Skočiť na obsah

RoSo

Odporúčané príspevky

a nemohli to byť filmy zle natočené, bez vtipu, pointy a nápadu, kúzla? :lol: to nemusia byť hneď len paródie. neviem, aspoň ja som to tak pochopila, ale možno to phersu fakt myslel inak

 

a ja súhlasím s tebou o paródiách, ale niektorým chýba ten vtip /vopred varujem, nehovorím o Epic movie, ten som nevidela, tak neviem/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tom

ma tendenciu vynechávať niektoré veci a chytiť sa jednej vety, nemyslel som paródie ale keď sme u nich tak aj tam ich za veľa nestojí.

Desperado - vznikol ako paródia a je to perfekt film tam sa dá na čom zabaviť, ale hentie skomoleniny :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

K tým skomoleninám, pridávam ešte celkovo filmy o ničom a čo sa snažia napodobovať

Date Movie, Scary movie ešte trošku ano, Hele vole kde mám fáro, Zahulíme uvidime, skoro všetky kde hrá Ben Stiller, Sandlerovky je dobrý shit pár vynimiek sa celkom dá.... ale nájde sa pár výnimiek

Filmy, ktoré raz a stačí väčšinu by si už nepozrel lebo je to slušný grc.

A sám dávaš rád tabulky a podobne veci tak si pozri tabulku filmov a vidiš ako vysoko su podobne filmy.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

phersu má pravdu, väčšina tých amerických "komédií" stojí za prd a som sám na seba naštvaný, že som ich vôbec pozeral. celý vtip je založený na tom, že "herci" sa škeria do kamery, mlátia sebou o zem či o stenu a pri tom škriekajú. to rozosmeje snáď len najmladších divákov..

 

dej to nemá (teda má, ale šlohnutý z úspešnejších filmov, hovorím o paródiách ako Scarry movie) a nepoznám veľa ľudí, ktorí by si takéto zlátaniny pozreli viac ako jedenkrát.

 

je však pravda, že môj zmysel pre humor je špecifický, preto to zrejme nehodnotím objektívne.

ak nesúhlasíte, môžte sa do mňa smelo pustiť. :-)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Keby som to tam nedal tak asi ani nezareaguješ

No ale dobre vies ze ja zase filmy Sandlerovky, a vsetky tomu podobne zerem. A aj vsetky co si pomenoval "sračkami" ja mam rad. Aj Bena Stillera mam velmi rad (ved je to moj 2. oblubeny herec). Tak co ti budem protirečiť? :lol: kazdy kto uz ma v niecom vyhrdeny styl ho len tak nezmeni. A ja to berem ze niekoho bavia pre mna nudne fantasy a klubove filmy. A mna bavia proste komedie, romanticke filmy, a pod. Ved o tom to je - nemozu byt vsetci ludia rovnaki a mat vsetci radi len to iste.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jojka dáva niečo normálne, je to možné :lol:

 

čo sa týka čokoládovej továrne.

Filmy typu (nech si toto slovko vysvetlí každý ako mu vyhovuje) Epic, Date movie absolútne nemusím, ale aj tak sú v mojom rebríčku nad Willy Wonkom, pretože to je podla mňa najhorší najlepšie hodnotený film aký som videl a to fantasy, sci-fi...dosť môžem.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hm, vidim, že TV je predeppovana a preburtovana. Fantasy sice môžem, ale Burtona s Deppom fakt, fakt nie. Parodie a podobne radoby vtipne filmy detto. Ja to bahno. Naopak, romanticke filmy môžem, ale tiež nie je romanca ako romanca. Tie americke (až na par vynimiek) stoja za *****. Ak by ste (Phersu a spol.) videli niečo z Azie (Moment to remember, My sassy Girl, Be with you, Stvoreni pre lasku atd.), som presvedčeny o tom, že by ste zmenili nazor. Tiež som mal kedysi podobny postoj k tomuto žanru.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Stvoreni pre lasku som videl. Dobrý film, ale ja som mal na mysli skôr iné romance. A ako som napísal je pár výnimiek, ktoré sa mi páčia. Vždy sa nájde nejaká tá čierna ovca :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jasne viem, Stvoreni je skôr klubovka, ale ostatne mnou uvedene su viac-menej komerčne zaležitosti. Take ake maš na mysli, rozhodne však nie su stupidne ako am. produkcia. Maju dej, pointu a čo je najdôležitejšie, užasnu atmosferu, ktora sa neda s am. dokonca ani europskymi filmamy daneho žanru porovnať. Je to proste iny svet. Ja viem, stale o tom basnim, ale nemôžem si pomôcť. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Iste, vieš dobre, že Pedra žeriem aj ja. Pedro, ale aj ina euro produkcia (Kieslowksi, Medem, Tornatore...) su skvely. Ale to je skvele inym spôsobom ako veci z Azie. Ťažko sa to vysvetľuje, musel by si niečo vidieť, aby si videl a citil ten rozdiel. V Azii sa na to pozeraju uplne inym spôsobom ako v EU, o USA ani nevravim.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

trošku v predstihu, ale radšej,

aby som nezabudol

na J@J+ začína vo štvrtok 8.1. o 21:45

Hríbova LAMPA

isto sa oplatí pozrieť, už len kvôli tomu,

lebo téma znie: Finančné Skupiny

takže sa kľudne môže stať, že táto téma bude prvou aj poslednou :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov