Skočiť na obsah

cizy

Odporúčané príspevky

ja suhlasim s game doll...aj som sem chcela nieco napisat ale ked ja nemam take dobre vyjadrovacie schopnosti, tak aspon sa takto pridam :)

 

 

podla mna je super to ako pises, to co pises a kusok zo mna ti aj zavidi trosku, ze sa vies tak odviazat, uzit si to, co zivot ponuka a si to proste ty a so svojimi prispevky si sucastou tohto fora a bez toho to uz nebude uplne ono :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

doll, podaktorí chlapi majú troška pribrzdené vnímanie žien... možnože aj o mne si myslia...

 

myslím, že je dobre, keď si to tu takto vysvetlila, niektorí si fakt stoja na kábli :lol:

 

samozrejme píš ďalej, od koho by sa potom tí neskúsení učili ? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no, dollphinka, ja sa pridavam ku game (aj ked niekedy to uz vidim tak, ze game pise secko, co by som scela ja).

Tiez je mnoho, co by som mohla alebo chcela napisat, ale vzdy ma nejaka blba ruka zadrzi. Ale jedno je iste, keby som si myslela, ze si pablb indicky, ta v tomto teda zabrany nemam :lol: . Mne sa tvoje prispevky pacia a NAHODOU som presla mnohym tym, co ty. Takze potom by som sa tak mohla citit tiez. Kakaj na to ako na placaty kamen, lebo ktokolvek ti nieco blbeho povedal, tak je akurat tak na urovni placateho kamena.

 

No, co sa mi stalo...

Vcera nieco take, co ma nuti uz celych 24 hod premysliet moje spravanie voci ludom. Teda, chlapom. Bola som rano v nemocnici s babickou - historka sama o sebe, mala byt hospitalizovana, ale ako vysvitlo, lekarka akosi zabudla tu hospitalizaciu vybavit s druhou stranou, cize s nemocnicou, a tak len prehnali 82-rocnu starku. O tom, ze tam bol jeden SEXY lekar, pisat nebudem, ani o tom, ze bol ochotny, prijmny, inteligentny ... no, nemat stareho, tak chrum-chrum... Ale naspat nas viezol jeden sanitar, ktory si moju usmievavu povahu, urecnenost a humor vysvetlil po svojom... a vo vytahu proste babicku otocil... a vyletel po mne... :) fyzicky, teda... :) Dnes sa dostavam z fazy "je to moja chyba" ... do fazy sklamania.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Uz nejaky cas narazame na seba s dvoma ksichtami a jeden z nich mi podsunul aj nejaku music, ale az vcera sme sa oficialne zoznamili a isli sa rozbit do Ministry. No nechod tam! Tradicne dobra hudba, devusky, vsetko bolo. Co je na celej akcii najpozoruhodnejsie? To spontanne rozhodnutie sa: A idem!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Ano choze, to je diametrálne odlišná vec.

 

Off-Topic sú témy ktoré nemajú žiadny zámer, žiadny zmysel a ide len o všeobecné kvákanie alebo naháňanie príspevkov.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To detailne poznám z Hockey Areny - keď majú spammeri plodné dni, tretina tém je zamknutá pretože boli založené zbytočne a zas tie užitočné popadajú mimo...

 

Mne sa zas dnes stalo, že sme dnes ráno šli štyria z partie do Blavy a odtiaľ zas traja (nie celkom tí istí) :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Dnes som bola na svadbe svojej spolužiačky.

Prinajmenšom zvláštny pocit. Zažili sme spolu kopce srandy.

A on také šteňa.

Niektoré spolužiačky sa rozplakali hneď, ako vošla do kostola. Ja som pustila slzu, keď skladali sľub.

No... niečo odchádza, niečo prichádza.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

furt sa mi zda, ze plati priama umera medzi velkostou obce a vekom vydavania sa. z mojich 2 tried, co som mal na gympli, sa nevydal ani neozenil nik zatial, a to sme stari capi, z ktorych najmladsi som ja.

 

a este len odide

ja si myslim, ze uz davno odislo :lol:

 

hish, nebola tehotna ta baba?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov