Skočiť na obsah

Na čom momentálne pracujete?


Sniper

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 453
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    41

  • game

    41

  • Vilma Flinstonova

    33

  • alarm

    22

ked toto dopisem, zamierim do do buffetu nieco zjest, potom sa pojdem domov vyspat a potom zase ucit sa na dalsi zapoctet z financneho mng.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

S(po)tvoril som jednu web stránku, dal som si ju validnúť a čakal som koľko errorov mi to vyhodí. Čakal som 40-50, nakoniec sa objavil len jeden :lol:

Pozabudnutý </div> to vyriešil :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kua potrebujem dobry priklad z Operacneho vyskumu z linearneho programovania, taky co mozem odovzdat profakovi..

tak hladam hladam a prepisujem, len nic moc to nieje :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hehe vsetci sa tu ucite, testy pisete a my kvoli maturam tyzden ulievania... buduci tyzden kazdy den styri hodiny a ten dalsi ideme az vo stvrtok :lol: Skodoradost najlepsia radost :) Ja momentalne pracujem na zlepseni svojho skillu v counteri, som sa namotala minuly tyzden, dufam, ze ma to rychlo prejde...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

ucim sa Obcianske pravo. ale som pri tom vyhladol, a tak nakolko som sposobily na obciansko-pravny act nadobudnutia vlastnictva kratkodobeho hnutelneho majetku a inych activ vymenou hodnot medzi fyzickou a pravnickou zmluvnou stranou, tak v sulade so znenim §8) odseku 1) pismena a) obcianskeho zakonnika a neskorsich uprav v zmysle zakona o prevode KHM, si asi zbehnem kupit nieco do buffetu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kvôli uceniu som mal zas resty na fóre tak opät raz dobieham :lol: A zároven konecne oddychujem po skúskach /snád som tú fyziku naozaj spravil, ale myslím, ze hej :)/

 

Edit: Upravené na hybrid bez mäkcenov, bude to zrozumitelnejsie ako s tolkými otáznikmi...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov