Skočiť na obsah

cizy

Odporúčané príspevky

Včera robil Flinstone ryžový nákyp, podľa svojej receptúry, je fakt skvelý...otvorili sme k nemu višňový kompót vlastnej výroby, a zistili sme, že je aj s rumom (niektoré poháre boli s rumom, a niektoré bez, len nevieme, kde ten rum je a kde nie)...no, v kombinácii so Zinnatom, dúfam, že to nebude mať neblahé následky.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Treti den nepijem a nefajcim. Bez cigariet je to velmi tazke. Uz mam cez sedemdesiat kil. Pol kila denne priberam. Obed a jedlo je jedina radost pre mna teraz. Uz som zacal aj cvicit. Ale mat za mesiac o desat kil viac a nezvykle telo ide to stou vahou tazsie. Myslim cvicenie s vlastnou vahou, kliky. Minule som sa chcel vytlacit na rukach co som mal za chrbtom, nedal som to a nikdy som nemal s tym problem. Som ozaj zvedavy ci o mesiac budem mat osemdesiat kil.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a to ešte aby si aj šatník menil! Ak by si mal veľa, nechceš sa podeliť s Flinstonom? :) :)

si na dobrej ceste, len sa nenechaj otráviť nejakými vecami, čo ťa vytočia (z vlastnej skúsenosti viem, že ľudia sa na to často vyhovoria, keď s tým zasa začnú, že to a tamto ma tak nasrdilo, že som si musel/a vypiť, dať cigu, a podobne, ani môj prvý pokus prestať s fajčením nebol úspešný, po roku nefajčenia som si zasa zapálila a ťahalo sa to ďalšie desaťročie, úspešný bol až druhý pokus).

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 2 týždňami...

neviem, ako to napísať, aby to nevyznelo hlúpo... že nepijem alkohol, snáď vie každý, ale nie som ani úplný abstinent. občas celé roky ani neochutnám.

 

občas si niečo liznem, ale to liznutie skutočne znamená liznutie, len omočiť jazyk alebo pol glga, na ochutnanie.

niekedy prešli aj dva tri roky a nespomenula som si na liznutie ničoho, ani len na nový rok nie. posledný takýto rekord bol pár rokov dozadu, asi dva a pol roka mi nenapadlo nič ani ochutnať :)

syn má mlsný jazyk, v poslednom čase zásobuje a ešte kdekto nás zásobuje všelijakými fajnovosťami pre mlsné jazyky, amarettá, disaronno, citrónový likér, také hento a tamto, a kdejaké mňamky, celé kopy, doniesol originál Kahlúu a vyrába bielych rusov, a ja ochutnávam a semtam liznem ...

 

občas mám výčitky a premýšľam, že alkohol by som teraz vôbec nemala piť, ale v posledný rok som lizla na špičku jazyka asi viac, než za posledných 10 rokov dohromady :innocent:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

 trocha alkoholu určite nemôže ublížiť.   :)   teraz v zime, večer,  keď prichádzame s mojim drahým manželom z prechádzky,  nalejem manželovi štamperlík slivovice ,  sebe štamperlík Fernet Citrus, alebo si dáme varené, voňavé  vínko. to vie fajne nachystať manžel. pohárik alebo šálka vína neuškodí, práve naopak, zohreje organizmus.  varené víno má  pozitívne účinky na organizmus. 

my, ani antibiotiká našťastie neberieme, ak na nás lezie prechladnutie, štrngneme si po jednom štamperlíku ostrej. (ja  ostrú síce nemusím, ale lepšie ako antibiotiká)  :) tak, ako píše Axel, vypálime červíka . 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dopadlo to výborne. Ale pili sme víno.

V bare máme otvorenú becherovku, tak tú s Flinstonom po večeroch dorážame, dávame si tak po kalíšku. Zázvorovku sme ešte neotvorili, ale teším sa na ňu. Kuká sa na mäa večer čo večer, že otvor ma, ale musí ešte počkať.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

chuť sa ti určite vráti. Nič nie je treba uponáhľať a aj návrat chuti má svoj čas.

 

ešte kedysi za mojich fajčiarskych rokov, pamätám sa, že ked som bola chorá, cigarety mi tiež nechutili, a tak som skoro ani nefajčila, ale len čo som bola v poriadku, všetko sa vrátilo a aj z tej cigy som konečne zasa mala onen pochybný pôžitok, aký má asi každý fajčiar.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

prepáč, milý takmer pokrvný, ak som sa nebodaj dotkla tvojich hlbokých citov, to som naozaj nemala v úmysle, v živote by som ťa nechcela uraziť...ale to vieš, poznáš to príslovie, že polepšený fajčiar je horší ako ten, čo v živote nefajčil :)

 

uchytiť ma ide, keď otvorím dvere do bytu a na chodbičke je pravé krčmové ovzdušie a dym sa mi valí do bytu. presne tak tomu bolo aj včera, keď som otvorila dvere, že si umyjem pred vlastným prahom :) tak som to tam vystriekala mojím parfumom, ktorý tak menej používam, a otvorila okná aj od výťahov, aj od schodišťa...keby som vedela, kto to tam večne hulí, poriešila by som to s danou osobou. Ale zvoniť susedom, že haló, to vy tam večne ráno nahulíte? mi príde divné.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja sa neurážam, len čerpám 0,001 :flowers: .

 Kedysi to takto bolo u nás vo výťahu. Fajčím, ale neznášam vyštipané oči od dymu, a pri ceste z 10-teho poschodia ma išlo roztrhnuť od jedu. Aj som sa zopár luďom vlúdne prihovoril, že prečo fajčia vo výťahu....teraz sa to už dlho nestalo. Možno sa zlakli mojej výšky, hmotnosti a atletickej postavy. :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Rozmýšľam o milej ceduli, že Milí susedia, prosím vás, aby ste láskavo...atd...a aj s podpisom samozrejme, len dúfam, že si potom nebudem nachádzať špaky na rohožke. Hoci zatiaľ za tých 32 rokov, čo tu bývame, sme na poschodí s nikým nemali žiadne konflikty. A tiež sa obávam, že mojej výšky a atletickej postavy by sa asi ťažko dakto naľakal, možno môjho zlého kukuča či temperamentu...

Ale k téme o alkohole: mali sme takého suseda opilca, čo keď si vypil, bol agresívny, a raz sa nasrdil, že musel dlho čakať na výťah, a tak v ňom poosekával gombíky. Nenormálny. A tento sused - to sme tu bývali tak 5 rokov - raz stretol Flinstona vo výťahu, a bavili sa o záhrade (bol to síce ochlasto, ale lenivý nebol, nech mu slúži ku cti aspoň pracovitosť), a zrazu zavalil: ty, počuj, ale ja s tvojou ženou naozaj nič nemám!

KLeby Flinstone bol nejaký žiarlivý pako, tak už tu možno dnes ani nie som. Flinstone mi to potom zvestoval ako perlu dňa a dobre sa na tom bavil.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1) Máš šťastie, že mu uveril...

2) Neviem, kolkí ste na poschodí, ale cedulu MILÍ SUSEDIA... by som hodil do schránky sebe a ďalším dvom, ak ste štyria :zubiska: , alebo, ešte lepšie, všetkým štyrom :hadajuci: , a písané na pc.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov