Skočiť na obsah

cizy

Odporúčané príspevky

malibu je vyborna vec s mliekom, len tak na chut :lol:

 

cizy, ked uz pit alkohol, tak na chut a nie na to co najviac sa rozbit... ked chces ist touto teoriou tak to si co za slabocha ked pijes len vodku a nie stroh??

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nepoznas vzorec....

 

treba dosadit tak aby nam vysiel co najlepsi pomer, malo penazi, vela %, mysli,m ze pol litra vodky 40% za 99sk je ukazkovych, nehovoriac o tom ze je to cisty lieh a voda, z ktoreho ta nemoze bolet hlava a piju to rusi, co je mimochodom moj srdcovy narod.

 

stroh stoji 239 ak sa nemylim, a je to aj mensie mnozstvo, vcera som to videl tak letmo...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ach jaj, konečne matka vytiahla to fantastické ríbezľové víno, čo sme pred dvoma rokmi robili a z ktorého mi bola flašu dlžná

sedím si tu, popíjam, nohy vyložené, hudba pustená, už môžem pokojne umrieť, zažila som dokonalosť :)

 

má skvelú chuť, takú akurát babskú, sladučké je, hlava z neho nebolí, hádam toho je viac, nech mám ako tráviť vianočné večery. len ja a moje víno :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pol litra vodky 40% za 99sk je ukazkovych, nehovoriac o tom ze je to cisty lieh a voda, z ktoreho ta nemoze bolet hlava

:lol: síce pijem veľmi málo, vodku som v hube nemal ani nepamätám, ale nepamätám si ani to že by ma nebolela hlava.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hlava ma neboli, ak vypijem do 2deci vodky, 4piv alebo litra vina.

 

ked vypijem pollitra vodky, tak to musim vytancovat, alebo sa rano modlim, aby som neblul. hlavybol nespominam, ten k tomu patri tak do televiznych novin o siedmej.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Si tiež pamätám, keď som bol na oslave u kamošiek a tam bolo tiež domáce vínko. Ani neviem koľko som toho vypil, asi tak 2-3litre ale ráno som sa ani z postele nevedel postaviť to bolo skôr tvrdé než vino.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

treba dosadit tak aby nam vysiel co najlepsi pomer, malo penazi, vela %, mysli,m ze pol litra vodky 40% za 99sk je ukazkovych

aj ja taketo

 

ludia piju alkohol bud pre chut, alebo preto aby sa nadrbali a to aby sa nadrbali ma nejaky dovod (na 99% nejaky psychycky problem).. priznaj to ci nie

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hmm vodka za 99sk, no to musi byt kvalita, to rovno si kup fajny denaturovany lieh, z toho sa rozbijes tak ze uz sa z toho nepostavis ked ide len o to co najlacnejsie sa rozbit :lol:

ne každému chutí to,čo je drahšie...párkrát som pila drahý koňak, nechutné, zle mi z toho bolo /a pila som to s mierou/, radšej si kupujem v obchoďákoch tie stokorunové, proste mi viac sadajú. nemudruj, keď nepiješ moc, najprv sa bohate rozbi z každého chlastu, potom tu moralizuj :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nutrinka ochutnal som uz vela druhov chlastu

ked mi nechuti whisky, nechuti mi ani ta za par korun ani ta za par tisicov

 

ale pil som uz vseljaku vodku a ked si porovnam absolutku, finlandiu s tesco konzumnou, ci nicolauskou tak to je des

 

to iste fernet citrus je rozdiel stock alebo nejaky iny

a to iste gin a kopec ineho chlastu...

 

ide mi o to ze ked je clovek sprosty a pije len preto aby sa rozbil na kasu, moze rovno pit denaturovany lieh za par korun, vdaka ktoremu tie problemy kvoli ktorym tolko chlasce uz neuvidi, a to doslova

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kta sa rozbija na kasu prosim ta? vies co je to rozbit sa na kasu? vtedy tyckujes vsade, je ti jedno ci na seba ci na babku na zastavke, nevies chodit

 

takto opity som uz nebol velmi dlho a to mozem vypit celu flasu sam

 

tak tu nerozdavaj rozumy

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov