Skočiť na obsah

cizy

Odporúčané príspevky

cizy veď si pi keď ťa to baví a keď to potrebuješ -mne si ukradnutý -nie si moja dieťa ani nikto mne blízky -ale nebudem podporovať verejné prejavy tohto typu.

Preco si ludia myslia, ze ked si clovek rad vypije, tak to automaticky potrebuje.

 

Ja si rad vypijem, ked mam prilezitost a uz som bol par-krat zrubany ako les. Ale nepotrebujem to k zivotu, mam daleko viac veci bez ktorych by sa mi velmo tazko zilo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aki zavislaci prosim ta?

 

pil som 3 mesiace vkuse lebo so mnemal co robit a od marca som pil raz na chate a to je asi tak dokopy vsetko, tak mi tu prosim ta nerozpravaj o zavislakoch, toto mam najradej taketo reci

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

cizy ja ťa neriešim čo si kedy pil a koľko -mne je to šuma fuk..len som reagovala na tie písania predtým.

keď sem dojde dáke decko a začne to čítať -znie to ako denník alkoholika. to jediné mi vadí -taká som a je to o mne -ty si rob čo chceš..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zmier sa s tym, taky je zivot...

 

myslis si, ze ked si to nejake decko neprecita tak sa v zivote s alkoholom nestretne?

 

ja ked som bol maly internet nebol dostupny a aj tak v nom nebolo skoro nic sice.

 

a aj tak som sa k tomu dostal, a co?

nikdy mi alkohol nic negativne nesposobil(az na par postracanych veci)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Cizy - zatiaľ ti nič vážnejšie negatívne nespôsobil - aspoň z tvojho pohľadu. Ale časom to príde, obzrieš sa dozadu a zbadáš to. Možno. Možno už nezbadáš nič.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Dajte pokoj s vodkou. Už 29 rokov som ju nevzal do úst. Čokoľvek, len vodku nie... Bŕŕŕŕŕŕ... :)

Co si s nou mal zle skusenosti? :) ..ja nemozem ani vidiet fernet :lol:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov