Skočiť na obsah

cizy

Odporúčané príspevky

Aj 4-5 deci vínka spraví svoje :lol: Som tu doma s kamoškou, zbehli sme po jej bongo a chystáme gitarovo-bongový večer. Je to pohoda. Síce slabá náhrada za večer, ktorý mal byť... ale aj tak. Spievam si Radiohead a zachvíľu budeme spievať obe :) Heh, jednoducho pohoda.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Aj 4-5 deci vínka spraví svoje

no neviem.... po litri bieleho z obchodu sa citim menej jak po ploskacke vodky a este som aj ospaly

 

vino ma nuti spat a to sa mi nepaci, vodka sa chce bavit a preto ju mam rad a navyse aj pollitra sa so mnou rado skamarati :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

po litri bieleho

kedysi, bude tomu 7 rokov, som chodil s jednou buchtou, ktorá mala rada biele striky. Tak ich objednávala aj mne (chlastať, na to ju bolo!) a taký zaspatý ako počas chodenia s ňou som ešte nikdy nebol :lol:

Biele striky nepijem, nepamätám si že by som ich pil od nášho rozhodu, načo si pripomínať minulosť :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Takže napr. aj také pivo s vodkou je traposina. Je jedno či sa to pije zvlášť, alebo naraz, v žalúdku sa to aj tak zmieša.

 

Miešanie nápojov zvyšuje ich efekt a pridáva nové chute. Piť samotný alkohol ide najmä do peňazí. Človek sa skôr napije z jedného piva a 5 vodiek ako z desiatich vodiek.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

haaa dobru blbost si povedat, pivo s vodkou su oba alkoholy ne nejaky dzusik teply 2 deci a do toho poldeci vodky

 

ked to to ide do penazi 0,5 litra nicolaus vodky stoji 99sk a za zvysnych 25 si mozes kupit kofolu a spravit si kulturny vecer

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak teraz už vôbec nerozumiem tomu čo tu žvaníš. Na jednej strane píšeš že džús a vodka je traposina a na strane druhej píšeš že z vodky a kofoly si môžeš spraviť kultúrny večer.

 

Čítaš ty niekedy po sebe čo píšeš??

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

naliať vodku do džusu - tým sa super maskovalo kedysi pitie alkoholu ... a možno aj maskuje :-)

pekná gebuzina je gin s tonicom ...

a zalievať vodku pivom, hm ... keď to niekto zvláda, alebo vie povedať kedy stačí, ok ... ináč z toho nemám moc dobrý pocit ... taký moc krčmový :lol:

 

tá potreba, alebo to potešenie z toho, že sa zasa dobre niekto "rozbije" ma fascinuje ... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ale musis to pit samostatne a ne v jednom pohari jak teplos

To sa potom nemusí miešať vôbec. Ide o tú novú chuť. Neviem si predstaviť že by som si objednal bavoráka a fernet s tonicom pil oddelene.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

cizy tak pitie nicolaus vodky je fakt uzasne, tak kvalitny alkohol som uz dlho nepil

 

radsej si budem pre niekoho ako ty "teplos" a budem pit kvalitnu finlandiu s dzusom, alebo redbullom ako pit cistu nicolausku co je cisty humus :lol:

 

a ako napisal axel, skus pit baworaka oddelene, skus pit beton oddelene.. kamarati vymysleli prednedavnom drink a nazvali to pinaborada :) borovicka s kokosovo-ananasovym dzusom... uplne skvele to je :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

cizy ty si typicky pijan, pre ktoreho je kazdy clovek co neznesie vela smiesny... podla teba je clovek frajer ked vypije litre tvrdeho a nic mu nieje...

poznam chlapov co sa opiju z dvoch piv 12tiek, mne staci tiez flasa vina so sprajtom a ked to dam do seba rychlejsie tak uz krivo chodim... kazdy znesie inac a co? co je na tom smiesne?

 

si predstav ze niekto u zubara vydrzi v pohode skoro vsetko bez anestezie a su ludia co potrebuju anesteziu na vrtanie uplne malickeho kazu... a co, su teraz na smiech lebo nevydrzia toho tolko alebo co?

 

inac uvedom si ze aj ty si k smiechu potom takym pijanom co si daju liter tvrdeho a su skoro triezvy..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov