta cast rozpravky ktoru dovolili splechnut do eteru. aj ja by som sa cudoval co vsetko tam maju popisane v ich originaly. hlavu a vers ti dat nemozem lebo aj keby som mal tu knihu tak bude urcite ina jak je ta v hebrejcine ktoru si tam citaju rabini

No ja zomriem od smiechu, a v akom jazyku boli odovzdaných napríklad 10 prikazani od B-ha ? Že by v Hebrejčine? Je to síce iná, než poznáme dnes, ale má k tomu najlbižšie.

teraz sa tvaria velmi svato a neskodne aby vyzerali mierumilovne pred ostatnymi ludmi. ja nehovorim ze by isli odstranovat niekoho zidia. aspon zatial ne kym nemaju pripravene vsetko dopredu, kym nezastavaju vsetky klucove miesta v politike.... a ked budu mat to som zvedavy co bude. otvoris dvere na zachode a budes tam mat dvoch zidov. potom si spomen na mojho avatara

[No však šikovní ľudia vládnu svetu.]

ja bohuzial za nemozem spomenut vobec. ale aj tak ked viem ze je niekto zid tak nesudim ho hned a neznenavidim len kvoli tomu ze je. nemam rad iba ich politiku spinavu

Tak toto mi je trošku divné, kvôli pár vysoko postaveným politikom, nemáš rád celý národ? To je to isté, ako keby si povedal, že všetkých arabov nemáš rád, lebo sú teroristi.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

chlapec by si sa cudoval jak sa odlisuje ich viera od krestanstva. pomaly budhizmus ma blizsie ku krestanstvu.

druha vec napisal som ze to neni tak ze nenavidim cely narod zidovsky. iba ich politiku. aj napriek tomu ze doteraz co som stretol nejakeho zida tak to boli hajzli najvacsieho rangu aj tak som zhovievavy stale.

a nie sikovni ludia vladnu svetu ale vychcani ludia. a debili su ti ktori ich to nechaju robit

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Na tie rozdiely medzi náboženstvami treba opatrne. Je tam veľa prvkov, ktoré môžu náboženstvá spájať, ale aj rozdeľovať.

 

Zoberme si príklad - (neviem či to napíšem presne, kto sa vyzná nech ma opraví) - kresťania veria v Trojjedinosť Boha - Otec, Syn a Duch Svätý. Moslimovia to odmietajú - Boh je len jeden - Allah. Moslimovia však uznávajú Ježiša Krista, hoci nie ako Božieho Syna, ale "iba" ako proroka, myslím však ako druhého najhlavnejšieho hneď po Mohamedovi.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak to neviem presne ale mozem si to zistit. tu skor ide o tu rozlisnost zidovskeho nabozenstva a krestanstva a tam je mrte rozdielov. hlavny bod je ten ze si myslia a ostatnych narodoch ze su nieco ako pre mna komare. ten bod by mal hovorit za vsetko

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

keith ty vzdy splechnes nejaku volovinu co si ty myslis a nikdy nic nepodlozis nejakym faktom, napr co tak sem hodit nejaky ten citat z Tory a nie len kecat dve na tri o tom ako sa oni povazuju za nadradenych?

 

a prirovnavat budhizmus ku krestanstvu... no spanom bohom, to by ti mozno aj kludny budhisticky mnich jednu zavalasil

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

haaaaaaaa ta cast bola myslena ironicky s tym budhizmom. nemam sice tu ich svatu knihu (original) ale poznam tu debilnu mentalitu a to co sa tam oni ucia a tlacia im to tam do hlav odmalicka. to ci mi niekto veri to uz je druha vec a vobec ma to nezaujima

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Keith Flint

 

konkretne??? tliachas tu dve na tri len co si ty o niecom myslis a prezentujes to ako by si to mal nejak podlozene... kym tu budes tliachat dve na tri tak nikoho nebudu tvoje priblble nazory zaujimat

 

poznas ich debilnu mentalitu a vies co sa tam ucia? bol si tam a ucil si sa s nimi??

podloz tu nieco konkretnymi dokazmi alebo prestan tliachat dve na tri a chod si tliachat na mileticku k babkam

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ako som ti uz napisal je mi ukradnute ci mi niekto veri alebo ne. nemam cas ani naladu ti tu vyhladavat nieco na nete. toto co tu pisem su veci ktore sa len tak lahko podlozit nedaju. ale napriklad som si spomenul ze predvcerom som videl na ta3 ze nejakemu zidovskemu publicistovi co vydava zidovske noviny niekto rozbil auto. tusil tu niekto ze sa na slovensku vydavaju zidovske noviny?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zidovske noviny na slovensku nemaju NIC spolocne s tym ze ty trepes o tom co sa ucia zidia v skolach o tom aki su nadradeni a sme pre nich nic

 

to ze nevies argumentovat a posielas ma na pokec len ukazuje to ze prd o tom vies...

a uroven tvojich prispevkov je taka ako ludi z pokecu..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a ty vies co sa tam ucia? mozes mi to nejak vyvratit? take argumenty ze si najdes na yahoo nieco a stlacis ctrl+c a potom ctrl+v mozes akurat tak hodit rovno do kosa a vyprazdnit a nekopirovat to sem. otvor si oci prosimta a never vsetkemu co vidis v telke a v novinach. napriklad aj tie noviny s tym maju spolocne to ze ty nevies co tam pisu napriklad o politike. ine narody co ziju na slovensku a maju pocetnejsie zastupenie tu nemaju ziadne noviny a uz vobec ne vo svojom jazyku. oni si to mozu dovolit lebo maju ludi uz pomaly vsade na vrcholnych miestach v spolocnostiach....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Keith Flint

nejaká xenofóbia či nejaká podobná fóbia ťa zrejme vôbec netrápi ale to je v poriadku...

v poriadku nie je to, že zasa tu šplechneš "informácie", ktoré si si vycucal z prsta...

 

keď už , tak tu žijú iné národnosti... nie národy

odkiaľ berieš tú istotu, že iným národnostiam tu nevychádzajú noviny, knihy, periodiká ?

 

prekvapím ťa : vychádzajú

 

v tv majú svoje národnostné programy, vychádzajú pre národnosti noviny, časopisy a knihy...

 

 

tak ako je to s faktami ? stále od teba žiadne nevidím :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som nenapisal nikde ze by som nejak nasilne proti zidom zakrocil to vobec ne. kazdeho cloveka berem ako jednotlivca. nemam rad rasizmus ani nic podobne. skor neznasam rasistov. ale napriklad ked sa jedna o madarov tak tam uz je problem. tych by uz vela ludi najradsej vyhostilo z krajiny. aj ked vobec nechapem preco lebo ja co som zatial stretol cloveka povodom madara tak boli to v pohode ludia vsetko. aj spoluziaci.... a este jedna vec. to ze inym narodnostiam vychadzaju nejake publikacie (aj ked vobec nie vo velkom mnozstve a vacsinou su neni pisane na slovensku) tak o tom kazdy vie. neni to vydavane tak undergroundovo jak to robia zidia. bohvie co by som sa dozvedel keby som do toho rypal ale az tak ma to nezaujima aby som si s tym robil nejaku pracu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov