Skočiť na obsah

RoSo

Odporúčané príspevky

Toto sa mi snívalo ešte začiatkom týždňa, len som stále zabúdal to sem napísať... :lol:

 

V sne sme boli skupinka ľudí, evidentne som ich poznal, no neboli nejako určení, tak neviem, kto všetko tam bol /teda okrem jedného - bol tam aj môj brat/. A ani neviem ako, po malej chvíľke sme už bežali po vlajku modrých, bola to mapa zo starého Unreal Tournamentu /na názov si za živý svet nespomeniem, ale bola to CTF mapa s ponorkou medzi základňami/, získali sme ju /zobral som ju ja ;) / a utekali sme nazad do našej základne. Lenže tam to vyzeralo trochu inak než v origináli - práve do kľúčovej chodby, kadiaľ bolo treba ísť, boli zahradené oba prístupy obrovskými kovovými dverami.

 

Kým sme to skúmali, zrazu už to nebola základňa červených z tej mapy, ale osvetlená chodba nejakého domu, kde sme stáli pred tými dvermi - na počudovanie už len ja a brat. Po chvíli sa nám ich podarilo otvoriť, haluz na tom bola, že keď boli dvere otvorené, osvetlenie na chodbe nesvietilo a naopak. Dnu nebolo v podstate skoro nič, len poistky. Skúsili sme otvoriť druhé dvere a tie išli trochu ľahšie, tam bol cez okno vidieť nádherný západ slnka. No a tak sme sa s bratom rozhodli vybrať sa do Číny /nepýtajte sa ma prečo, proste haluz :) ;) /

 

Potom bol akoby strih, nejaké rušné miesto, až po zorientovaní sme videli, že je to Pražské letisko. Tak sme išli hľadať, že kedy a odkiaľ nám to letí do tej Číny. Cestou sme stretli pár známych, lenže tí nás jednak nespoznali, jednak vyzerali trochu inak a jednak aj ich život bol trochu iný, tak sme s bratom zistili, že sme sa dostali do inej, paralelnej reality :) A ktovie ako by to dopadlo a či by sme prišli do tej Číny, keby som sa pri tom potulovaní sa po letisku nezobudil... ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ani nie nezvyčajný... jednoducho som ráno v sladkom snení o tom , ako spím v obývačke a mama ma zobudí, zaklapla budík a spala ďalej. Aj ma zobudila, našťastie som stihla za tých 10 minút všetko :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Nesnívam často, ale v noci som mal zvláštny sen, ktorý bol zároveň veľmi symbolický.

 

Snívalo sa mi že som s game sedel v nejakej záhradnej krčme a popíjali sme pivo. Vedľa tej krčmy stavbári stavali nejaký hotel, bol obdĺžnikového tvaru a mal zatiaľ 4 poschodia. Stavali ho tak že najprv zmontovali základnú konštrukciu (podobne ako mrakodrapy). V tom jeden stavbár, ktorý bol môj kamarát, sa vyštveral asi na 3 poschodie za iným stavbárom a skríkol na neho: "To ako staváš?" a rukou udrel po konštrukcii. Z nej odpadla nahádzaná malta a vysvitlo že celá konštrukcia bola z dreva. Tá časť po ktorej udrel sa zrútila a on s ňou padol dole. Celý hotel sa začal otriasať a ostatní stavbári začali z nej padať, zrútili sa aj niektoré časti hotela. V tom som game povedal, aby sme išli ďalej mimo, že to bude bezpečnejšie a že odtiaľ sa budeme pozerať. Ako sme sa z trochu väčšej diaľky pozerali na polozrútený hotel, v tom prišla k nám nejaká žena z dlhými čiernymi vlasmi a ponúkala nám nejakú fľašu. game ju udrela po ruke so slovami: "Choď od nás preč!".

 

A potom som sa zobudil.

 

Hmm, divný sen... Určite sa tu niektorí spoznali...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

axel> je to urcita symbolika... treba si to najst na nete - je toho kopec ...

 

Mne sa cez prazdniny dost casto snivalo ze idem okolo vaznej dopravnej nehody na dialnici (300 aut havarovanych, vsetci mrtvi)... vzdy som bol strasne vydeseny... potom sa mi snivalo o spoluziakoch casto... hladal som na nete a objavil som toto: "mam prislis rychle zivotne tempo a stracam ludi okolo seba"... bolo to dost pravdive... ked som sa zacal s byvalimi spoluziakmi znova stretavat a + teraz aj novy spoluziaci... uz sa mi take blbosti nesnivaju

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ajk aby som pochopil zmysel toho sna, vôbec to nemusím hľadať na nete.

Myslím, že ten sen bol odpoveďou na posledné udalosti ktoré sa odohrali v (nielen) mojom súkromnom živote a bol bodkou za tými udalosťami.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pred pár nocami som bola s jednou staršou pani v nejakom meste a chceli sme sa vrátiť do Prešova. Mala som zistené odchody autobusov, ale ona si ich chcela overiť. Šli sme ku informačnej tabuli, ktorá bola vytesaná do stropu (ako v Bedrocku :lol: ). Do odchodu sme mali 10 minút, tak sme si rýchlo chceli kúpiť lístky (ako na vlakovej stanici - pri okienku), lenže pri všetkých okienkach boli dlhé rady, len pri poslednom nebol nikto. Pretlačili sme sa tam a lístky predávala mníška. Vlastne pri všetkých okienkach predávali lístky mníšky.Potom sme vybehli na nástupište, autobus sa už pohýnal, ale zastavil nám a šofér od nás pýtal ešte necelých 200 korún. Povedala som mu, že som si myslela, že keď sme si kúpili lístky, nebudeme už nič doplácať a on na to, že je podnikateľ a za odvoz mu musíme zaplatiť :) . Navyše v ceste, po ktorej sme išli, bola veľká a hlboká diera.

 

Čudná doba, nechcela by som v takej žiť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No, nebol to zas nezmyselný sen... Snívalo sa mi, že som prišla domov a videla som, ako otec nakladá môjho psa do auta a ide s ním preč. Pýtala som sa mamy, čo sa deje, kde s ním ide. Povedala mi, že ho ide dať utratiť. Nejak sa to vrátilo späť a ja som sa s ním lúčila, objímala som mu šiju a plakala.

Zobudila som sa celá od sĺz na zasoplenom vankúši a revala som ako malé decko.

Hnusný sen, myslela som si, že je to skutočnosť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mala som internetový sen. Boli sme tu ľudia z fóra v nejakej garáži, bol tam biliard, gauč a všetci sa rozprávali. Cizy začal nadávať, že nemá s kým ísť na koncert. Ja som tiež chcela ísť, ale nemala som peneži. Zrazu sa v rohu zjavil môj otec a tajomne povedal: "Tu máš prachy a choď na koncert." No úplne ako nejaký prorok zmagorený. Nutrinka zatiaľ zírala na havarku a LEGa, ktorí sa venovali hebrejčine. Axel s game postávali a pozorovali, sem-tam si niečo medzi sebou povedali.

A potom sa to zmotalo do nezmyslov, nepamätám sa.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

tuto noc sa mi snivalo, ze som zavrazdil 6ludi, proste len tak z chuti, a nasledne ma zatkli. neviem WTF to malo znamenat ale nikdy som este nebol taky rad, ked som sa prebudil (asi okrem sna, kde mi zabili rodicov).

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

toto uz nie je normalne. vcera v noci som pozeral Requiem for a Dream a potom sa mi snivalo, ze som bol v pocitacovej hre, ale akoby v skutocnosti, ziadne animacie ... hral som to spolu s kamosom, strielali po nas, v zivote som sa tak nebal. nakoniec sme sa zavreli do izby a kamarat sa zabil, ja som sa postrelil do hlavy ale prezil som to. tuto noc som plakal zo sna. asi prvykrat v zivote.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak túto noc som bola prinútená tromi nemaskovanými lupičmi v modrých overaloch pomáhať im vylúpiť banku ...

videla som im tváre a oči a pustili ma a tak sa mi triasli nohy, že som sa musela vyšterať na schody takmer po štyroch keď som išla domov, ale to domov bolo zrazu tam, kde som bývala ako malé decko a čo je už dlhé roky zbúrané ... zrazu som smerovala späť k tej banke a tí lupiči práve nastupovali do nákladného auta a jeden na mňa žmurkol ... mal modré oči a je to človek, ktorého poznám, a za živý svet neviem na to prísť, kto to bol :) a v predtým prázdnej banke zrazu bolo plno ľudí a tesne pred nosom mi zacapli dvere, že mňa tam nepotrebujú ... a zostala som úplne mimo a premýšľala, že mňa teraz určite chytia ako lupiča ...

to boli dokopy také haluze, a ešte k tomu všetko farebné, že ráno som chvíľu nevedela, kde som a čo som ... tak ďakujem za takéto sny :lol: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Ahojte :lol:

 

Rad by som zalozil tuto temu, ktora by sa mohla zamerat na to, ze co znamenaju vase sny???

 

Ked snivate nejaky sen, tak sa povrava, ze to nieco znamena. Viete co by to mohlo byt? Viete o nejakych linkoch, kde by sa o tejto teme dalo vediet viac?

 

Mne sa dost casto sniva o tom, ako padam vo vytahu...stale...dost neprijemne je to...Alebo ze som na samom vrchu mrakodrapa a zacne zemetrasenie a taketo volovinky...rad by som sa chcel dozvediet, ze co to znamena. Len tak si to vyzistit a pocitat o tom nieco :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

moja krstna sa o taketo veci zaujima, a celkom sa v tom vyzna ma o tom aj par knih a tak

 

uz sa jej aj par snov splnilo, zvykne (skor zvykla) aj vestit z kariet a aj jej to celkom vychadzalo, moja babka má taketo sny, v tu noc ked umrel moj dedko sa jej snivalo ze vidi vela vela sviecok (svíčku hořící nésti - úmrtí), sa zobudila na to a dedko o chvilu na to vydychol naposledy :lol:

 

no k tomu tvojmu snu, ja sa v tom sice nevyznam, ale tu som nasla par online snarov, snad ti to pomoze

 

Zemětřesení cítiti: znamená změnu, slušnost

 

spadnouti z výšky: neštěstí, ztráta úcty, majetku

 

výtah viděti: ctižádostivý býti

výtahem dolů: jeti milenku(ce) dobýti

výtahem nahoru jeti: velká pocta

 

ale to potom si podla mna clovek musi sam pre seba interpretovat co to moze znamenat, ci sa v snoch skryvaju nejake podvedome tuzby, strach, ci nejake vystrahy do buducnosti, lebo ja osobne si myslim ze ak by to aj tak bolo ze v snoch clovek moze prostrednictvom nejakych symbolov vidiet naznak buducnosti (alebo tak nejak), takisto to nemusi nic znamenat a moze to len vychadzat z nasho podvedomia, nejake potlacene myslienky a pocity a podobne

 

 

http://www.snar.sk/

http://sybila.euweb.cz/snar.php

http://www.provaz.cz/sny/news.php

http://www.mujsen.cz/index.php?stranka=snare&nbuser=

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aj podla mna sny odrazaju pocity/tuzby/zazitky z minulosti{ci uz davnej alebo nedavnej} a nemaju ziadny vyznam pri vesteni buducnosti v ramci snarov........................urcite sa vsak nimi daju zistit rozlicne problemy,starosti, dojmy , myslienky ,ktore vam viria hlavou{v sne sa nemusia zobrazovat priamo >mozu byt velmi skryte}

v suvislosti s buducnostou sa vam v snoch mozno zhmotnia nejake vase vnutorne predtuchy o ktorych mozno ani neviete alebo tak...........tie vsak mozu a nemusia byt spravne a potom v prvom pripade zvyknu ludia hovorit , ze sa im to vo sne "vyvestilo"a rozhodnu sa si to "potvrdit" snarom

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kedysi som občas len tak z haluze pozeral do snára, ale nikdy nič nevyšlo.. (ani som nečakal opak :lol: ) U mňa sa v poslednej dobe - ak sa mi vôbec niečo sníva - kombinuje niečo veľmi konkrétne zo skutočnosti s dačím iným, a pár posledných snov bolo takých živých, že som sa až sám čudoval...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov