Skočiť na obsah

SARS-CoV-2 - COVID-19 - koronavírus


slimak
Sniper
Správa bola pridaná používateľom Sniper
Sniper
Správa bola pridaná používateľom Sniper,

V tejto téme sa venujte diskusii o pandémii. Táraniny o tom, ako máte kvôli Covidu sopel, píšte do témy Ta tak sme my - Corona moja.

Odporúčané príspevky

pred 10 hodinami, Sniper napísal:

Aby tvoj príspevok nebol len bezcenným výplachom a výkrikom do tmy, pozabudol si sem priložiť tie pravdivé a správne grafy. Tak čakáme.

neviem ktore su spravne, ale ze tie, co kompletizuje pandemicka komisia a vladna nesvojpravna zostava su nepresne dokazuje aj tento prispevok od tu odbornika na grafy...nevychadzaju mu?....dovod je jasny a je tam uvedeny....tak tu nevin nikoho, ale iba tu skupinu naj hoaxerov v zoskupeni v tzv. pandemickej komisii a v mentalne nesposobnej vlade na SK...byt tebou, tak sa k takymto "odbornikom" nikdy nepriznam...robia iba hanbu celemu klanu vedeckych elit ......sak peniaze su vzdy na prvom mieste.....

 

 

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nevies a tak nepokracuj. Ockovanie zachranuje zivoty a komisia to len opakuje. Tvoj nazor je bezcenny, kedze si idiot a mas hlavu vyplachnutu nezmyslami.  A aj ked ti zachranili zivot, tak ich oznacujes za vrahov. Si nevdacne, amoralne hovado. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kto mne zachranil zivot?.....nejaky clen z hoaxerskej pandemickej komisie SK?......bol si pri tom aj ty?....ja len ked si tak dobre informovany....alebo siris hoaxy podlla vzoru pandemickych amoralnych hyen?.......pokracuj a mozno pocitis ucinnost zakona z ministerstva pravdy SK.....:)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 4 hodinami, informator napísal:

neviem ktore su spravne, ale ze tie, co kompletizuje pandemicka komisia a vladna nesvojpravna zostava su nepresne dokazuje aj tento prispevok od tu odbornika na grafy

Ten odkaz, čo si vložil som opravil, lebo ty nie si schopný ani správne odkaz vložiť, ale to čo som od teba chcel, si nenapísal. Len samé alibistické omáčky. Ako typický antivaxer, samé táraniny o ničom. Takže skús písať niečo konkrétne k veci, aby diskusia s tebou nebola len mlátením prázdnej slamy.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 12 hodinami, informator napísal:

vsetky tu davane grafy su klamlive a zavadzajuce, pretoze pandemicka komisia a vladna zostava pouziva loz, ako pandemicku pracovnu metodu..

Vsetky grafy rozhodne nie. Aj v samotny clanok nikoho neupodozrieval z vedomeho klamstva. Vytykal len nedbanlivost, ktora viedla ku skresleniu udajov.

Su to stale najlepsie udaje, co mame k dispozicii. Oponenti nemaju ani len alternativne udaje, nieto ze hodnovernejsie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 6 hodinami, tyso napísal:

lekari ty hovado, a podla mediciny ktoru robia vedci. a taki isti lekari sedia v pandemickej komisii. 

13 000 zarezov, je mementom odbornosti clenov pandemickej komisie SK......Sabaka, za svoje mozne zasobovanie pohrebnych ustavov, dostal aj statne vyznamenanie a finanncny honor cca 28 000 euro....Cekan  je nacucnuty na statny rozpocet, ako virus......Mistrik je "osobnost", o ktoreho "vedeckych" uspechoch vie iba najblizsia rodina, teda minimalne o jeho finanncnych transakciach....Jarcuska je odbornik na devastaciu svojich verejne proklamovanych opatreni proti covidu......ostatok tej bezcharakternej skupinky, bohato dotovanej z penazi nas vsetkych, je odrazom tejto stvorice "vedeckych elit", takze dalej sa nemusim rozpisovat......nie je tam ziadny lekar z velkym L a ani vedecky expert z velkym pismenom, ale iba spodina bez charakteru a zodpovednosti.....teda iba plnia svoje konta a neplnia to, co maju, s pohladu vedeckeho resp. lekarskeho poslania......nemam k nim ziadnu doveru!!!!.....

pred 6 hodinami, Sniper napísal:

Ten odkaz, čo si vložil som opravil, lebo ty nie si schopný ani správne odkaz vložiť,

 

ale to čo som od teba chcel, si nenapísal. Len samé alibistické omáčky. Ako typický antivaxer, samé táraniny o ničom. Takže skús písať niečo konkrétne k veci, aby diskusia s tebou nebola len mlátením prázdnej slamy.

spravil si dobry skutok a takych ludi si vazim......a co som ti mal napisat?....ak chces opakovanie mojich nazorov, tak si precitaj prispevok tot hore vyssie.....mozno tam najdes odpoved na tvoju poziadavku....

pred 5 hodinami, smiley napísal:

Aj v samotny clanok nikoho neupodozrieval z vedomeho klamstva. Vytykal len nedbanlivost, ktora viedla ku skresleniu udajov.

a aky je rozdiel vo vedomom klamstve a nedbanlivosti s pohladu odbornosti clena pandemickej komisie SK?....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 1 hodinou, informator napísal:

a aky je rozdiel vo vedomom klamstve a nedbanlivosti s pohladu odbornosti clena pandemickej komisie SK?

Medzi omylom a umyselnym podvodom je velikansky roziel aj pri hodnoteni odbornosti.

Aj pri chybach konzilium stale poskytuje neporovnatelne lepsie informacie nez "opozicia"

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

v tom pripade sa potvrdzuje, ze v pandemickej komisii nemame vedecko odbornu elitu, ale "vedecko odbornu elitu", co potvrdzuje moj negativny nazor na tento amoralny bezcharakterny spolok pijavic a virusov, proti  ktorym maju bojovat, no ale likviduj svojich.....13 000 obeti je uz celkom zasluzny vysledok, preto aj tie rozne ocenenia za ich pracu.....to je sumar ich prace, ked vylucime teda to vedome klamstvo, na baze odbornej nevedomosti....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 4 hodinami, informator napísal:

13 000 zarezov, je mementom odbornosti clenov pandemickej komisie SK

To je výsledok sabotážnej kampane opozície pod vedením Fica, ktorá odhovára od očkovania a za celé dva roky neprišla so žiadnym zmysluplným návrhom. A tlupy antivaxerov im to žerú ako ty seno. A tie grafy by som poprosil.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a preklad pre idiota, vycitaju pandemickej komisii ze uvolnuje prilis pomaly. Teda ze mame viac lozok pre idiotov a ze sa mozete infikovat rychlejsie. Ergo vycitka je ze zomiera MENEJ ludi, nie viac. Ale to je pre teba prilis komplikavane, ty mas len prikaz nadavat. Nemusis rozumiet. Si luza v najhorsom vydani.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 7 hodinami, Sniper napísal:

To je výsledok sabotážnej kampane opozície pod vedením Fica, ktorá odhovára od očkovania a za celé dva roky neprišla so žiadnym zmysluplným návrhom. A tlupy antivaxerov im to žerú ako ty seno. A tie grafy by som poprosil.

nevravim ze Fico nemoze za vsetko....mozno aj za globalnu zmenu klimy.....akurat ze kazisvet Fico ma na svedomi, podla tejto vladnej zostavy, "iba" jedneho Kuciaka a terajsia sprava veci verejnych aj s pandemickym konziliom maju uz 13 000 takych kuciakov....tot velky rozdiel, ked nie v kvalite osoby, tak z urcitostou v pocte.....a ze opozicia, menovite teda ten Fico, neprisiel zo ziadnym zmysluplnym navrhom, tak zalezi, co mas na mysli tym zmysluplnym navrhom......nakoniec tie zmysluplne navrhy ma davat a zavadzat do zivota vlada  spolu z tzv. pandemickym konziliom.....oni to nerobia zmysluplne?.....a co sa tyka tvojej ziadosti na mna o tych mnou sem dodanych grafoch, takuz som tu bol zoparkrat napisal, ze graf ti da vysledny efekt podla toho, ake si tam dosadis numera....takze ak takym vysledkom doverujes, tak to je tvoja vec....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 6 hodinami, tyso napísal:

nuz tak pis o vareni, nerob fasistickeho politruka.

ja pisem o tom, co mne osobne vadi na praci tej vyhladzovacej skupiny, co ma kryci nazov "pandemicke konzilium".....tak isto sa osoby, co sa dnes budu u mna hostit tym, co som navaril  sa urcite budu vyjadrovat k mojmu kulinarskemu umeniu .....pecenie zakuskov a kolacikov zasa odpracovala zena.....obaja sme to robili zodpovedne, ale kolko hosti tolko chuti....ja sa ale neobavam toho, ze sa niekto zodvihne a odide z dovodu zlej ponuky.....robim taketo pohostenie pre kamaratov uz treti rok a zatial sa vzdy obislo bez nejakej obstrukcie z ich strany.....a varim zo spolocnej kasicky, takze kritika od nich by bola namieste.....zatial ok.....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

takze mam polahcujucu okolnost a pri procese dostanem od predsedu churalu SK ocenenie v podobe statneho vyznamenania.....len neviem, ci to nevratim, ako podaktore umelecke elity "Zasluzilych umelcov".... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pozrel som si štatistiky, Čína od začiatku pandémie eviduje niečo málo nad 100 000 prípadov. USA len za včerajší deň evidujú niečo pod 600 000 prípadov. Buď v Číne majú kvóty koľko maximálne prípadov môžu uvádzať za deň alebo si mädlia ruky nad tým, akú dobrú biologickú zbraň vypustili do sveta.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zas buďme radi, že Čína Covid zvláda. Pri závislosti EU a USA od ich produktov si neviem predstaviť, čo by sme teraz robili. Súčasný nedostatok čipov je len predobraz toho, čo znamená globálna ekonomika, založená na jednostrannej závislosti.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A nie je zvláštne, že ide fakticky o jedinú krajinu, ktorá zvládla pandémiu, hoci tá začala na jej území? urvadrát, však keď 600 tisícové Luxembursko má viac prípadov ako 1,5 miliardová Čína, tak to aj postihnutému voličovi SNS musí udrieť do očí.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 50 minútami, Sniper napísal:

A nie je zvláštne, že ide fakticky o jedinú krajinu, ktorá zvládla pandémiu, 

Zvláštne je to najmä teraz, keď vznikli mutácie, ktoré sú vysoko infekčné. Uvidíme, ako to dopadne od 4. do 20. februára 2022, počas olimpiády. V tohoto období je ťažko zaviesť tak hermetické karanténne opatrenia, ako teraz pre domácich. Japoncom sa to vlani nepodarilo. Čína je presvedčená, že to zvládne. Pri takejto akcii, plnej zahraničných novinárov, by bolo ťažko kamuflovať s dátami. Buď vedia niečo viac, ako my, alebo si veria, že to zvládnu len na základe karanténnych opatrení... 

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

prečo by to nemala čína zvládnuť? To chceš povedať, že utajila státisíce mrtvých a milióny nakazených? To sa ti podobá na to SNS.

Tam nepobehujú informátori v karanténach aby nakazili, čo najviac ludí a netestuje sa tam Matovičovým spôsobom. Tam si nikto ani nedovolí pípnuť niečo o opatreniach. 

A zvládlo to viac krajín nie len čina.

  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov