Skočiť na obsah

Čo by ste robili, keby ste sa ocitli v 17. storočí?


Sniper

Odporúčané príspevky

tak...asi by som sa vyzliekol, trochu sa zakrvavil a nejak takto by som sa priblížil k luďom ako nemý, ktorého niekto okradol a prizabil. To by mohlo zabrať, aby som mal strechu nad hlavou. Ako zručný človek by som sa motal okolo kováča, určite by som vymyslel niečo, čím by som mu pomohol, a neskôr, ak by ma hneď nezabil :yes_yes: , by som bol asi dobrým práve v akejkoľvek technickej oblasti, včetne realizácii, trebárs mlynov, čerpanie vody.....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...
  • Odpovedí 76
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • RoSo

    12

  • gh0strider

    8

  • Sniper

    7

  • game

    7

Top prispievatelia v tejto téme

ako žena by som veľa možností nemala. bola by som blahom bez seba, keby som sa vyhla

- upáleniu na hranici ako bosorka

- znásilneniu

- odvlečeniu nejakými tureckými poskokmi dakam za otrokyňu

- chorobám

a keby sa mi podarilo nejako zohnať dakoho, kto by ma prichýlil hoci aj ako gazdinú alebo domácu učiteľku, čo ja viem?

Ale hľadela by som sa čo najskôr a s čo najmenšou ujmou dostať sa pekne naspäť. lebo aj keď je na riť, predsda len je lepšie ako v tom 17. storočí, to ešte bolo nevoľníctvo, človek hocikedy mohol upadnúť do kdeakej kaše...a žena dupľom, tým doba vtedy nepriala, ak len to neboli nejaké šľachtičné.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov