Skočiť na obsah

Predčasné parlamentné voľby 2023


Sniper

Odporúčané príspevky

Podla mna SaS bude mat velmi vela aj 15% Hlina iste bude poslancom.  A celkovo ,inak som videl podpis mojej matky a ta vraj nechodi volit. okolo 4tej poobede tam volilo 70%. 

Teda moj odhad  Podla mna moja matka nesla volit smer ci hlas. Ak tam isla mozno za vnuka. Ale ucast bude vysoka.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 10 minútami, Sniper napísal:

A ba dokonca nebude mať ani morálne právo čokoľvek kritizovať.

V prípade že by bol môj hlas "zrealizovaný"..

Jednoducho.. Prázdne obálky sčítať ako "stranu", a následne patričné percento poslaneckých kresiel by zostalo prázdnych - neobsadených.

Aspoň by sme ušetrili za platy, pre všemožných politických trúdov a ich asistentov.. 

Fajn..

To sú teda voľby.. Občan vyber si, medzi blbečkami ktorý poserú na čo siahnu a zlodejmi.

Skvelý výber..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 57 minútami, alamo napísal:

To sú teda voľby.. Občan vyber si, medzi blbečkami ktorý poserú na čo siahnu a zlodejmi.

Skvelý výber..

Ak blbečkovia alebo zlodeji dokážu spraviť takú politickú kariéru, že v zastupiteľskom demokratickom systéme získajú masy voličov, potom aj ich voliči sú buď blbečkovia, alebo zlodeji (alebo ich voliči blbosť a rozkrádanie tolerujú). Potom je všetko v poriadku. Demokratický systém, založený na vôli väčšiny, aj takýto výsledok volieb akceptuje.  

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nemyslim si, ze stabilna. Chudakovi Dankovi sa do klubu (okrem kapitana sameho) prekruzkovalo panoptikum deviatich ludi, ktori ani nie su clenmi strany. Taraba, Huliak, Simkovicova, dve Kuffy.. Z toho myslim nebude nadsene predsednictvo strany a pre Fica bude klub SNS velmi nespolahlivym partnerom.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nie je dôvod na oslavy, ale čakal som oveľa horší výsledok. Náckovia mohli mať aj 10%.

Smer tam má akurát Hlas a SNS, ktorú akurát zastupuje len zmes všelijakých podivných exotov.

Ak zoberieme do úvahy, v akej zložitej geopolitickej a ekonomickej dobe žijeme, tak tá vláda smerákov to môže mať dosť komplikované. Nežijeme v roku 2012, keď nás čakal niekoľkoročný hospodárský rast a Smer zostavoval vládu sám.

Platí len jedno, ak sa chcete mať aspoň ako tak dobre, nespoliehajte sa na štát a pracujte hlavne na sebe.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov