Skočiť na obsah

Prezidentské voľby SR 2019


game

Prezidentské voľby 2019  

14 členovia hlasovali

  1. 1. Za koho zahlasujete?

    • Bugár Béla
      0
    • Čaputová Zuzana
    • Drobová Gabriela
      0
    • Harabin Štefan
      0
    • Chmelár Eduard
    • Kotleba Marián
      0
    • Krajniak Milan
      0
    • Menyhárt József - vzdal sa kandidatúry 20.2.2019 - nehlasovať
      0
    • Mikloško František
      0
    • Mistrík Robert - kandidatúry sa vzdal 26.2.2019 - nehlasovať
      0
    • Šefčovič Maroš
    • Švec Róbert
      0
    • Tauchmannová Bohumila
      0
    • Zábojník Juraj
      0
    • Znášik Radovan
      0
    • Martin Daňo
      0
    • ani jeden


Odporúčané príspevky

je to zrejme tym, ze ludia pokladaju prezidenta za mienkotvorcu, ktorym do istej miery aj je - pokial za volaco stoji

cize ovplyvnuje nazory a dianie v spolocnosti, aj ked priamy (legislativny) dosah nema

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hm, chcel som natipovať v stávkovej kancelárii výsledky volieb ohľadom vybraných dvojíc čo ponúkali, že kto bude mať viac percent. Boli zaujímavé kurzy na niektorých, len sa to nedalo medzi sebou kombinovať na jeden tiket :( Tak som sa na to vykašľal. 
Takže len si to tu odložím a idem sa strápniť tipovačkou, možno sa ukáže že som úplne odtrhnutý od reality ale tipujem približne takéto poradie : 

1. Čaputová 
2. Kotleba  
3. Harabin 
4. Kšeftovič 
5. Chmelár
6. Mikloško 
7. Krajniak
8. Bugár 
9. Daňo 

u tých štyroch štatistov je to fakt ťažko ale tipol by som ich v tomto poradí 
10. Zábojník 
11. Švec 
12. Zuzula
13. Tauchmannová 
 

Dovysvetlenie 
- Kotleba podal špičkový výkon v televíznych debatách, kým Harabin sa strápnil, preto čakám že v tomto type elektorátu nakoniec porastie práve Kotleba 
- Kšeftovičovi by som doprial fiasko, pretože to jako účelovo začal vyťahovať to kresťanstvo a tradičnú rodinu, a jeden muž a jedna žena, to bol trapas, a snáď to aj smerácki voliči odhalia a pôjde možno ešte viac dolu
- Chmelár bol špičkový, to je asi najmúdrejší a najinteligentnejší človek spomedzi tých kandidátov. Ak pôjdem voliť, tak jeho aj keď nie so všetkými jeho názormi súhlasím a snáď spraví dobrý výsledok. Doprial by som mu keby u ľavicových voličov predbehol Kšeftoviča (no ale ktovie, lebo šak zblbnuté osadenstvo na akciách MDŽ) 
- Mikloško bol prekvapivo solídny v tých debatách, za normálnych okolností by som mu predpovedal fiasko a nepredpokladal že by mal viac percent ako povedzme Krajniak, len ten Krajniak zbytočne furt spomínal tie tri podmienky ktoré si kládol, a aj keď on je v pohode kandidát, neviem či toto bola šťastná stratégia, aj voličom Sme rodina to muselo ísť na nervy 
- vôbec neviem odhadnúť loajalitu maďarských spoluobčanov na južnom Slovensku voči Bugárovi a akú tam má ešte podporu ale tak snáď utrpí fiasko. 

Suma sumárum tipujem teda že oproti predpokladom a posledným prieskumom

pôjdu hore najmä : Kotleba, Chmelár 

dole pôjde : Kšeftovič                                            

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

exprezident Schuster sa mi spája hlavne s anakondou a operáciou, keď okolo nej bol poriadny cirkus, ale zoškrabali ho z lopaty, a nedávno mal 85 rokov.

pozdáva sa mi viac teraz, než v časoch svojho prezidentovania.
dnes odišiel odvoliť s rodinou:

Priamu voľbu hlavy štátu vníma ako výdobytok demokracie, ktorú by si mali ľudia vážiť. "Počúvam aj hlasy, že sa treba vrátiť k parlamentnej voľbe, to by bol krok späť," uviedol.

 
napriek všetkému, kto a čo je schopný voliť a zvoliť, si už neviem predstaviť inú, ako priamu voľbu.
demokracia a pekný obrázok krajiny. nech sa kandidáti snažia, nech voliči ukážu, po čom túžia a čo majú v hlavách.
a ako dokážu ešte stále zachraňovať veci na poslednú chvíľu... keď to ešte dokážu. :klobuk:
  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Moj otec dal hlas Sevcovicot mvi. Urobi to este raz a vidime sa naposledy. On si to neuvedumuje ze ,cely cas je ho volebnych pokusov dojejal..moj zivot(stat), Mne ide ide o moje  deti.  Stokrat mu nieco povies. Ma to v . Ide o moje deti Nie o neho mato v pi.. neposlucha ma. Tak isto ho mam v pi..

 

Ja sa uz budem starat o seba len sebecky. 

 

Otcovi dam podmienku v dalsom kole, Sefcovica volit nebudes,ak budes ku mne uz neprides. MOze zaklamat. ale to bude na nom. Ja na jeho mieste by som neprisiel.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Odvolil už aj predseda parlamentu a šéf koaličnej SNS Andrej Danko, ktorý volil v mieste svojho bydliska v Revúcej

Čítajte viac: https://domov.sme.sk/c/22076013/aktualne-vysledky-prezidentskych-volieb-2019-minuta-po-minute.html#ixzz5iKvKRH89

 

Ten debil nikdy nezil v Revucej. Jeho debilny otec tiez sa liecil niekde inde. Jeho rodicia momentalne tu ziju s googl mozem asi at aj foto.

Odvolil už aj predseda parlamentu a šéf koaličnej SNS Andrej Danko, ktorý volil v mieste svojho bydliska v Revúcej

https://www.google.com/maps/@48.6851487,20.1226392,3a,75y,15.3h,75.04t/data=!3m5!1e1!3m3!1sDeZM2cppxTDFvY2-qbwfXQ!2e0!6s%2F%2Fgeo1.ggpht.com%2Fcbk%3Fpanoid%3DDeZM2cppxTDFvY2-qbwfXQ%26output%3Dthumbnail%26cb_client%3Dmaps_sv.tactile.gps%26thumb%3D2%26w%3D203%26h%3D100%26yaw%3D332.34906%26pitch%3D0%26thumbfov%3D100

niekde tam byvaju jeho rodicia, podvodnici. Bydlisko danka v revucej nieje to neprakticke?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

odvolené... a teraz si počkáme, čo sme ako národ zasa vyviedli.

podľa mňa na poslednú chvíľu ešte kdekto menil, tých, ktorí sa v anketách nepriznali, bude myslím dosť.

 

obavy som už mala, akurát pokračujú.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som volil Čaputovú.. Ako som sľúbil..

Snáď to dopadne lepšie ako s Kiskom..

Hmm.. Kariéra "čisté právo".. Žiadne "nebankovky"..

Ale aj tak.. Aký asi tak môže mať pochop o problémoch človeka makajúceho "pri páse"?

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Game

 

Nerozčuľuj sa, veď človek pochádza z opice. Vraj máme spoločných 98% genetickej informácie. Ako by sme mohli správať inak. Monkey business.

 

aj ja si myslim, ze by sa mala setrit a respektovat pravo volby, hoci aj ona pochadza z opice.... :)

 

takže to, že tu vonkoncom nehrozí nejaká LGBTI agenda, robí z tohto štátu krajinu dokonalú, právny štát, každý spokojný, všetko funguje ako má.

dobre. poviem to najbližšie úradníkom, keď budem potrebovať niečo vybaviť. akosi im otrnulo, si všímame s priateľmi v poslednom čase...  a politikom sťahuje len pred voľbami...

 

 

neviem vobec pochopit, co mas stale na jazyku LGBTI agendu?......to sa hybe svet iba okolo tejto populacie?......nie je nic dolezitejsieho?....ja som ti dal to Sulikovo video s tym, ze ma utvrdil v tom, ze moje rozhodnutie ohladom Harabina bolo spravne...spomina Sulik v tom videu nejaku LGBTI agendu?...to len ty uz mas s tejto temy zatmenie....inak to neviem pomenovat :(

 

 

nechápem dosť dobre zdôrazňovanie homo-agendy v kampani :o však akože fajn, ak kandidát nejaký názor na tieto témy má, a nehodnotím teraz či je ten správny postoj za alebo proti. ale prekvapuje ma aký význam tomu prikladajú voliči, keď prezident má len okrajový vplyv na ich aplikovanie do zákonov...

 

kandidati vacsinou odpovedali na otazky im kladene...ked bola otazka na tuto temu, tak sa museli vyjadrit....nevyrobili tuto "top temu" s tejto veci moderatori resp.media, ako take?,...tu na fore s toho robi otazku storocia game... :)

 

 

a uz som aj ja odvolil....Harabina....v druhom kole sa uvidi... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

neviem vobec pochopit, co mas stale na jazyku LGBTI agendu?......to sa hybe svet iba okolo tejto populacie?......nie je nic dolezitejsieho?....

 

je to s tebou už vážne nahnuté, my dear informator (že by si aj ty priznal, že pochádzame z opice?!) :) .. ja som to sem nedoniesla:

 

 

Ja som rozhodol že ani neidem voliť, o Čaputovej liberáli mi nikdy neboli nejak extra simpatický len keď beriem do úvahy postoj k lahkím drogám alebo LGBTI, a ći sú to len mediálni útoky na nu z ohladom temy na Kiskov amnestiu to neviem

 

Zvláštne, aký dôraz sa v prezidentskej kampani na Slovensku prisudzoval otázkam, ako, LGBT, registrované partnerstvá, zákon o inerupcii, náboženskej otázke, zdrojom financovanie kampane, praxi v politickej agende, zahraničnej politike voči Rusku...

 

to v hornej casti hybe spolocnostou...

 

a to v dolnej by mala byt samozrejmost, kedze zijeme state, ktory si vravi demokraticky ...

 

- zareagovala som až na tvoj argument, že to patrí medzi veledôležité otázky, ktoré hýbu spoločnosťou.

 

nie ja mám stále na jazyku LGBTI agendu a ich hanenie a nazývanie sexuálnymi úchylákmi atd, atd,... to tebe tá agenda nedá spávať, ešte ani pri prezidentských voľbách... čo s nimi môže spraviť prezident bez parlamentu, dear?

:doh:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

game

 

ja som reagoval na tento Tonov prispevok....niekde som tam uviedol LGBTI?.....to si ty okamzite vypichla tento "problem", ale ako vidis, tak Tono tam ich nejako viac rozpisal a ja som odpovedal, ze tieto temy hybu spolocnostou....podla teba tym naj hybatelom je agenda LGBTI....takze nie ja, ale ty....

 

 

 

 

 

Zvláštne, aký dôraz sa v prezidentskej kampani na Slovensku prisudzoval otázkam, ako, LGBT, registrované partnerstvá, zákon o inerupcii, náboženskej otázke, zdrojom financovanie kampane, praxi v politickej agende, zahraničnej politike voči Rusku...

 

 

https://www.freespace.sk/tema/6149-prezidentsk%C3%A9-vo%C4%BEby-sr-2019/strana-8?do=findComment&comment=273441

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som reagoval na tento Tonov prispevok....niekde som tam uviedol LGBTI?.....to si ty okamzite vypichla tento "problem", ale ako vidis, tak Tono tam ich nejako viac rozpisal a ja som odpovedal, ze tieto temy hybu spolocnostou....podla teba tym naj hybatelom je agenda LGBTI....takze nie ja, ale ty....

 

prosím pekne, už by bolo načase aby si sa naučil čítať s pochopením.

a nereagoval na všetko schválne na spôsob slameného panáka.

tak toto fakt nie. :ahooj:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Este styri hodiny, ja so zenou sme volili Caputovu. Neviem kto sa dostane do II.kola. Ak Sefcovic, tak otcovi poviem, ak ho este raz zavoli vidime sa na posledy. Nech tu ani nechodi. Mne uz svojimi hlasmi vo volbach dost naublizoval za dvadsat rokov. Mne ,zene, mojim detom a celej spolocnosti. Sused nech si voli co chce je mi to jeedno - pomyslim si,len kok..,ale nie moj rodic, niekto kto ma chodit do mojho domu zahrady,s ktorym som sa o tom X krat rozpraval. Matka volit nechodi ta je na tom lepsie - ona by volila Dana.

 

Ja som bol volit o 8:40, a musel som cakat za tromi dochodcami(my sme dochodcovske mesto). Teda ucast bude vyssia.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

prosím pekne, už by bolo načase aby si sa naučil čítať s pochopením.

a nereagoval na všetko schválne na spôsob slameného panáka.

tak toto fakt nie. :ahooj:

 

och game, game...s tebou je to tazke.....ty nacnes ja zareagujem, ale ja som ten problematicky slamenny panak....ja som ale uz raz taky.....nejako nemam rad, ked ma niekto obvinuje resp. vklada mne do ust to, co som nepovedal....takze to citanie s porozumenim plati aj pre teba....mne sa zda, ze reagujes podobne, ak nadobudnes pocit, ze nieco v reakcii na teba nie je podla tvojho videnia...ci sa mylim?.... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mýliš :)

 

 

ešte kým tu máme hodinku do konca / v obci Medzany končia o 23:16 - značne podnapitý občan tam uchmatol volebnú urnu a vysypal ju na ulici... policajti aj ÚVK riešili a voľby budú platné),

je tu trochu zábavného kvízu o doterajších prezidentoch SR... kto má chuť, môže si zatipovať :)

 

Ovládate bizarné fakty o našich prezidentoch?

 

/ jednu vec som nevedela, ale tá mi skutočne unikla, takže 9/10 :) /

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Na FB sa bavím na komentároch miestnej luzy ako sa zdesila z veľkého náskoku Čaputovej.

 

Harabin sa nevedel vykoktať a Kšeftovič niečo splieta ako keby už bol generálny tajomník Galaxie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

http://www.volbysr.sk/sk/

 

Tento urad by som zrusil hned. O jedenastej vecer mali dat nejake ciastostne vysledky. Pisem to o druhej vnoci a nic. 

 

Chodte do ######.

 

Ani poo druhej tam noc nieje.

 

Štatistický úrad SR oznamuje, že priebežné výsledky hlasovania vo voľbách prezidenta SR budú zverejňované až po uzavretí všetkých volebných miestností. Predpokladaný čas je po 23:16 h.

Mozno sa zle pozeram , ale v minulosti som to vedeli. 
 
Ja by som ten urad zrusil dnes.   Ja im ani nedvoverujem.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Statisticky urad bojuje ja neviem proti komu. Zrusit by ho bolo.

 

Neoficiálne výsledky 1. kola volieb prezidenta SR:

 

 

Poradie Kandidát Počet hlasov 1. Zuzana Čaputová 870 415 (40,57 %) 2. Maroš Šefčovič 400 379 (18,66 %) 3. Štefan Harabin 307 823 (14,34 %) 4. Marian Kotleba 222 935 (10,39 %) 5. František Mikloško 122 916 (5,72 %) 6. Béla Bugár 66 667 (3,10 %) 7. Milan Krajniak 59 464 (2,77 %) 8. Eduard Chmelár 58 965 (2,74 %) 9. Martin Daňo 11 146 (0,51 %) 10. Róbert Švec 6 567 (0,30 %) 11. Juraj Zábojník 6 219 (0,28 %) 12. Ivan Zuzula 3 807 (0,17 %) 13. Bohumila Tauchmanová 3 535 (0,16 %)

Celkom som spokojny. Ved presne som to aj predpovedal. Aj ucast bola vysia 49 ,dva krat predtym v I kole bola styridsat tri.

 

Bugar ziskal  Béla Bugár 66 667 (3,10 %). Ci je to dobry ci zly vysledok? Na stranu aby presla do parlamentu. potrebujes cez stotisic hlasov, Pri vyssej ucasti stopatdesiat tisic.  Teda madari ho do nohy nevolili. Tretina. Madarov. A je pravdepodobne ze do parlamentu sa uz nedostane. On to moze mat v pazi , urobil svoje a nieje zaujem o jeho sluzby - sluzil tridsatrokov. Pre seba.

 

 

Ale ziskat menej ako polovicu  Mikloskovych hlasov. Mozu si zalozit klub. Aj so Sefcovicom.

-------------

 

Caputova moze byt spokojna podla mna nik nedostal v I.kole 870 000 hlasov. Dostavali polovicu, aj Fico pred piatimi rokmi.

 

To uz len spekulacia, Keby tam bol Mistrik by som mohol na II.kolo aj kaslat, sadit maliny(o dva tyzdne bude pekne). Ja som vravel,ze nedela bude pekna. V piatok som predal dvatsat percent svojich akcii,zene nie, nebola doma,nemal som jej mobil. Stale to moze spravit. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som sa vratil zo zahrady.

V TSK získala Čaputová 36,43 percenta platných hlasov. Nasledovali Maroš Šefčovič (22,49 percenta)

 

To su ine cisla ako som dal ja. Co toto je za stat.Ja ######em tento stat, kde statisticky urad nevie spravit ani to co pred rokom. Nemaju ludi, nevedia to nech sa zrusia. Pri######ana uciltelka , pri######any aj ja musim  posielat danove priznania  elektronicky.  Dobre ucitelka aj ja sme to spravili. Idem sa pozriet ako funguje stat.  Nejake vysledky su, statisticky urad to ma v picic?

 

 

Stale neviem ako sa volilo.

http://www.volbysr.sk/sk/data01.html 

 

Mozno madari pomohli,ale to neviem, chcem vediet vysledok v  mojom meste

 

Neda sa tento stat v ######.

-----------------

nikdy tento stat nerobil co dnes nikdy si to nedovolil. Ja neviemm Pelegriny chce byt zahadzany kamenmi?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ešte že som nebol v tej stávkovej, lebo by mi nevyšlo vôbec nič. Pred parlamentnými voľbami som tie prekvapenia (radikálny nárast SaS a prepad Siete oproti prieskumom + vstup ĽSNS do parlamentu) dokázal odhadnúť a teraz čisté fiasko. Tie prieskumy ktoré bývajú často zmanipulované sa teraz skoro vôbec nemýlili :O Prieskumné agentúry budú mať teraz žatvu, lebo im ľudia možno začnú znovu viacej veriť :( (teda okrem srandistov z agentúry MVK)  

 

No ja som ale úplne v šoku hlavne z toho Kšeftoviča, že vôbec toľko percent naškriabal a prešiel. Dva týždne pred voľbami objavil v sebe kresťana podobne ako jeho šéf birmovaný 

komunista, šak normálnemu človeku by sa z toho chcelo grcať a musí ho to odradiť. Žiadne pozitívne ohlasy nemal na nete, žiadne voličské nadšenie, zverejnil tam počas volebného dňa fotku s pápežom (hovorím si že no tak ten je už dobre zúfalý keď toto vyťahuje), v diskusii dostane za to ešte aj naložené. Jediní kto ho ako tak chvália, sú smerácki platení trollovia. Ľuboš Blaha vo svojom siahodlhom statuse napíše že treba poraziť liberálnu fanatičku a to tým že podporiť treba Šefčoviča, ale jeho skalní zabrzdení fanúšikovia mu tam masívne píšu že proti liberálnej fanatičke nebudú podporovať eurobyrokrata, ale sa priklonia radšej k Harabinovi. Čakám teda fiasko. Už mám pred očami tú scénu jak na Súmračnej všetci zdrvení, pohrebná nálada, obrovské titulky v novinách že Kšeftovič nedosiahol ani 10% a zrazu on si pekne postúpi so solídnymi vyše 18% do druhého kola. Kto ho volil? Očividne som podcenil asi zaslepenú loajálnosť (najmä seniorských) účastníkov akcií MDŽ.  

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Caputova u nas dostala tisic tristo hlasov(primator tisic osemsto,druhy neuspesny tiscstyristo obaja kok,len na porovnanie) , Sefcovic tisic, Harabin sedemsto a . Kotleba 600. V takomto meste zijem.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som sa vratil zo zahrady.

V TSK získala Čaputová 36,43 percenta platných hlasov. Nasledovali Maroš Šefčovič (22,49 percenta)

 

To su ine cisla ako som dal ja.

 

To bude asi tým, že si porovnávaš čísla z TSK s celým Slovenskom.

 

Už mám pred očami tú scénu jak na Súmračnej všetci zdrvení, pohrebná nálada, obrovské titulky v novinách že Kšeftovič nedosiahol ani 10% a zrazu on si pekne postúpi so solídnymi vyše 18% do druhého kola. Kto ho volil? Očividne som podcenil asi zaslepenú loajálnosť (najmä seniorských) účastníkov akcií MDŽ.  

 

To boli tvoje dojmy, ja som tipoval, že Čaputová bude mať okolo 36% a Kšeftovič do 28. Harabina a Kotlebu som zhruba tipoval tak ako získali. To je dokopy cca 87%. A ten zvyšok by sa už rozdelil medzi ten zvyšok.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov