Skočiť na obsah

Malé deti a zrak


Jovzin

Odporúčané príspevky

Hmm prave mi volala Stevka, ze bola na vysetreni u ocneho s Ondrejkom a doktorka mu namerala ze vraj -2 na jednom oku a -3 na druhom oku :odpadnem:

 

Hmm ty jo ako to ma dostalo. Ze vraj u malych deti to ma byt opacne. Ze maju mat skor + ako -. Plus sa hlavne bojim aby teraz nakoniec nemal ako moja segra ze -5 az. Ja mam nastastie iba -1,5 a -1

 

Dufam ze sa mu to zlepsi este do toho roka, kedze tuto sobotu ma uz pol roka syncek moj.

 

Fakt ma to dostalo, nebudem rad ak bude mat problemy s ocami. Staci ze ja som bol operovany s ocami ked som mal 5 rokov a nechel by som aby to aj jeho cakalo... :bezradny:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 5
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    2

  • Jovzin

    2

  • trinita

    1

  • Vilma Flinstonova

    1

Najaktívnejšie dni

Top prispievatelia v tejto téme

NO ja som mal operovane oci pretoo lebo ze som mal slabe/kratke ocne svaly lebo mi dost utekali/skulenie oci.

Ale co sa tyka okuliarov tak ja som nikdy, ani ked som bol malej, nesiel nad 2 dioptrie.

Akurat segra no ma nejake salene cisla az -5 tusim.

 

Pevne dufam ze sa mu to do roka este zlepsi a bude dobre.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

-5 šialené čísla? človeče, to si ešte nevidel naozaj poriadne dioptrie... ja mám -3 a -8 a keď som dostávala svoje prvé kontaktné šošovky, bolo tam dievčatko, čo malo -10 a -14, a ešte stále sú aj horšie čísla

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov