Jump to content
 • Blog Statistics

  172
  Total Blogs
  524
  Total Entries

Janka R's Blog

 • entries
  8
 • comments
  17
 • views
  21,150

Keď si vykladám tarot...


Janka R

2,399 views

 Share

a výklad je náročný, alebo prechádzam pri ňom duševným či emočným očistcom, tak sa nakoniec spýtam Aleistera- tak mi pošli správu, ako si zatiaľ vediem? ako socka, zúfalec alebo kráľovsky?

 

No a dnes mi poslal:

 

paceknej_271220081656290_410.jpg

 

Tak ok pane zo vzdialených dimenzií ...

 

 

 

30. X.MMXII

 

V ostatných pár dňoch mi nedá pokoj Princezná mečov. Niečo mi naznačovala, no mne sa veru nechcelo prijať jej vzdušnú povahu ochotnú ísť do konfrontácií...rypkať do zabudnutých a v pokoji hnijúcich duševných prieseríkov. :) Ale včera, včera som si povedala- ok , napíšem, čo chcem napísať, vypoviem, čo chcem vypovedať...stalo sa odozva na seba nedala dlho čakať.

Konečne mi je jasné, že "chytám hada za chvost" :) z nejakých divných "záchranársko- spriaznenoduševných" pohnútok. stačilo :)

 

psswords.jpg

 

31.12.2012

 

Prvý deň roka je vynikajúcim termínom na vyloženie si Tarotu - na celý rok.

Ako na to, si môžete prečítať aj v tomto mojom staršom príspevku istého DF : Tarotové grífky

Je dobré vyhradiť si novoročné ráno čas pre seba, zapáliť sviečku, naladiť sa... :flowers:

Otvoriť svoj tarotový denník, premiešať kartičky, preložiť a ťahať . karty obraciame až po vytiahnutí poslednej. Nech nás sprevádza Múdrosť ! :)

 

 

6.4.2013

 

Energia tarotového Diabla sa zmenila na energiu Zbúranej veže- alebo inak Domu božieho alebo inak- Babylonskej veže alebo inak Veže zasiahnutej bleskom. XVI je tiež 7 a teda cesta ...tentokrát by mohla viesť o level vyššie ... k odpútaniu :)

 Share

2 Comments


Recommended Comments

čo to znamená ?

victory je victory ?

vzdialene som k tomu pričuchla, keď jedna veštica vysvetľovala, že viselec nie je viselec, zlá karta ... ale už neviem aká.

Link to comment

nemám tendenciu používať Tarot na veštbu, ale ako duchovného radcu. čo riešila teta veštica svojím tvrdením neviem, ale Viselec je Viselec a šestka palíc je proste informácia, že to, na čo sa pýtam, robím v súlade s mojím najvnútornejším presvedčením.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Additional information you can see at Privacy Policy