Skočiť na obsah

RoSo

Odporúčané príspevky

ANTI TV TIP (nenasiel som podobnu temu) :

 

ak je to mozne pokuste sa vyhnut pozeraniu relacie Črepiny na Tv JOJ.

 

sposob, akym sa pokusaju emocionalne zafarbit reportaze a manipulativne tak posobit na divaka, je prejav neprofesionalneho neadekvatneho a neprijatelneho pristupu k informaciam i k spotrebitelovi, vypovedajuci o alarmujucej miere pokryteckeho uboheho teatralneho a patetickeho luzerstva tejto chamrade zebrackej neuznavanej.

 

prvy & posledny krat som to pozeral. pch

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Záleží to od uhla pohľadu, mnoho reportáži je tam dosť zmanipulovaných, ale záleží na divákovi, či bude informácie aj posudzovať, alebo len nasávať ako špongia.

K antitipom pridám aj: Extra, Soňa talkshow, rôzne telenovely, reality show

 

Medzi dobrú žurnalistiku by som určite zaradil Reportéri v pondelok o 21:50 na STV1.

 

A super "žurnalistiku" nájdete v S.O.S. v utorok o 21:00 na STV1 :lol: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ľudia, ak máte niekto prístup k poľským staniciam, tak si určite zapnite TVP /alebo Polonia/.práve tam beží festival Opole 2006 - festival poľských piesní. fakt sú skvelé tie kapely a navyše tam medzi jednotlivými vystúpeniami robia show nejaký operný speváci. práve spievali miya hiiii miya hoooo miya haaaa miya aaa :lol:

bude to asi do 22:30 a potom nasleduje Opole kabaret. a ja že čo za kravinu to zas naši idú pozerať :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ANTI TV TIP (nenasiel som podobnu temu) :

 

...

 

sposob, akym sa pokusaju emocionalne zafarbit reportaze a manipulativne tak posobit na divaka, je prejav neprofesionalneho neadekvatneho a neprijatelneho pristupu k informaciam i k spotrebitelovi, vypovedajuci o alarmujucej miere pokryteckeho uboheho teatralneho a patetickeho luzerstva tejto chamrade zebrackej neuznavanej.

nič nové pod slnkom, takéto reportáže má JOJ od začiatku svojho pôsobenia aj v správach. dosť mi to lezie na nervy. niekedy to už fakt preháňajú, aj v športe. viac mi vyhovuje suché konštatovanie faktov, ako nanútenie nejakých emócií

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zajtra /piatok/ 16.6.2006 stv2 23:05

Pianistka - dráma podľa románu Elfride Jelinek, držiteľky Nobelovej ceny za literatúru

 

sobota 17.6.2006 čt1 23:05

Takmer dokonalý zločin - hrajú Cate Blanchett, Hilary Swank, Keanu Reeves, Katie Holmes

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Das Experiment, Film nakrútený na motívy skutočných udalostí zachytáva priebeh známeho „Stanfordského experimentu“, ktorý sa odohral v roku 1971.

 

V priestoroch výskumného laboratória kdesi v Nemecku sa nachádza umelo vybudované väzenie – s kompletnými celami, mrežami a s neustále prítomnými kamerami. Jedného dňa sa v novinách objaví lákavý inzerát: výskum hľadá dvadsať mužov v dobrej fyzickej i psychickej kondícii. V priebehu dvoch týždňov chcú vedci skúmať ich správanie sa vo väznici. Za krátky pobyt im ponúknu vysokú finančnú odmenu...

 

Niekto mi o tom hovoril, tuším aj v Čachticiach sme sa o tom bavili... neviem presne, ale vraj je to dobré.

 

Je to dnes večer na Markíze o 22:10 ako skutočný príbeh. Asi po dlhšej dobe zapnem TV (teraz nerátam futbal :lol:)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a ďalší tv tip odomňa /už si tu pripadám ako igny v téme o NHL :lol:/

 

štvrtok 23:20 stv1

Most cez rieku Kwai - film ovenčený siedmymi oscarmi a množstvom ďalších ocenení. film, ktorý sa oplatí pozerať x-krát

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nut, veď si nezúfaj :lol:

 

Most cez rieku Kwai som už ozaj párkrát videl, takisto ako aj film

 

The Saint - s Valom Kilmerom v piatok 30.6. o 21.25 na Markíze

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dnes 21:00 TV JOJ

Schindlerov zoznam - film režiséra Stevena Spielberga s hereckými hviezdami Liamom Neesonom, Benom Kinglsleyim a Ralphom Fiennesom

 

zajtra /pondelok/ 21:35 ČT2

Braček, kde si? /O Brother, Where Art Thou?/ - film od bratov Coenovcov, tvorcov filmu Big Lebowski, takže čakajte podobný úlet

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Schindlerov zoznam je skutočne vynikajúci film. Ak máte možnosť, zožeňte si aj DVD. Sú tam pridané výpovede svedkov, ktorí holokaust prežili.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov