Skočiť na obsah

cizy

Odporúčané príspevky

pred dvoma tyzdnami som sa rozhodla,ze sa necham podstrihnut mojej spolubyvajucej...

nemala som obavy, kedze ostrihala polku osadenstva a spravila cool ucesy

 

chcela som od nej iba podstrihnutie koncekov

 

ked som sa pozrela na finalny vysledok, plakala som ako male dieta

vlasy, ktore boli dlzkou takmer po zadok, a navyse huste a kudrnate, su teraz po plecia... :)

 

stale sa s tym neviem zmierit, kruci, ... take boli krasne :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Dnes keď som išiel autobusom, za mnou sedel rómsky spoluobčan. Na jednej zastávke nastúpil biely Slovák. Tí dvaja sa poznali a nastal medzi nimi zaujímavý rozhovor.

 

Slovák: "Vitaj, ty si sa kam vybral?"

Róm: "Dobrý deň, ani sa nepýtajte, idem do roboty."

 

 

:lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

Boli sme so starsim a Linkmanov v Country a Linkman hovoril o jednej stretávke v BA, že tam bol cizy, Darkman a aj Nokia ktorý sa tak ožral že stratil telefón!

 

To fakt, alebo sa Linkman zmýlil? :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Minule som necakane stretol kamarata, od augusta sme sa nevideli, na rozdiel od netovych prekaraciek sme mali velmi slusny a podareny rozhovor o pohonnych hmotach, cize alkohole a tak....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

takze, 5 a pol dni na chate v ceskych Beskydach ma poznacilo na nejaku tu dobu

hmm,tak v bodoch,co ma prekvapilo, pri com som sa valala v krcoch, ale pri niecom som si aj poplakala:

::: francuzak dvoch chlapov..moji dvaja kamosi, uplne vypití, sa proste rozhodli ze mi dokazu ze su im zenske ukradnute ;) .... taku vasen aku oni dvaja predvadzali som uz dlho nevidela

co bolo moc, bolo moc ;)

nasledne som ich vsak ja presvedcila o tom, ze je lepsie byt hetero ;)

 

:::"lady sa pohli"..doll, uz vcelku dost spolocensky unavena, v snahe skratit si cestu do chaty, pouzila skratku, samozrejme v noci nasnezilo, a nebolo vidiet ze sa tam skryva rybnicek...chranila ho vrstva ladu a snehu...ale kedze doll cez sviatky zrovna nechudla, lad pukol, a doll sa ocitla v zamrzlej vode, po pas, pretoze sa chytila kraja....ani neviem ako to bolo hlboke...kamos ma hned hore tahal...fuuuh,ziadna sranda

 

:::necudne"cudná"doll..ach jaj, ja si nepomozem, co je chodiaci chlap, a aspon trochu sympaticky, tak toho si uz predstavujem ehm ehm... :lol:

potom to tak dopadlo ako dopadlo :)

 

:) ale nelutujem, bolo dooost dobre

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pri lete do Anglicka (sem) som mal miestenku na jedno sedadlo a za mnou sedel Korejec. Letuska nas prehodila a dobre urobila. Sice to bolo sedadlo pri nudzovom vycode a chcela po mne, aby som vedel po anglicky, ale aspon som si mal kde natiahnut svoje dlhocizne nohy. Takym luxusom sa tam nemohol pochvalit hocikto. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

jaaaaj, vy z toho narobite :)

 

no co, sadli sme ku kafe, potom sme odbehli na wecka a povedali si zbohom :)

 

ale nee ;)

co ste cakali?...eroticku verziu co sa mi stalo? ;)

 

nejak par minutiek sme spolu pokecali, ja som sla na hodinu, on uz domov...

no co, o com sme sa len tak bavit mohli, oo skole ;)

 

btw..polaris mi prisiel ako uhladeny slusny mlady muz :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

som tu niekde písala, že ma raz balil chlap na vlakovej stanici a okolo neho behalo malé dievčatko, tak 8-10 rokov... a dnes som ju stretla.... tú malú... to bolo také, že som sa len obzerala v obchode a pohľadom som zastavila na nej... a zotrvala som tak dlho... a ona ma asi tiež spoznala... usmiali sme sa na seba a pobrali sa každá svojou cestou...

ale stretla som ju dnes ešte raz... ona išla predomnou s niekým... všimla so ma, usmiala sa a zakývala mi...

 

je to také zvláštne... :lol: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Prasklo mi potrubie na WC, musel som zatiahnut ventil hasakom, lebo to bolo cele nejake na figu, mal som doslova plavajucu podlahu. No co, teraz som sam gazdom. Takze musim sa chytat aj do veci, ktore patrili len a len otcovi. Vsetko je v stadiu riesenia, nastastie nas nevytopioo, lebo zvyknem odstavovat vodu a toto sa stalo z piatka na sobotu, ked som bol doma. Ale iny vikend....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hmm....clovek si niekedy neuvedomi, ze ludia su rozni....

alebo skor ja si to neviem niekedy uvedomit?

 

:lol:

 

asi som si neuvedomila, ze tym, ze sa tu rozpisujem davam ostatnym nejaky obraz o mne...

ja tu ale predsa nevravim o svojej povahe /no,teda,ak vylucim nejaku tu temu o zlych vlastnostiach/, nevravim o tom, ze aka som...ludia nemaju pravo sudit ma podla nejakych prispevkov...

 

a na co narazam?...narazam na temy v erotike....ano, rozpisujem sa, ale neuvedomila som si, ze niektori ludia to mozu brat ako podklad pre to, co si maju o mne mysliet...

nechcem sa vulgarne vyjadrovat....

 

to, ze poviem, ze si vela ludi o mne na fsp mysli, ze som kur-a , tak za tym si stojim...pretoze urcite to tak je....a reci typu nie nie nie ma neuspokoja....

 

ja som len chcela povedat, ze nie som, nikdy som nebola, a ani byt nechcem...

 

odteraz uz take nieco pisat nebudem...budem "poctivym" forumakov, ktory prispieva odtial potial ... pretoze to, ze prispejem trosku viac odvaznejsie asi dava obraz o mne...

 

dufam, ze som niektorym otvorila oci

pretoze mne osobne zalezi co si o mne ludia v mojom okoli myslia....

 

a kvoli tomuto mi dnes aj slzy vyhrkli...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hmm....clovek si niekedy neuvedomi, ze ludia su rozni....

asi som si neuvedomila, ze tym, ze sa tu rozpisujem davam ostatnym nejaky obraz o mne...

ja tu ale predsa nevravim o svojej povahe /no,teda,ak vylucim nejaku tu temu o zlych vlastnostiach/, nevravim o tom, ze aka som...ludia nemaju pravo sudit ma podla nejakych prispevkov...

 

a na co narazam?...narazam na temy v erotike....ano, rozpisujem sa, ale neuvedomila som si, ze niektori ludia to mozu brat ako podklad pre to, co si maju o mne mysliet...

to, ze poviem, ze si vela ludi o mne na fsp mysli, ze som kur-a , tak za tym si stojim...pretoze urcite to tak je....a reci typu nie nie nie ma neuspokoja....

 

pretoze mne osobne zalezi co si o mne ludia v mojom okoli myslia....

 

a kvoli tomuto mi dnes aj slzy vyhrkli...

dollphinka,

 

neviem, ktorý pako ťa urazil a rozplakal, ale nevie, čo robí ... to je zjavné

 

to, čo píšeš v erotike, je tvoje, je to kus teba a vždy je to zmysluplné - nech to teraz znie hociako divne, čo som práve napísala.

 

toto, toto tvoje písanie, radosť zo sexu, zo života, to si ty - bez toho to bude niekto iný

 

na tomto fóre sa píše o nemiernom pití, o skúšaní drog, o kdečom, čo človeka ničí .... sex k zničujúcim aktivitám nepatrí

 

ľutujem, ja nemám o čom písať a stud by bol zrejme aj tak väčší ... ale jedno ti zato napíšem : tvoje príspevky boli často zdrojom mojich zážitkov ... keď rozumieš, ako to myslím

 

nech to naznačil či povedal ktokoľvek, na tomto fóre sa správame k sebe ináč ... aj nespratníkov riešime ináč.

 

neprestaň písať svoje krásne zážitky, z ktorých máš radosť a ktoré tu číta každý / takmer každý / ako prvé.

 

to si ty - bez toho to ty nebudeš.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov