Skočiť na obsah

cizy

Odporúčané príspevky

ja len decentne vodku,popripade broskynovu

na broskyňovú vodku mám skvelé spomienky, bol som raz kolegovi zaniesť výplatu (5 minútová záležitosť, keďže bol zo susedného činžiaku), keď som k nemu prišiel tak sa hneď otvorila fľaša tej broskyňovej a domov som prišiel za 3 hodiny naliaty jak Rus :lol:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nicolaus a kvalitna? ak by si to povedal o absolutke, finlandii a podobnych tak nepoviem, ale nicolaus ma daleko od toho... skus to porovnat a uvidis

 

broskynova vodka ma nieco do seba, to bola prva vodka co som pil :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vodku môžem

borovičku môžem /dobrá je s karpatským/

fernet môžem

broskyňu môžem

slivovicu môžem

hruškovicu môžem

jabĺčkovicu môžem

vlastne domáce všetky môžem

 

ešte nejaká otázka? :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Co si s nou mal zle skusenosti?

Hej, tú najhoršiu opicu v živote... A na lyžovačke... Ešte teraz sa mi pri slove vodka vybavuje ten najbúrlivejší svah zjazdovky po opici a to je len ten príjemný pocit :lol:

 

Inac najlepsie su domace palenky, tie uprednostim aj pred vodkou.

Tiež mám rád radšej "biele domáce" ak poznám, kde je pálené... Veď ovocie je zdravé... :) Ale úplne najradšej mám, keď sa môžem vyhnúť "tvrdému" a vychutnať si dobré vínko... :) Veď som z vinárskeho kraja, nie?
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Ja zase okrem broskyňovej a fernetu, ale len ako bavoráčik, nemôžem nič, čo Nutrinka napísala.

Žalúdok nedovolí. :lol:

Mne robí dosť veľké problémy rum na žalúdok. A aj bavorák s kolou, alebo červený strik s kolou. Samotná kola je OK.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Vcera to bol dobry naser! Som sa natal s jednym kamosom znamym z ineho fora. A s jeho partickou. No nedaj si, ked prve dve kola su zadara a na flasu sme sa skladali.... Ano, pijem! Ale nie velmi. Prakticky vzdy si vsetko pamatam a zle mi nebolo uz od juna minuleho roka. Tocaky sa nerataju, ale nech po mne po preflamovanej noci nikto necaka vykony o 7:00 rano! Co mam najradsej? Biele vino a pivo, pripadne karpatsku horku. Mnam!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Njo,ja uz mam svoje najlepsie alkoholicke roky za sebou,vrchol dosiahli na oslave mojej osemnastky.kde som pomiesal cely napojovy listok...odvtedy nemozem broskynovu vodku,prve dva tyzdne mi vadila aj broskynova avivaz...teraz uz som v stadiu,ked si vazim svoju pecen a pijem len s ludmi,ktori si zasluzia,aby som si ju kvoli nim nicil vo velkom:D co vsak mozem zo vsetkeho najviac je pivecko a hlavne tequilecka...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov