Skočiť na obsah

RoSo

Odporúčané príspevky

:lol: jo, to sedi... sedelo... mala som s nou dobry vztah, vedela som ju spracovat, aby sa na nas nehnevala a ked som raz hodila hysak kvoli niecomu, co mi povedala, tak riskovala zivot a sla za mnou na zachod :) ona bola tiez typek... ach, stredna :)...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som obvykle pripad ako sani, že si moc nepamätám, že by sa mi dačo snívalo, ale za tento nový rok sa mi snáď nasnívalo toho viac ako za celý vlaňajší, tak uvidíme :) v každom prípade to nie je vôbec zlé ;) málokedy si to však pamätám trošku súvislé, väčšinou len hrubé rysy, postavy zo sna a nejaký detail okolo niečoho... Jediný sen som si vcelku viac zapamätal, hoci je to ešte jeden z tých starších tohoročných, tak som zvedavý, že čo sa dozviem :lol: (inak výborne littlewitch, táto téma sa mi hneď kus viac páči s tými výkladmi ;) )

 

Boli sme doma, ja, otec a jeho priateľka, niekde sa tam motali zreje zvyšný členovia, viem, že občas sa tam mihol brat... kus sme upratovali a tak, po chvíli som zasadol v obývačke za stôl, taký rohový stôl v strede obývačky, až to tam úplne nepasovalo :) boli tam nejaké papiere a tak, aj počítač, čosi sme riešili... niečo sa vymeriavalo a plánovalo, tak sme si to tam zapisovali, ja som popri tom vypisoval s jednou kamoškou na ICQ... potom po chvíli sme to doriešili, ja som tam ostal ešte sedieť, po malej chvíľke došla tá kamoška a pomáhala aj ona... haluz na tom je, že som mal dojem akoby sme tam v sne spolu chodili (a to ani nie moc dlho, proste vzťah v začiatkoch, taký milo rozpačitý ;) ) a potom sme akože dorobili všetko čo bolo treba, šli do obývačky (ktorá zrazu bola ako tá v dome po starých rodičoch), pustil sa film v tv, otec sa uvelebil na jednu stranu gauča, ja na druhú, zvyšok som nemal v zornom poli sna, ale boli kdesi naľavo... tá kamoška na moment postála, akoby váhala, a potom sa uvelebila ku mne do objatia a chytila ma za ruku... fajn pocit tak niekoho držať... :) a potom som sa zobudil... :)

 

Keď potom bola ešte párkrát jednou z osôb v niektorom sne, tak už aj ten vzťah tam potom bol ako je v reále, jedine tuto to akosi podvedomie posunulo ďalej :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ingatius

Z tvojho sna cítiť osamelosť. Hoci máš okolo seba hodne ľudí,hoci je stále niekto v tvojom živote a máš aj skvelú školu,či prácu..stále vo vnútri pociťuješ samotu...niečo alebo niekto ti chýba,spomienka z minulosti,keď bola pohoda...túžiš niečo späť,ale zároveň chceš niečo nové..nechceš byť mimo hry :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

potrebovala by som vylozit sen ;)

 

neviem ako som sa tam dostala, ale nejak som bola v obrovskej... hlbokej sachte... bola som si nejak vedoma faktu, ze ludstvo vymrelo a zautocili na nas... mimozemstania? tak ci onak. bolo nas tam par ludi, pod nami mnozstvo satstva a mrtvol... asi. a hore som videla pohyb a vedela som, ze ak sa nepohnem, tak nas zavali vrch... alebo nas nieco spapa. a tak 2 - 3 metre hore bola nieco ako sachta... vliezla som tam, vyliezla som von... a obrovsky priestor tam bol. ale strasidelny. stala som na pokraji ani neviem coho, vsade okolo som videla predatorov a votrelcov, nechutne zvuky, kriky, uplne strach som mala. a videla som ako mojim smerom ide votrelec... skryla som sa... votrelec presiel okolo... vliezol do tej sachty kde som bola ja a vsetkych brutalne zavrazdil :lol: potom odisiel a ja som sa tam z neznamych dovodov sla kuknut. bola tam este jedna zena ziva... a jej dieta, asi. chcela som im pomoct a vytiahnut ich odtial. pokial si pamatam dobre, tak sa mi podarilo to dieta odtial vytiahnut alebo naopak? tak ci onak, boli sme von, ale oni chceli zostat v sachte, ze su tam v bezpeci, ja som im hovorila, ze nie, ze to nie je bezpecne. neverili mi. ja som sa dostala von, oni tam zostali. vosiel tam votrelec a zabil ich :) hovorila som si, ze aspon ja sa dostanem von. a potom som pocula hlas - "a preco by si sa mala?" ;):( nasli si ma... bala som sa, ze ma chytia, zjedia, ci co... pozrela som sa dole podo mna a skocila som. padala som len chvilku a vsimla som si, ze podo mnou je vlastne nieco... koly... mnozsto kolov... dopadla som ale na bok a nie na kol, takze som prezila. hovorili mi, ze teraz sa o mna postaraju, ze neuteciem... a ja som si uvedomila, ze som si roztriestila rebra a tak som si vytahovala spod tela kosti mojich kosti :) potom som sla prec a videla som, ze votrelci a predatory ovladli nasu zem, ze sme bud na zemi alebo niekde inde. stavali tam kolonie, vsade boli ludia, stavali domy, drevene domy, robili v tovarnach, mali tam system a vsetko... z nejakych pricin som zmenila identitu a teraz si nie som ista ci som potom pozorovala seba alebo niekoho ineho ako sa pokusa utiect... tak ci onak si este pamatam, ze ta osoba (mozno ja?) sa prezliekla za lekara, dostala sa do ubytovne, potom tam bol vytah a ta tovaren... stala ma bolel bok a vytahovala som si kusy kosti z neho... moje kosti. dostala som sa pod stoly a snazila som sa utiect ale ludia ma nahanali ;)...

 

potom som sa zobudila a stale ma bolel bok... tak... neprijemne, fuj, aj polku dna som mala velmi divny pocit, ze mi chybaju rebra...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Eiensama

Stále sa brániš prispôsobiť životu "dospelých" bojíš sa v podvedomí,že o niečo prídeš..zmena tvojej podstaty,tvojeho "JA" je ako katastrofa,ktorú ti podvedomie ukázalo v "zrkadle" - sne...si mladunká a v podvedomí "bojuješ" proti prispôsobeniu sa v buducnosti ..nechceš byť jednou z davu...cítim túžbu pomáhať...:lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jej, to je mile.... a pravdive :lol: som sa lakla, ze mi co-to zle vylozis, ze mam v hlave nakydane nejake tie obludy, ale hento je fakt zlate. zlata si, dikes :)

 

*edit

 

sani: ja som ortodoxna levica, GRRR :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:lol: mne sa skor vzdy sniva, ze mna niekto nahana... s nozom, s pistolou... a vzdy ma aj dostanu :) a dobodaju ... :( ako, zobudit sa s pocitom, ze ma boli hrudnik... no sranda, sranda, mam asi fakt velmi bujnu predstavivost :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Eiensama

 

Už viac krát som to čítal, že sny o nekonečných naháňačkách a pádoch sú sny puberty.

Tak som zašiel pozrieť tvoj profil a tam, vek: 20.

Takže k tomu radšej už nedodávam nič aby si to ty, alebo niekto iný, nepovažoval za urážku.

:lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

littlewitch

 

Celkom dobre ti ide to vykladanie snov :(

 

Nevieš náhodou aké som znamenie, niekedy som podľa dátumu lev a niekedy panna, to som fakt rozdvojená osobnosť ?

:)

Sani,skúsim si to vyrátať,v akom postavení stáli hviezdy v deň tvojho narodenia ;),len to trochu potrvá.. :lol: horoskopy som nerobila roky,snaď to viem ešte :)

 

 

 

Sny kedy bežíš,nie sú len o puberte..toto neplatí vždy,pretože každý človek je jedinečný a každý má jedinečné podvedomie...

Preto aj sny každému vykladám osobitne ;) snažím sa teda...

 

Eiensama

Ak v snoch zomieraš,je to varovanie pre teba, niekto ťa chce obmedzovať,utlmiť...ak bežíš,je to obrana proti tomu...

 

Sani

Puberta občas nekončí ani dovŕšením istého veku ;) o mne priatelia často vravia,ako o dieťati čo len sníva ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mala som sen ako vystrihnutý z horóru... najhoršie na tom je, že sa netýkal mňa, ale môjho brata (13r.)

 

môj brat bol samá nechutná jazva, obrovské jazvy mal po celom tele, niektoré zahojené, niektoré čerstvé, niektoré nechutne otvorené... mala som z toho smrť v očiach...

asi to videl, lebo mi začal ukazovať svoje videá v mobile (keď dojdem domov zo školy po dlhom čase, vždy mi ukazuje čo má nové v mobile, posiela mi cez blútút samé hovadiny :lol:) a na jednom bolo presne natočené ako si s kamarátom tieto zranenia sami robia...

potom sa mi priznal, že zabil našu sestru... (nemáme sestru) keď som si to v sne predstavila, vyzerala ako Eien...

brat mal asi výčitky svedomia, mali sme ísť na miesto, kde ukryl jej telo...

približovali sme sa, vedela som ako bolo jej telo strčené v diere v nejakej skale...

a zazvonil budík...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:lol: to co je

to je fakt divny sen, yo (ale tak dik ze si si ju predstavovala ako mna :) ... asi... i ked ma tvoj bracha vlastne zabil :) ;) )

 

sani: tak tie sny som mavala v puberte ;) uz som dlho taky sen nemala... teraz sa mi vzdy skor sniva so skolou a takymi dost... divnymi vecami, ktore ani neriesim...

 

Witch:... ;) nie velmi dobre spravy, ale tiez som take sny mavala pocas mojich dni na strednej a tam ma nie kazdy mal rad.... ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

arwiel

Ak snívaš sen,ktorý je v podstate o niekom druhom,je to vlastne stále o tebe a tvojej túžbe byť úplne niekym iným..toto je akoby extrém..chlapec,ale nie celkom neznámy,v podstate chceš byť stále "v rodine",ale niekym iným. Rany po sebemôžu mať súvis s s problemami a starosťami,ktoré sú na tebe a za niektoré si môžeš sama. Sú rany ,ktoré sú v tebe zahojené,ale aj rany čerstvé....hodne to vyplýva z tvojej povahy .už som niekde písala,sen vždy odráža spomienky a jemnučké detaily dní..

Einsama vo sne ako sestra,ktorú brat zabil

To je tým,že ste zrejme spolu často v kontakte. Bola tvojou sestrou...odraz toho čo k nej cítiš..aké vzťahy sú medzi vami....:lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zrazu bez prechodu som sedela v aute a ponáhľala sa na prednášku, ktorá mala začať zrejme o desiatej, volala mi na mobil spolužiačka, ktorá mi nepovedala to podstatné, v ktorej sále to je, na poslednú chvíľu povedala B a že čaká tam pred ... spolužiačka, s ktorou sme sa naposledy videli na stretku minulý rok, a ani sme nechodili na jednu univerzitu ... a zaparkovala som pri chodníku, neviem či som vôbec zavrela dvere, a utekala, na nejakých svietiacich hodinách kdesi sa mi zjavil čas 10:05, a ja utekala do budovy, kde som v inej krajne, v inom čase a strašne dávno chodila, ústredná budova z predminulého storočia s ústredným nádvorím a štyri obrovskými schodiskami bol pre mňa labyrint a celý komplex bol labyrint ... a a zrazu som bola bez tašky a bez mobilu a uvidela na kamennej chodbe výťah a v ňom ľudí cez matné sklo, tak som nastúpila, vystúpila na treťom poschodí, kde to malo byť, bolo to nejaké medziposchodie, kde nebolo nič, len široké schody naľavo vedúce nahor a napravo nadol, pohla som sa nadol, a zrazu boli točité, ale stále široké ... dostala som sa kamsi k ústrednej dvorane, kde boli vypísané veľkými písmenami písmená chodieb a sál ... len B nikde .... dalšie čudné poschodie, uvedomila som si, že musím o jedno poschodie vyššie, nastúpila do výťahu, ktorý tam práve zastal, a viezol ma hore ... kdesi hore nastalo to isté ... kamenná chodba pred výťahom len so schodmi nahor a nadol ... uvedomila som si, že som privysoko... a pustila som sa smerom dolu, mierne točité široké schody a vedľa niečo ako široký plochý žľab, bolo na ňom vidieť, že generácie študentov si volili radšej beh po tom mierne sa zvažujúcom žľabe ... aj ja ... ale nebežala som rýchlo, v pohode ... a neviem kde vyústila, len som zrazu bola nie v sále, ale pomerne malej triede a sedela vedľa spolužiaka, a už bol zadaný príklad , ktorý som veľmi pilne zrazu opisovala od zhovorčivého staršieho suseda ... profesor bol dôležitý pán vo svetlom obleku a umeleckým három, ja sa usilovala opisovať, zrazu som mala pri sebe aj mobil, a ten pán išiel prednášať a zrazu z neho bola žena s príšerne dlhými nohami a vychudnutým zadkom a fialových nohaviciach a stále sa mi nepodarilo všetko opísať a ten spolužiak mi bol strašne známy ... a chcela som tú ženu odzadu vyfotiť, všetci spolužiaci okolo stola ma povzbudzovali, / zrazu sa tam odkiaľsi vzali viacerí, aj zo strednej / a ona to zrazu zbadala a narobila krik .... a ja som jej povedala nakoniec, že ju nikto nefotil, lebo to bola pravda ... medzitým sa zmenila na ženu s krátkymi nohami a ukľudnila sa ... a medzitým som prišla na to, odkiaľ toho spolužiaka poznám, zazrela som mu podpis kdesi, kde mal aj titul judr... a došlo mi, že je to starosta zo susednej dediny/!/ .... a medzitým sa mi podarilo narobiť chaos s papiermi a príkladmi a rýchlo poodpisovať čo ešte odpísané nebolo a prišiel ten pôvodný profesor zbierať papiere a takmer som domotala aj jeho ... a tesne pred prebudením som prišla na to, že ten domnelý starosta bol spolužiak zo strednej, / ktorého som videla v lete na jednom inom stretku /, a je to vyštudovaný matematik a strašne múdry, ale chodil do inej triedy a tuším som si s ním vymenila za celý život jednu vetu ... a ešte hromada drobných blbostí ... tak na poviedku ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mne sa snívalo ako mi hlas hovorí že Ondrej ak chceš vstať stlač toto tlačítko, no a ja som ho stlačil a zobudil som sa. :lol: , stále tomu nerozumiem

 

no snívalo sa mi to zasa ............... normálne si myslím že mi začína hrabať ................ lebo čo je moc to je moc aj na mňa

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

game

Napriek svojmu hektickemu životu a stresu,máš rada svoju prácu. Hoci vedomie je občas jeden protestujúci zástup tvoje podvedomie sa dokáže tešiť z toho,aká si vo svojom živote dôležitá nielen pre celkom blízkych,ale aj pre neznámych a cudzích...tvoja práca ťa naplňa do poslednej kvapky a ty cítiš v podvedomí radosť,že dokážeš riešiť problémy a úlohy zarovno mladšími..toto sa nemusí týkať len práce..je to všeobecne..rýchle zmeny stúpanie a ani klesanie ťa neodradzujú od dosiahnutia svojich vytýčených cieľov...game,nehľadaj......našla si:)

 

Lopata

Tvoj sen ,ktorý sa zopakoval spred mnohých týždňov,znamená nejaké uzatvorenie..zrejme etapa v tvojom živote ....podvedomie si vyhradilo začiatok (prvýkrát ten sen) a koniec ...a nedaj sa niekym ovplyvňovať...:lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:lol: no takze snivalo sa mi s arwiel... neviem presne kde sme boli, bolo to dost hekticke a myslim, ze to malo taky nadych niecoho supernaturalneho.... tak sa mi mari, ze sme tam aj pred niecim utekali, bojovali, pomohali a tak, co bola sranda, ale co mna utkvelo v hlave je nieco uplne ine.... sen sa zacal asi tak niekde v nasej skole, ale vyzerala uplne inak a vsetko bolo premiestnene a tak. ani som nemala ten pocit, ze som stale v Nitre. behali sme sem a tam asi sme hladali nejakeho profaka a potom sme ho asi aj nasli... a ako sa ukazalo, bol to byvaly priatel arwiel :) bola som v soku, ze ona bola s profakom, ale bol mlady a celkom fesny... takze som jej to odpustila :) potom tam ale bol dalsi typek. zeby to bol nas axel?! neviem, ale bol tam dalsi typek, dalsi byvaly priatel arwiel. to vyzeralo, ze sa nam to tam hemzi jej priatelmi ;) niekde sme sedeli a ja som zistila, ze sedim vedla toho fesneho profaka... bol fakt fesny.... a zacal byt aj pritulny...az moc eroticky pritulny a potom aj ten dalsi sa pridal a arwiel ich odo mna odhanala, ze nech sa skludnia ;) ale tak ten profesor bol potom stale tak pritulny a drzy a taky zly chlapec ;) arwiel s nim mala dost blizky vztah, ale tak normalne mi ho prenechavala ci co... potom som sa zobudila, ale tak rada by som vedela, preco sa v mojom sne zjavila arwiel a preco tam mala kopu ex-priatelov... a preco takych fesnych ;)

 

ale toho profaka by som si dala, mnam

 

...a dneska v skole som ho potom videla ;) ...fakt fesny ;) ale to uz je pomimo ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

..Eien

Sen, zrkadlom tvojich dni. Zijes rusny zivot,tuzba po vztahu,ktory by mal prichut zakazaneho ovocia..Arwiel je silnou sucastou tvojho zivota..podvedomie ju povazuje za rozumnejsiu a ty vychadzas z vasho vztahu ako ta,co je este "skolacka" tak trochu hrava....mas k nej respekt a ona ta vo svojom podvedomi berie ako sestru..krehky vztah,obcas drsny

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dajú sa nejak ovplyvniť sny?

keď napríklad nechcem, aby sa mi niečo snívalo.. alebo, naopak, o niečom chcem snívať..

je pravda, že keď budem pred spaním jesť, bude sa mi škaredo snívať? resp. ovplyvňuje jedenie pred spaním sny?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

snad ma lw nevyhresi, ze jej kafrem do remesla :lol: Ale poviem moj pohlad na vec.

Ovplyvnit sen mozes asi do takej miery, ako vies ovplyvnit svoje podvedomie (kedze z neho podla mna sny hlavne vychadzaju). Takze mozes strase moc mysliet na nieco pred spanim, ale pokial sa ti tato myslienka neprememietne do podvedomia, tak sen zalozeny na myslienke asi nebude.

Dalsia vec, je ze podvedomie pracuje inak ako vedomie, takze aj ked tam nieco pretlacis, tak podvedomie si to mozes prekrutit a pozmenit, a zakomponovat do celeho toho podvedomeho 'chaosu', z ktoreho sa potom sniva.

 

Ina vec je ale ovplyvnovanie samotnych snov, co sa prave snivaju. To je celkom sranda. Mne sa to sem-tam podari.

 

je pravda, že keď budem pred spaním jesť, bude sa mi škaredo snívať? resp. ovplyvňuje jedenie pred spaním sny?

Ja ked som hladny, tak nezaspim...takze u mna to urcite neplati :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dajú sa nejak ovplyvniť sny?

Tak ,Dark môže smelo písať miesto mňa...uz sem nemusim písať :lol: mám nástupcu.

Ovplyvnenie deja sna je hodne náročná vec,ak ňou nie je človek obdarený...ide o tzv. lucídne snívanie..mnohí to roky trénujú,kým dosiahnu túto formu snov..a niekto to má prirodzené, niekedy ani o tom nevie..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mala som strašný sen

snívalo sa mi, že Stephen King zomrel :lol: spadol z výšky na nejakú policu s knihami.. alebo lavicu..alebo čo to bolo..a v tom sne som si hovorila, že musím ísť na fórum a napísať o tom do Noviniek z literárneho sveta...

potom sa tam nejak dostal môj bývalý priateľ..doniesol mi knihy.. a zrazu som upratovala knihy s ujom..

omg, už mi tie knihy lezú na mozog :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

..Aika

Podvedoma obava o stratu niečoho veľmi dôležitého v tvojom živote..strach,že už nič nebude také ako predtým....neboj,nestratíš schopnosť snívať,len záleží na tebe....dozrievanie nie je o strate snov,nemaj strach z reality.."jaký si to udeláš,takový to máš" :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov