Skočiť na obsah

cizy

Odporúčané príspevky

  • Pred 2 týždňami...

taky rozmrdany som este v robote nebol jak som teraz...

 

cele ozratie ma stalo 40kc, to jest 2litre jablckoveho, z ktoreho mi niekto pollitra stiahol.

 

boha ale po dlhej dobe som stretol dievca, ktore by som fakt ze bral ... tak drzte palce.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

troch som pozeral svoje stare prispevky na poste a toto som objavil:

 

16-11-2005 21:06 že práve pijem z kýblika vodečku....

16-11-2005 21:45 PIJEM!!!!!!

16-11-2005 22:06 HAVAJ so ožratý....heheheh.super

16-11-2005 22:26 dnes ma zaujala fľaša vodky litrová

16-11-2005 22:31 teraz mám celkom dobrú náladu lebo pijem....

16-11-2005 22:39 na to že tá vodka mi veľmi chutí

17-11-2005 00:34 som n*######aný jajk hovado

17-11-2005 00:46 idem už spať , je tu nuda....

 

 

 

25-11-2005 19:02 zmena plánu, idem sa ku kamošovi rozbiť na borovička párty

25-11-2005 21:37 ide sa piť!!!!

25-11-2005 22:10 pijem ......a začína to byť zaujimavé

25-11-2005 22:42 pijem, chutí mi to

26-11-2005 13:12 teraz som sa zobudil

26-11-2005 13:14 stratil som kluce od bytu a je mi strasne zle

26-11-2005 15:31 vcerajsia bilancia - bolo velmi burlivo, vypil som cel pol litra vodky,stratil kluce od bytu a fotrovci su nervozni

 

 

:) :lol: :) stare casy

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dumám nad tým celý život, z určitých konkrétnych dôvodov, prečo sa vlastne ožrať ... ok, vypiť si, keď už, pripiť si, spraviť si trochu náladu, uvoľniť sa, dobre ...

ale ísť piť s vedomím, že hurá idem piť, budem sťatý ako truľo, pováľam sa po zemi, pogrcám sa, bude mi poriadne zle .... a ešte sa na to tešiť - no neviem ...

pozor, ja to teraz nevyčítam nikomu, len ma to vážne zaujíma ...

to je jedna vec
tá druhá je zmeny v správaní

poznám človeka, ktorý je nad určitou hladinou absolútne super, nad ďalšou neznesiteľne hádavý a vyčítavý, nad ďalšou dobrácky ...
a je mu zle a teší sa na každú ďalšiu akciu ....

alkohol ... takže prečo piť keď je z toho super zle, a ako to na koho pôsobí.... ste milí, dobrí, zlí, agresívni, hádaví...okrem toho že neviete celkom dobre chodiť po vlastných ... : )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

preco pit?

 

myslim, ze na toto ma kazdy subjektivny nazor.

 

 

este by som rad upozornil, ze zle byva len obcas, napr. vtedy ked uz v stadiu vacsieho opitia chcem pit vsetko co vidim, cize nastane miesanie a to nie je dobre. potom byva zle. alebo pitie nalacno a pitie vela alkoholu.

 

preco teda pit.

 

ako som uz spominal je to subjektivne a kazdy v tom vidi svoj vlastny zmysel. moj bol, ze som chcel pit, lebo ma to bavilo. je to zabava, sranda ,reset. ked to tak zoberem iny zmysel zivota som vtedy ani nemal(nie ze by som teraz mal)dodnes alkoholu neodolam, ked nemam vazny dovod preco by som nemohol pit. je to proste dobre a bavi ma to.

 

vela veci nema zmysel a ludia ich robia

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja pijem preto, ze mam potom dobru naladicku, nikdy nie preto, aby som zapijal zial.

 

btw, ked vypijem liter vinka, rano mi nie je nic. len predvcerom som to prehnal. kvalitne vino je fajn :lol:

 

AD Axel

toto bolo pisane rano a rozmrdany som bol v zmysle, ze som mal opicu, nie ze som este pod parou. takze som to pisal triezvy. a s nou som sa tiez uz bavil triezvy a moje pocity sa nezmenili v tomto smere.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja uz nepijem.......teda co sa tyka tvrdeho :) Uz len pivko a vinko a kedze mne stacia 2 az 3 pivka, tak aj usetrim :) Moje telo viac nezvlada, no za to ucinok ma rovnaky, ako keby musel niekto dat 6 piv ;)

Co je ale fakt ze sranda......tak mna uz normalne nudi sa opit..........iba tak raz-dvakrat za mesiac :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov