Skočiť na obsah

cizy

Odporúčané príspevky

Ani nie, šiel som tak relaxačne, asi osemdesiatkou a zbadal som tú guľatinu asi necelých 70 metrov pred sebou. Inokedy sa tadiaľ ženiem tak stodesiatkou. Nechcel som, aby sa tam niekto vybúral.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Včera to vyzeralo na nudný deň, tak som sa večer zdvihol že idem von sa len tak flákať, keď som si v tom spomenul že švagor (budúci) robí v bare a sestra u neho brigáduje... no a potom to už išlo samo :lol:

 

ale hlava bolí poriadne :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Cez vikend som bol v Partizanskom chvilu. Reku idem pogratulovat kamoske k meninam. A hned aj sestru zobrala, po ceste prikvitol ich kamos.... No, v podniku som si dal pivo a fernet. A reku teraz pockame, aby zeleni neboli moc mudri. Eventuell. Dobre, skocim za volant a preparkujem. Medzitym sa otvorila hruskovica, ktora statocne razila z auta, ale nedal som si. V dalsom podniku len nealko.... A dobre som urobil! Od podniku sa na mna zavesili fizli! Kuy spinave zelene! Smerovky, rychlost, stopka... vsetko som dodrziaval. O polnoci, ked to aj tak mohlo byt kazdemu u riti, ale dovol si hluposti, ked su floydi za Tebou! Kontrola dokladov a dychova skuska. Ha! Lenze po 5 hodinach tam nic nebolo! 0,00 promile! Nepite, soferi!!!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Idem si na bajk, a hovorim si preco by som sa nesiel kuknut k Morave... tak sa predieram cez taky lesik a vravim si "nieee, vobec to blato neni horsie a horsie"... nakoniec som sa k rieke ani nedostal, lebo som zapadol.... Okrem toho ze sa na mna vrhlo milion komarov, tak sa mi zablatili boty, ktore sa potom ked som sa postojacky snazil vyhrabat z blata, smykali a ja som si efektne akrobaticky nabil gule... :lol: ale sranda musi byt

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hm, som na obede, idem si naliat pit, a namiesto toho aby som chytil pohar, chytim tanier, a tak sa pristihnem ako skoro nalievam do taniera vodu.. haluz =d

taketo veci sa mi stavaju dost casto :lol:

 

raz som si brala zmrzlinu z chladnicky, zo skrinky som vytiahla misku, nalozila som zmrzlinu a isla som ju zjest :) na druhy den rano, otec otvoril skrinku a tam nasiel polozenu krabicu od zmrzliny aj s roztopenou zmrzlinou vo vnutri :) a ja si fakt nepamatam ze by som to tam davala ;)

 

;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

arwiel nie je dôležité na čo si ty myslela, dôležité je na čo myslím ja teraz

 

mala by som si dať titul Dráždivý člen... :lol: :)

 

stalo sa mi také niečo, že som mala ísť na chatu s jednou kamoškou, nakoniec som šla s druhou, pričom nám tá prvá zháňala trávu, no nakoniec to ostalo pri rume, totálne som skolabovala keď som prišla pred billu po tom, čo som zmeskala autobus a ten kretén ani nezastavil keď som ho potom ešte stopovala na hlavnej a tá billa bola zatvorená... jednoducho to bolo úžastné.. nádherné zážitky... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Včera v PE som si cez Orange Info (999) zisťoval busy do TN.

 

Operátorka: Z Partizánskeho vám ide o 17:35 autobus do Bánoviec, s príchodom o 18:25. A 18:20 vám ide spoj do Trenčína...

:lol:

 

 

 

Ale stihol som :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 3 týždňami...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov