Skočiť na obsah

cizy

Odporúčané príspevky

Vidím, že tu ešte veľa ľudí musí prejsť istým štádiom otravy alkoholom, aby s tým mohli prestať. Alkoholu sa neoddávam už od 9 rokov.

 

Bol tu medzitým prehrešok, to uznávam. Keď sa mi narodila dcéra, tak sme so svokrom stiahli fľašu fernetu (hoci on pil viac víno). Nedá sa však povedať, žeby som sa zrúbal.

 

Alkohol ide do peňazí a robí z vás

 

Obrázok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:lol: cizy zaloz si tu nejaky svoj "Pitny dennik", kde budes spravovat svoj "Pitny Management" a kde budes Generalnym riaditelom, Predsedom spravnej rady aj Predsedom dozornej rady v jednej osobe. Aby si mal prehlad :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 4 týždňami...

alkohol ku zabave nepotrebujem, ked idem von sa zabavit tak fungujem na bublinkach, potom si ale kopec ludi len tuka na celo ked sadam za volant, lebo si myslia ze som opity, a to ja som sa len dobre bavil :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vieš to máš tak ako keď niekto nikdy nehral futbal, nemôže pochopiť čo ťa na tom tak baví

tom -to si teda riadnu kravinu napísal

ani nie. poznám živé príklady, pre ktoré to platí

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

že niekto nehral futbal neznamená že ho futbal nebaví -ale to je fuk -aj tak ide o alkohol -si tu robíte nejaké fórum alkoholikov?nemá sa tu nadávať -žiadny rasisti bla bla ale alkohol to je ohromná sranda šak to skúste všetci čo to čítate -budete cool miláčkovia -mne to tak pripadá..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ano je to sranda, ked si s doboru partiou tak ano. a preco nie?

 

nikto tu nikoho na nic nenavadza, ziadny cool milacikovia, tak si to vykladas ty, bohuzial.

 

ja so malkohol pil preto lebo mi chutil, bavilo ma to, bavilo ma pit, bavila ma ta zabava pri tom, bavilo ma to ze sme sa zoznamili s kopou cudzich ludi...

 

nebudem si odopierat nieco co chcem a s cim je sranda, ci sa to druhym paci alebo nie

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

roso, v tom mas pravdu. ale v istom mnozstve a nie casto je aj trava dobra, a to je nelegalna. ponukne to nove obzory.

 

nebudem si odopierat nieco co chcem a s cim je sranda, ci sa to druhym paci alebo nie

tuto myslienku zerem aj s navijakom. preto som zase zacal pofajcievat.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ak sa idem niekam s partiou zabaviť, patrí k tomu aj alkohol, ale v miere, kde sa z toho negrcá a pod.

Podľa mňa sa vlastne s dobrými priateľmi dá zabaviť aj bez fľaše, ak nie tak to už potom vyzerá na závislosť...

 

Raz som videla jednu " ženštinu " dobre natrundženú, ako postojačky močila, sukňa vykasaná...no poviem vám nesmierne " na grc " pohľad to bol...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pijem občas a pri dobrej príležitosti /nie každý piatok a sobotu/, do nálady, do úplného bezvedomia iba vo výnimočných prípadoch /viď isté inkriminované foto, prístupné iba vyvoleným :lol: /

 

zabaviť sa viem aj bez toho, občas to však pomáha

 

a pijem všetko okrem piva :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

cizy veď si pi keď ťa to baví a keď to potrebuješ -mne si ukradnutý -nie si moja dieťa ani nikto mne blízky -ale nebudem podporovať verejné prejavy tohto typu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov