Skočiť na obsah

Zábavné linky a srandovné videá


game

Odporúčané príspevky

z tohto linku presne z tohto som mierne na vetvi :)

 

... natrafila som na to náhodou, ale

dnes mi to aj tak nemyslí, ale vysvetlite mi to niekto :lol: nechápem ;)

 

Čomu nechapes možeš si rezervovať čo im daš a dohodnut sa ze na nieco prispeješ ;)

Ale aj tak ;) :) ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

ľudia sú schopní veriť kdečomu, takže ... niečo mi to pripomenulo

 

pre nejakými rokmi išli po celom svete relácie, kde si na ulici s kdečím robili z ľudí dobrý deň - reality show došli až potom.

takže :

 

v jednej takej relácii v na rušnej ulici jedného európskeho hlavného mesta zastavoval "akože turista" ľudí, a pýtal sa ich na cestu na kdejaké miesta, pritom im ukazoval ako mapu veliký formát, minimum A3, papiera - strihy z Burdy

kto také už videl, netreba vysvetľovať - bolo to vždy všité do stredu časopisu, a boli tam strihy na všetky veci, šaty, kabáty, kdečo z daného časopisu, a vo všetkých veľkostiach - takže to bol jeden obrovský krix-krax najrozmanitejších druhov križujúcich sa a neprehľadných čiar.

 

tak ... a tí ľudia obrcali ten papier so strihmi v rukách, a hľadali ulicu, ktorú hľadal turista ... a strašne sa podivovali, že tam nie je, alebo že aká je to čudná mapa, a že čo to za mapy vyrábajú najnovšie ... v obrovskej snahe pomôcť ... to mi len tak napadlo z toho, čomu všetkému ľudia uveria

 

a ešte keď je to podané so všetkou vážnosťou, nech je to čokoľvek, vždy niekto uverí :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 3 týždňami...

Preložte to niekto, preložte to niekto!! :lol: :)

 

všimla som si to až teraz, uniklo mi to

toto netreba prekladať, ani to nechci :)

je to pokiaľ viem relácia, ktorú pozerá už len zopár sklaných, zvyčajne je už len trápna, ale stále má vraj nejakú sledovanosť a s vervou sa tam hlásia riešiť svoje rodinné problémy cigáni ... zvyčajne to dopadá takto a podobne, vraj ...

 

tu ho podozrieva, že ju podvádza s tou druhou, a má jej tie kvety strčiť niekam ... tej druhej.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

pre nedávnych pamätníkov ... spomínate na niekoľkoročnú recesiu okolo budúceho prezidenta vesmíru Martina Jakubca ? :)

 

takáto stránka, pripomínajúca jeho nehynúcu takmer zabudnutú slávu, ešte žije: Profesionalna a politicka kariera Martina Jakubca

 

tá pôvodná stránka je poriadne upravená, tam si podával ruku ešte ja s J.R. z Dallasu ... tu už len vydáva šieste cd, spevák a moderátor / ?! / Martin Jakubec

 

asi som privolala džina ... otvorím tlač a čo tam je ???

 

Martin Jakubec chce byť v STV novým Krajíčkom

oplatí sa prečítať, Martin Jakubec je prípad pre konzílium psychiatrov, minimálne :)

 

a stránku má vynovenú, zábava je dokonaná

 

Martin Jakubec, spevák a moderátor

to píše on o sebe, propaguje len a jedine jedinečného Martina Jakubca, producenta, speváka, moderátora, zabávača a chlapíka, bez ktorého by to proste nešlo :)

 

kto si nepamätá mediálny ošiaľ okolo neho, stačí prečítať prvý článok, kde chce byť Krajíčkom ... z recesie stvorili v reklamnej agentúre z pidimužíka s nebotyčným egom monštrum :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 3 týždňami...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov