Skočiť na obsah

Zábavné linky a srandovné videá


game

Odporúčané príspevky

  • Pred 1 mesiacom...

Niečoho takéhoto sa od našich opitých krajanov asi ťažko dočkáme. Väčšinou stretnem osoby nepríjemné a zádrapčivé a niekedy aj agresívne.

A hodne z nich sa drží hesla, čo nie je moje, to treba zničiť.

 

 

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

kedysi začiatkom leta ku mne doputovalo jedno video, odvtedy som ho videla x krát ... na to sa nedá vynadívať, úžasné  :)

skutočne žijúce brazílske zvieratko, toto vážne nemá chybu :)

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 4 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...

a pokračujeme v útekoch :)

 

kto mal doma alebo má prístup k malým ďeťom, stopro to odskúšal:  dieťa, o ktorom si spokojnučkí dospelí myslia, že hlboko a sladko spí, sa zrazu objaví niekde úplne inde, čulé a po svojich ...

 

toto je ich tajomstvo :

 

http://www.youtube.com/watch?v=sDaRLZF9HqY

 

nielen, že utečú - robia to vysoko porofesionálne : zametú za sebou aj stopy !!!!! :agree:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...
  • Pred 5 týždňami...
  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 4 týždňami...
  • Pred 1 mesiacom...

Neviem či som v spravnej teme, ono to nie je ani zabavne ale môže mi niekto vedomostne zainteresovany niečo vysvetliť?! Asi po tyždni som zavital na FB a tam "milion" videi ako sa ľudia oblievaju vodou (nie je Veľka noc). Väčšinou sami seba. Tušim aj naš novy prezident tam bol. Čo to je zas za vyplod a čo za chory mozog to vymyslel a načo je to dobre? A prečo sa všetci opičia, to su ti ľudia už fakt vygumovani? Alebo to len ja som uncool a totally out?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred pár dňami som to kdesi zachytila, ale len tak okrajovo ... je to zbierka.

 

tak som trošku popátrala ...

vzniklo to minulý rok v zime, bola to akcia - chceli zviditeľniť vyberanie peňazí na boj proti rakovine ... jeden mladý američan sa tento rok chytil myšlienky,  chcel pomôcť svojmu mladému kamarátovi zbierkou na boj s chorobou ALS - zmenil názov výzvy na Ice Bucket Challenge, u ktorého sa pravdepodobne bude meniť cieľ výziev - podľa aktuálnej potreby.

 

autor nápadu nedávno tragicky zahynul, ale myšlienka sa vydala na vlastnú cestu vďaka FB ... zbierka vraj rastie a ľudia sa úspešne polievajú.

 

ALS je veľmi ťažká nervová choroba / liek neexistuje / - úplne zničí telo, nakoniec nedokáže ovládať ani dýchanie, ale mozog zostáva neporušený do poslednej chvíle.

trpí ňou aj Stephen Hawking,

ktorý je  zároveň takmer jedinou známou výnimkou z pravidla choroby: prognózy sú zvyčajne bolestivá smrť do piatich rokov od určenia diagnózy ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Aha. No stale to nevysvetluje to polievanie. To bez toho sa neda zbierat peniaze? To chcu byt vsetci za kazdu cenu pseudooriginalni a zviditelnovat sa? Nejak nevidim suvislost.

Doteraz nikto z nich nemal sajnu ze nejaka taka choroba existuje, zrazu su vsetci velky bojovnici? To je chory, pokrytecky svet...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov