Skočiť na obsah

Čo vás rozosmialo?


Sniper

Odporúčané príspevky

game: sorry, ale to ma teda moc nepobavilo, to bezsrsté chúďa musí byť riadne podvyživené, že keby to bolo dakde v Hustone, už by ho brala zvieracia polícia a nepodarený majiteľ by bol obžalovaný za trápenie zvierat...kostra potiahnutá kožou.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ehm, Vilma zdá sa, že netušíš, že existuje druh bezsrstej mačky?


Nesmierne vydarený dizajn predvolebného billboardu na Orave :lol: Proste na úrovni!

(aj keď to skôr pripomína pohľadnicu z Veľkonočných ostrovov alebo matriošky)

 

:hufi: :hufi: toto určite vyhrá 1. cenu naj grafického výtvoru roka

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Axel:

ale pravdaže viem a videla som na výstavách aj taký druh, ale tá na tom nešťastnom obrázku je kostrička potiahnutá kožou.

 

Tu je iný obrázok, ako by mala vyzerať, žiadna vyčnievajúca panva a rebrá, ktoré div že neprepichnú kožu...

http://www.google.sk/imgres?imgurl=http://www.topol.sk/images/big/1/2010_10_28_wpc32z.jpg&imgrefurl=http://www.topol.sk/?menu%3Ddetail%26id_inzeratu%3D5265%26kat%3D67%26subkat%3D68&h=600&w=800&sz=60&tbnid=u3H48vnY46tY8M:&tbnh=90&tbnw=120&zoom=1&usg=__otKsMwvgY908GojsecO8A82sBDk=&docid=C-D9WzbRdsK3qM&sa=X&ei=fYZ3UoCbEcfBswaajICgCw&ved=0CC8Q9QEwAQ

 

vidíš ten rozdiel?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

včera som cez reklamu prepla na rtvs1 a práve tam bežalo Nikto nie je dokonalý, otázka bola, že čo to znamená, ak má niekto zlé renomé. respondent evidentne netušil, o čom to je, a moderátorka pritvrdila: No, čo to znamená, ak ty tu u vás máš zlé renomé? A respondent odpovedal:

Že je tu zle. Ani mne sa tu nepáči. ja mám rád Fínsko!

 

I spomenula som si na nášho Aljaka...kebyže z jeho príspevkov priam nekuká, že je to o.i. chytrý chlapec, už by som si myslela, že som Aljaka videla v telke...

lenže Aljak chytrý chlapec je a hento on byť nemohol.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Oficiálny fanklub nie je :) Ale na viacerých diskusiách som si už všimol, že milovníkov Fínska sú stovky. Možno by bolo dobré založiť aj oficiálnu komunitu a vytvoriť Zväz fínskych nadšencov. Aj keď niektorí majú Fínsko radi len prostredníctvom jedného smeru - napr. len hudbu, alebo len šport. Ja ho mám rád celkovo a so všetkým čo k nemu patrí.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vyhlášení Českého Slavíka ...

Každý, kdo letos přišel na pódium předávat cenu, se snažil o nějaký ten vtípek. 

Jeden z nějvětších aplausů si ale vysloužil Petr Čtvrtníček, který si vzal oblek, a když se otočil, šokoval přítomné publikum i diváky u obrazovek. Na jeho zádech a zadnici mu totiž chyběl velký kus látky, a tak předvedl, jak pevné je jeho pozadí. 

http://sip.denik.cz/celebrity/tak-to-byla-pr-el-poznate-ktera-celebrita-se-nestydela-ukazat-holou-zadnici-2013.html

 

 

.....post-88-0-40113500-1385280170.png post-88-0-32696400-1385280180.png

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pobavilo, smutno-trefne

vychádzajúc zo známeho výroku pán premiéra Roberta Fica : " Bratislava nie je Slovensko. "

po novom už ani Banská Bystrica nie je Slovensko, keďže vieme, čo vieme ... takže nová mapa Slovenska podľa premiéra Slovenska :

 

post-3-0-12910200-1385564608.jpg

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ak máš nádhernú manželku, očarujúcu milenku, ak vlastníš skvelé auto, ak nemáš problémy s daňovým úradom, ak vždy, keď vyjdeš na ulicu svieti na teba jasné slnko a ľudia sa na teba usmievajú... je čas skončiť s narkotikami. :D

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov