Skočiť na obsah

cizy

Odporúčané príspevky

  • Pred 2 mesiacmi...

samozrejme...uplne bez jedineho chlpka

 

btw..ziletku som zamenila za epilator /ale bikiny si na to este zvyknut nechcu :) ... predtym musim do sprchy,uplne ladova voda, a to tiez iba trochu zmierni bolest/

 

btw..rozmyslala som, kedze niektore si nechavaju pruzok /co mne osobne sa vobec nelubi/..no tak napadlo ma, ze klasika vyholit sa, ale nechat si taku sipku, hmm, V .... skor dve nad sebou, uplne tenunke, z kratulililinkych chlpkov....

 

V ukazuje smer ;) xixi

 

 

 

btw...na partnerovi....jasne, pohodicka ked je vyholeny...napr jeden z mojich byvalych bol hladunky jak babätkovska prdelka :lol: ... lenze predtym ako sme sa mali stretnut vzdy hodinu vo vani stravil...nist moc

a pri poslednom...jemne som naznacila ze oholime....nechcel ani pocut ;) ... povedal mi ze nie je buzna :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aktívny sexuálny život mám len od minulého leta a počas tých mesiacov som si povedala, že ak to na sex nevyzerá, jednoducho sa neholím... len potom to oholenie teda trvá :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

holim sa pre lepší pocit... neholím sa, lebo som lenivá....

holím sa pre chlapa... neholím sa, lebo žiaden nie je....

holila by som sa kôli náhodnému stretnutiu.... neholím sa, lebo ja nikam nechodím....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som si myslel, ze ked tam bude dajaky pasik, alebo proste nejaka kreacia...ze to bude zaujimave...ale akosik ma to neoslovilo...no a odvtedy mam najradsej kjaaaasne vyholenucku :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Je to hygiena. Zasa nedrzim ziletku v ruke kazdy den, ale tak hlavne v lete sa holim. A co sa tyka bab, tak ten pasik ma straaasne rajcuje, je to lepsie, ako ked je oholena a omnoho lepsie, ked je tam nejaky divoky krik -brr!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

správny chlap má byť chlpatý, špinavý a má smrdieť

potom sa nediv ze takí chlapi ziadnu zensku nemaju :lol:

 

fuj..a je to nechutne co si povedal...snad sa podla toho neriadis :)

a chlpaty? no comment...ked uz ma toho trosku viac...nech sa aspon trosku upravi

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jaj len sa nezbláznite s tým holením ... holí sa takmer každý, ok je to módna vlna, beriem , ale snáď niekto berie vážne, že sa tu niekto neumýva, či smrdí, či "jeeežiši, niekto sa možno neholí " no fuj ...

a je to dosť srandovné keď má chlap zarastené brucho a o kúsok nižšie je ako " ošklbané kura" ...

 

a vôbec ... čo ja robím v tejto téme ?! majte sa :lol: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Haha...to mi pripomenulo ako si raz jeden môj spolužiak prezeral také fotky slečien, ktoré boli samozrejme nahé a všetky vyholené....až na jednu ktorá tam mala taký jemný pásik a spolužiak zahlásil : Fuuuj tá ju má ale chlpatú!

 

No... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nahodou je to sympaticke, ked aj chalan o seba dba, a holi si aj ine casti tela ako tvar (ruky, nohy a hrud netreba :lol: )

 

aspon nie som jedina, kto sa postazuje, ze pri vyrastani to skrabka/svrbi :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aspon nie som jedina, kto sa postazuje, ze pri vyrastani to skrabka/svrbi :lol:

Mňa to svrbelo keď som si to oholil prvý krát to som vtedy išiel na autobus a stále som sa musel škriabať boa ale pozerali na mňa ľudia a od vtedy nič

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov