Skočiť na obsah

Nosíte dioptrické okuliare ?


game

Odporúčané príspevky

V poslednom čase som začala mať problém s mrňavými písmenami pri čítaní, tak som sa rozhodla zájsť do Optiky, kde mi oči zmerali a "dnes" som čerstvou majiteľkou okuliarov na čítanie.  :) Som veľmi spokojná, hravo som si na ne zvykla, číta sa mi super,  a som spokojná

aj s výberom  rámika.  Pôsobí decentne, je  kovový, vínovočervenej farby. Manžel pri výbere rámika pomáhal. Majiteľka Optiky ma potešila ešte milým darčekom,  puzdrom na okuliare, taktiež vínovočervenej farby.  Takže môžem čítať a čítať, už  bez problémov. Hneď  cestou som zašla

do knižnice, vypožičala si tri knihy a o relax mám v najbližšom čase  postarané. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 1 rokom...

jo, nosím  ... namiesto jedných striedam od júna troje ... je to hodne veselé a zvykám si,

ale oči sa nelepšia, trochu si pohoršili a žiadajú si svoje. :(

moje staré okuliare na blízko mi zostali na bežnú prácu a na pc,

na čítanie v posteli som dostala ďalšie, a na televízor a pozeranie do relatívne malej diaľky ďalšie ... na tie stále zabúdam

 

do normálnej diaľky vidím bezchybne :innocent:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

mám 3 ks, ale využívam teraz jedny, multifokálne. Kedysi som do diaľky videla parádne, len som mala krátke ruky, už ani do diaľky nevidím poriadne. A keď idem po schodoch, tak idem ako stará babka, aby som sa neskotúľala, nie že by som nevládala, kdeže, sily mám, koľko treba, len tie oči neslúžia.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tiež mám multifokál, a som rad, že su len jedny :)

Je to trochu drahši špás, najmä pri výmene poškrabaných skiel, ale raz za tri roky si musim buchnúť po kapse....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov