Skočiť na obsah

Čo vás rozosmialo?


Sniper

Odporúčané príspevky

mne sa strašne páči to, že Patrik je vášnivý poľovník, a tie zásnubné dary dával robiť pre vlastnú poľovnícku radosť, nie pre radosť Zlatice :D

ale hlavne, že to vieme, bez tejto informácie by som si ja nešťastník furt myslela, že zásnubný prsteň sa dáva z lásky, nie sebalásky :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jeleň v ruji bude určite nenápadnou indíciou, ktorú Zlatica nepochopila. Jej mladý galán má zrejme v revíri aj ďalšie rujné lane, ktoré sleduje pozorným okom a vábi mužným ručaním! :zubiska:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...

citát z diskusie na tupkách

 

Už rímanov sme poriadne na štvali ked nás naháňali a my sme im lávku cez vodu pred nosom zničili. A potom nahnevaní rýpali do skaly v Trenčíne Lauga ricio....len nám nerozumeli náš bojový pokrik Lávka v rici.......

http://www.topky.sk/cl/10/1441125/Student-kritizoval-riaditelku-skoly-na-Facebooku--Precitala-to-a-prisla-necakana-reakcia-

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kričanie o pomoc pod receptom na www.mimibazar.cz :

 

Recept na buchtu Karin.Pavelkova   No nevím jak mám rozumět 1,5 hrnku? Jako 1 a půl hrnku?? Ale proč není napsáno 1 a 1/2 hrnku??? Kdo poradí???

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ale pred chvíľou som zablúdila do celkom inej témy, nuž som ci chcela osviežiť pamäť a prešla som si ju, a narazila som tam na jeden D´Adyho príspevok, kde použil dávno zabudnuté slovíčko

HIMBAJZ!

Pobavilo ma to. To je tuším z Rýchlych šípov, či skade?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov