Skočiť na obsah

cizy

Odporúčané príspevky

výborné :)

 

naši robili minulé leto, keďže som pomáhala, tak mám jednu fľašku tuším istú /ale až po osemnástke :lol:/. je to vínko akurát pre ženské, sladké, červené...mňam, chuť som naň dostala

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pred chvíľkou bol za mnou kolega z práce, či ho ráno nezveziem. Vo štvrtok sa mu podarilo urobiť so svojím golfom zopár kotrmelcov. Prvý krát si sadol za volant, čo mal trochu vypité. Čert nikdy nespí.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mno to kamos spravil tri kotrmelce aj bez alkoholu :-)

Nj ja by som opita iste nikdy nejazdila, momentalne ani triezva :-) Ale este neznasam ked sa pri soferovani telefonuje a to mama vkuse. V jednej ruke mobil v druhej ranajky, hotovy extreme sport s nou cestovat :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ano, dva dni dozadu som nebol na mol, ale na dur! Po dlhej dobe. Mam nad cim rozmyslat, ale dnes by mi to asi viac "bodlo".... Keby nemam tolko roboty, doma sa rozbijem z jablkovice, ale mozno vsetko stihnem....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

vcera som bol s kamosmi v podniku a pri jednom stole mali dva rande... chlastali jak dogy, baba bola uplne na mol, mali sme z nej show, ale cumel som ze ten chalan na to kolko toho vypil a ani raz nebol na zachode ked sa o druhej postavil, vyzeral byt uplne triezvy :lol: ale ta baba, to bolo divadlo, cely stol sme na nich civeli, rande jak svina :) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vcera som bol s kamosmi v podniku a pri jednom stole mali dva rande... chlastali jak dogy, baba bola uplne na mol, mali sme z nej show, ale cumel som ze ten chalan na to kolko toho vypil a ani raz nebol na zachode ked sa o druhej postavil, vyzeral byt uplne triezvy :) ale ta baba, to bolo divadlo, cely stol sme na nich civeli, rande jak svina ;) ;)

:)

 

kedysi som s takou chodil ;) Na mol síce nebola nikdy, ale pila asi 4x viac ako ja :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

za tych poslednych 10 dni som vypil cca 40 piv, ale to sa nerata ...

 

dneska som si dal 7 Hoegaardenov, takze som prekonal svoj rekord. Hoe ma 6%, takze je to za jeden a pol piva.

 

krista naraz, to sa bude vstavat zajtra

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov