Skočiť na obsah

Odporúčané príspevky

Zverejnené

Dnes na fyzike profka:

"Cítim tu cigaretový dym."

"To zvonka." :lol: no určite

 

Spolužiak na angline čítal list, ale zabudol oslovenie. Profka:

"A komu to píšeš?"

"Mmm... mistr eeee... Medveeeď."

:)

Zverejnené

Daekin

- neviem čo to má za komp, vypínanie a zapínanie ICQ mu funguje na jednicu

Zverejnené

môj koordinátor mi po mesiaci a pol drankania konečne poslal číslo na jednu ženskú, zdalo sa mi povedomé, po piatich minútach mi trklo, že ten truhľo mi poslal moje :) :)

 

radosť pracovať s tým človekom ;) /vlastne neviem, čo sa smejem :lol: /

Zverejnené

A prečo si od toho koordinátora chcela číslo na tú ženskú? :lol:

Zverejnené

dnes som sa pekne pobavil na Biológii

-ten chlapík čo to vyučuje je proste Ťípek

Zverejnené

konečne po dlhom čase ma niečo rozosmialo ...

môj brat a jeho podávanie historiek ... myslím že som potrebovala už konečne sa poriadne zasmiať :lol:

Zverejnené

tento mail :

 

 

 

Když jsem se dnes ráno při jízdě po dálnici podíval do levého jízdního pruhu, uviděl jsem vedle sebe ženu v posledním modelu BMW,která s frčela 150-tkou, a přitom si ve zpětném zrcátku malovala oční linky!!!

Na chvíli jsem se zadíval jinam, a když jsem se po ni znova ohlédl, byla napůl v mém jízdním pruhu, a pořad si cosi malovala na ten ksicht!!! Já teda něco vydržím, ale tohle mě tak vyděsilo, že jsem upustil svůj

holící strojek, který mi při pádu vyrazil z druhé ruky koblihu. Jak jsem se zmateně snažil vycentrovat vůz koleny opřenými o volant a zároveň zachytit koblihu, vyrazilo mi to mobil od ucha, a ten spadl do

kelímku s kávou, který jsem měl mezi nohama. Kafe se vylilo a popálilo mě na koulích, zničilo mi mobil, a přerušil se mi tak velmi důležitý hovor.....Zasrané baby za volantem!!!

 

:lol: :)

Zverejnené

Pár momentov z chaty:

Keď si chalani vyše dvoch hodín varili nejaký spešl nápoj - čiže gandžu v mlieku - , do ktorého dali smotanu, maslo, cukor... Tešili sa ako malé deti. Už to mali hotové, ale vôbec to nebolo sladké, tak tam hodili kilo cukru, z ktorého sa vykľula soľ :lol: Jaj ale som škodoradostná.

Keď sa stoka rozplývala, ako sa jej páči slovo čaša a tie čaše, z ktorých pili chalani ten humus.

Ako nám rozprávala o chlapovi, čo čkal nepretržite 26 rokov, našiel si ženu a mal 2 deti. Sex s ním musela byť sranda :)

Ako sme sa hrali na barbarov, Vikingov a hajzlov a mečovali sme sa palicami :)

Ako sme sa tešili domov a ohovárali sme chalanov ;)

Zverejnené

... vôbec to nebolo sladké, tak tam hodili kilo cukru, z ktorého sa vykľula soľ :lol: Jaj ale som škodoradostná.

... z ktorých pili chalani ten humus.

A koľkí dostali sračku z toho? :)
Zverejnené

Hovorili, že jeden z nich pustil ráno poriadnu richnu, inak neviem o ničom.

Aj tak im z toho bolo iba zle...

Zverejnené

A koľkí dostali sračku z toho? :lol:

 

Hovorili, že jeden z nich pustil ráno poriadnu richnu, inak neviem o ničom.

Aj tak im z toho bolo iba zle...

 

richna je tyčka?

 

Nie, bol na veľkej a vraj to kvalitne smrdelo :)

:)

ale moje nervy ... založte tu rovno jednu fekalistickú tému a bude ... len ju dajte s veľkým červeným výkričníkom, nech tam niekto len tak zo zvedavosti nevlezie ... ako ja sem práve teraz / podotýkam, že z povinnosti ;) / ;) ;) ;)

Zverejnené

... založte tu rovno jednu fekalistickú tému a bude ...

Prípadne neofekalistickú... :lol:
Zverejnené

Ešte som si spomenula na piatok... Sedeli sme na amfiteátri, bolo tam plno ľudí. Na každom kroku kadejaké páriky. Ako si tak sedíme, vidíme pár metrov pod nami chalana a babu, ktorí sa šli priam zožrať. Chlapčisko si ju chytá kade-tade :lol: ... Tak sme spustili: "Kokos tá je dobrá, pozri na nich!" "Tí su drsní." "Ty vole!!!" "Ten si s ňou robí, čo chce."

A zrazu mi kamoška vraví: "Miša... veď to je tvoja sesternica!!!" :)

"Stoka, a to je tvoj bývalý!!!"

 

Iné šoky :)

Zverejnené

hisham

 

Nerob, to sú moje formičky!!!! :lol:

To ja vždy sedím zadkom na hnoji a libujem si ako hreje. :)

Zverejnené

fiore,

:lol: :)

 

Práve som vyhnala brata od porna :) Debilko malý.

Zverejnené

Hm zaujímavé by bolo niekoho stretnúť po takmer 100 rokoch. A možno aj dosť smutné. Všimol som si na tom náhrobnom kameni že Rose sa narodila v roku 1899, teda keď sa Titanic potopil mala 13 rokov. Di Kapra by mali dať do lochu za to že pretiahol 13-ročnú.

Zverejnené

vcera, na kamaratovi, sli sme grilovat, on sa uplne zfajcil....ale tie hlasky... :lol: ...

opytal sa mna nieco, nasledne ineho kamosa, ja som mu sla odpovedat, a bol uplne mimo, ze co vravim...a potom bol mimo aj z odpovede toho kamosa...jeho otazka"ja som sa vas nieco pytal?" nas polozila na kolena... :)

Zverejnené

Táto ICQ debata:

 

ja: skoda, neni tu nakrajany smajl

ona: ..................... toto je rovnomerne nakrajany smajl

ja: ,,,,,, tento je na sliziky

ona: °° a to su oci

ja: uuuu zjest ich

ja: ++ to su mrtve oci

ona: bleeeeee

ona: % oci do x

ja: ( ) nohy do O

ona: ôô oci s obociim

ja: 8 oci stlpkom

ona: 0 jedno oko vypichnute

ja: °U° domysli si :)

ona: :) ;) ;)

ona: L to ves co je

ja: nos?

ona: ne, lavicka bez noh

ja: coze? ;)

ona: a toto H

ja: stolicka

ona: cast rebrika

ja: ------------

======= dialnica

------------

ona: jee paradna dialnica. ale ja myslim, ze to je normalna cesta

ja: no ved nechcelo sa mi robit 2 prudy

ona: jaaaj. Q

ja : zajko bez hlavy

ona: ouu bozeee

ja: Oo OoOoO

WWWWWW

ona: prejdena jasterica

ja: nie, kaktusy v kvetinacoch

ona: doo ritii

 

:lol:

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov