Skočiť na obsah

Zimné olympijské hry 2018


game

Odporúčané príspevky

Aj v Revucej su velmi dobre podmienky. Pre biatlon(su tak iste fasa ako pre miestny sach ci futbal, hokej). Hra sa u nas aj hokej(najdes desat deti do rocnika futbalu, priklad 07, ale ziadna 05 a dve tri 08,na hokej ich iste bude tridsat,ale tie deti su lepsie ako tie kosicke, teda ako je fasa u nas aky brutal je v Kosiciach). So slovinskom sme asi prvy krat prehrali na olympijskych hrach, co si pisal pred styrmi rokmi? Siroky,nemecek.

 

 

-----------------------

Lyzovanie - fico dal neviem kolko penazi aby sa niekto mohol ist polyzovat. Ako zo skoly. Je to fajn. Kamarat(ucitel telesnej)  to aj pochvaloval.

 

Isto ich za 5 dni naucil lyzovat. Teda isto nie a je to podla mna zbytocne.

Vies kolko stoji lyzovacka pre rodinu? CCa 50 euro a viac.

 

Za desat rokov o kolko zvysil danovy bonus, ci rodinne pridavky? O euro - dobre.

 

---

Kedy startuje Zampa? Uz jeden pretek mal. Nenadavame lebo Zampa nieje horsi od inych?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

So Slovinskom sme prehrali aj pred 4 rokmi v Soci. A aj predtym na MS 2 ci 3x.

Co som pisal si mozes precitat v teme o hokeji. Pisal som uz vtedy, ze ta zmena po strajku bude pruser a ono je to tu. Ani som dlho cakat nemusel. Bude to velmi pravdepodobne krasne 10. miesto tak ako pred 4 rokmi. Ok, mozno sa im zazrakom podari postupit a budu 8., ale to na veci nic nezmeni. Ten hokej co hraju je strasny. To ma byt ta zmena? Zas len kopa prazdnych reci.

 

 

Za 5 dni co je jeden lyziarsky sa dieta lyzovat naucit musi. Sice z neho nebude hned Zuzulova, ale tak aby zislo bezproblemov v oblukoch z kopca, to sa naucit musi. Ak nie, tak je nieco v neporiadku. Bud je decko genglave, alebo je naho*no instruktor.

Lyziarske boli odjakziva aj davno pred Ficom, aj za nasich cias a vzdy sa chodilo na tyzden. Akurat sme si to platili sami. A lyzovat sa za ten tyzden naucil kazdy, tak netaraj ze sa to neda. To nie je kvantova fyzika. Aj ked neviem co toto ma spolocne s OH. Si v zlej teme.

 

Zampu som tu uz okomentoval X krat. Viac uz nema zmysel, lebo je este horsi ako predtym. Len by som sa opakoval. Mne nevadi ze je v kazdych pretekoch 35. Nech si sportuje aj ked na to nema. To je jeho vec. Ale nech nepyta peniaze od statu. Za co? Keby sa umiestnoval pravidelne aspon do 15-20. tak nepoviem ani makke f. Ostatni nasi slabi sportovci su aspon ticho, maju narozdiel od neho kusok sebareflexie. Dnes zas bude okolo 30.

//tak som mu krivdil. Je na uzasnom 25. mieste. Moze pytat prachy od statu. :D

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Česi vyhrali v skupine všetky tri zápasy bez psychických problémov a postúpili priamo do štvrťfinále.

 

pre Slovensko sa vyrojilo na nete odborníkov spústa, tento sa mi celkom páči... krásna vízia, trefná irónia, slovenský hokej v jednej vete : )

 

Máme tu dvadsať frajerov, ktorí, keď budú hrať ako tím, majú úžasnú šancu prejsť cez Ameriku, vraví útočník Martin Bakoš.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Frajeri dofrajerovali.

Ale teraz vazne. Co ma byt ta slubovana zmena? Hokej lepsi nehraju, vysledky ziadne, hraci takisto az na par vynimiek ti isti. System trochu iny, ale zjavne nefunkcny. To co chce ten Ramsey hrat, funguje tak s americanmi a kanadanmi, nie s europskym timom.

 

Buly katastrofalne a to si dovoli taky luxus nechat doma v tejto cinnosti nasho najlepsieho hraca Viedenskeho. O to viac ked dookola vyplakavaju ze nemame centrov.

 

K Nagyovi, ktory je strelec a potrebuje k sebe konstruktivneho hraca postavi rozbijaca Suroveho. On nie je zly hokejista, ale urcite nema co robit v prvom utoku, ktory ma davat goly.

 

Ta zmena je akurat to ze teraz z toho nasho hokeja si urobili biznis "zlati chlapci" na cele s ich operenym kamaratom na zvaze. Tento narod je nepoucitelny.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

So Slovinskom sme prehrali aj pred 4 rokmi v Soci. A aj predtym na MS 2 ci 3x.

Co som pisal si mozes precitat v teme o hokeji. Pisal som uz vtedy, ze ta zmena po strajku bude pruser a ono je to tu. Ani som dlho cakat nemusel. Bude to velmi pravdepodobne krasne 10. miesto tak ako pred 4 rokmi. Ok, mozno sa im zazrakom podari postupit a budu 8., ale to na veci nic nezmeni. Ten hokej co hraju je strasny. To ma byt ta zmena? Zas len kopa prazdnych reci.

 

 

Za 5 dni co je jeden lyziarsky sa dieta lyzovat naucit musi. Sice z neho nebude hned Zuzulova, ale tak aby zislo bezproblemov v oblukoch z kopca, to sa naucit musi. Ak nie, tak je nieco v neporiadku. Bud je decko genglave, alebo je naho*no instruktor.

Lyziarske boli odjakziva aj davno pred Ficom, aj za nasich cias a vzdy sa chodilo na tyzden. Akurat sme si to platili sami. A lyzovat sa za ten tyzden naucil kazdy, tak netaraj ze sa to neda. To nie je kvantova fyzika. Aj ked neviem co toto ma spolocne s OH. Si v zlej teme.

 

Zampu som tu uz okomentoval X krat. Viac uz nema zmysel, lebo je este horsi ako predtym. Len by som sa opakoval. Mne nevadi ze je v kazdych pretekoch 35. Nech si sportuje aj ked na to nema. To je jeho vec. Ale nech nepyta peniaze od statu. Za co? Keby sa umiestnoval pravidelne aspon do 15-20. tak nepoviem ani makke f. Ostatni nasi slabi sportovci su aspon ticho, maju narozdiel od neho kusok sebareflexie. Dnes zas bude okolo 30.

//tak som mu krivdil. Je na uzasnom 25. mieste. Moze pytat prachy od statu. :D

 

Nasi hokejisti su neschopni.

Nevedia zakladne hokejove veci. Lebo ich to v kluboch nenaucia - seru na deti. Aspon na tie co by mali dnes reprezentovat.

 

A co ked ho naucis v trinastich rokoch nejaky kozy chrbat? Naco je to dobre? Preco nezakupy bezky a nebehaju nad Kremnicou, na muranskej planine, slovenskom raji, v Tatrach ci inde na kopcoch? proste nerobia beh na lyziach.  Preco ziazdove lyzovanie? 

 

https://oh.idnes.cz/komentar-olympijske-hry-pchjongcchang-ester-ledecka-system-na-vychovu-sportovcu-git-/zoh-2018.aspx?c=A180218_213652_zoh-2018_tof

Peniaze pre Zampu. Asi je lepsie to dat pre tie deti - aj ked za 5 dni ich to nenaucis a ked sa uz nikdy lyzovat nebudu to nema zmysel.

V podstate slovaci sa vedia lyzovat - tych co na kopcoch vidim. Co sa ucia su madari. Ale videl som nedavno aj rodinku Slovakov. Chlap sa vytrepal na vleku dole a jeho zena hore.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nasi hokejisti su neschopni.

Nevedia zakladne hokejove veci.

Ved prave. A Satan povie ze to je v poriadku a ze toto je ten spravny smer akym ma hokej ist? O com to potom je, ked je s tymto spokojny?
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Preco ziazdove lyzovanie?

 

https://oh.idnes.cz/komentar-olympijske-hry-pchjongcchang-ester-ledecka-system-na-vychovu-sportovcu-git-/zoh-2018.aspx?c=A180218_213652_zoh-2018_tof

Peniaze pre Zampu. Asi je lepsie to dat pre tie deti - aj ked za 5 dni ich to nenaucis a ked sa uz nikdy lyzovat nebudu to nema zmysel.

Zampovcov nekomentujem.

 

Ale lyžovanie Slovensku ide veľmi kvalitne, viď:

 

Slalom, Petra Vlhova, často ju vídať na stupňoch víťazov. FIS ranking 2016-2018 2-7 miesto. Zaujímavé umiestnenia aj v obrovskom slalome.

 

Slalom, Veronika Velez Zuzulova, množstvo pódiových umiestneni. FIS ranking 2016-2017 1-3 miesto.

 

OH sú v ich prípade o jednom preteku.

Nadžene Shiffrin-ke, svetovej momentálne neprekonateľnej slalomárke, tiež nevyšla účasť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hokej tiež mieša karty, Česi majú zjavne aj hráčov aj psychiku v poriadku...

 

Kanada - Fínsko  1 : 0

 

Rusko - Nórsko  6 : 1

 

Nemecko vyradilo Švédov: po predĺžení Švédsko - Nemecko  3:4

 

Česi idú hrať o medaily:   Česko - USA  3 : 2

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Inak este k tomu hokeju a Slovensku. Okrem 11. priecky dosiahli aj to ze vypadli z top 10 rebricka. Takze dalsia olympiada jedine cez kvalifikaciu. Pretoze dostat sa tam znova cez rebricek je malo realne, to by sa zas na MS museli umiestnovat vysoko. A cez kvaldu to s takym hokejom pojde tazko. Tak ale hlavne ze je to dobry smer...

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ze toto je ten spravny smer akym ma hokej ist?

 

Presne! Aká vláda, taký hokej. Za smerákov Slovensko nikdy nedosiahlo žiadny úspech. Aj to striebro z roku 2012 bol len dôsledok Radičovej vlády.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Rayen,ale Satan za to ozaj nemoze(tak ako Ciger) ako sa detom venuju v kluboch, a ze uz desat rokov najlepsi patnastrocni utekaju z tohto marazmu do zahranicia. Videl som mena(na nejakom fore),co draftovali alebo hrali za mladeznicku repre a mali byt reprezentanti - ako talenty priklad na tychto OH- nepoznal som ich vela od rocnika narodenych 8tri do 96. Ak by ta to zaujimalo skusim najst ten prispevok. 

 

Tak isto ako tie body na kvalifikovanie sa na olympiadu. Nemci za finale, ci vitazstvo vnom asi velmi daleko odskocia. Teda najblizsich desat rokov v prvej osmicke asi nebudeme. Asi ani ten deviaty. A isto  budeme musiet tuho bojovat v kvalifikacii o miestenku.

 

Doll - bezecke lyzovanie(biatlon) je lacnejsie ako zjazdove. Zampa nema take zle vysledky - len hlupu hlavu a potom nou to ide cez pusu.

-------------------------

Aka vlada taky sport.  To iste plati. U nas mozno aj vela penazi ide na sport. Len neviem ci spravne a efektivne.

Chalan zajtra zahra turnaj v Roznave(za Srsne), v nedelu v Humennom(za MFK). Zajtra dam desat euro za cestu(bol uz raz po vianociach tam snimi) do Humenneho dam nejakemu rodicovi dvadsat euro. Tolko stoji cesta.  Niekto ich tam odviest musi. 

 

VO futbale bud to my robime nenormalne dobre. Alebo to inde robia nenormalne zle. Nie je normalne aby Revuca vyhraavala turnaje a mala najlepsich futbalistov na polke Slovenska. Ked hrali skaredo bolo skore desat nula, ked hrali pekne sestnast jeden. Rok v kuse vyhravaju. V Humenom to bude vyrovnanejsie - neviem asi traja najlepsi nejdu - ale do tretieho miesta by to mali dat.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a Nemci idú v hokeji ako riadené neriadené strely... zmasakrovali aj Kanadu a idú hrať o zlato.

Kanada - Nemecko 3:4

 

Česi si zahrajú o bronz s Kanadou: 

Česko - Rusko 0:3

 

o zlato Nemecko - Rusko... toto tu ešte nebolo, kdesi som čítala, že práve vymenili tanky za hokejky... taký drsnejší humor

(niekto musí byť vtipný furt)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zampa nema take zle vysledky - len hlupu hlavu a potom nou to ide cez pusu.

Nie, nema. 24. miesto je fantasticke. Jeho najlepsie umiestnenie v sezone je 17. A este sa usmieva do kamery, s tym ze je spokojny.

Aj s nasimi muzmi biatlonistami. Skoncit 2x posledny a ani sa nehanbi ist pred kameru. Su to vojaci a nevedia strielat.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak padlo 10 hokejových gólov v pánskom hokeji o tretie miesto:   Česko - Kanada 4:6

 

Kanadskí hokejisti získali bronzové medaily na zimných olympijských hrách v juhokórejskom Pjongčangu.

 

 

a Ester Ledecká, ktorej meno je skloňované nielen Čechmi dokola:

Českej športovkyni Ester Ledeckej sa po nečakanej výhre v superobrovskom slalome na lyžiach podarilo získať zlato v paralelnom obrovskom slalome na snowboarde (ktoré od nej každý očakával). Stala sa tak vôbec prvou ženou, ktorá v rámci jednej zimnej olympiády získala zlatú medailu v dvoch rôznych disciplínach.

https://fici.sme.sk/c/20767886/ester-ledecka-ziskala-svoje-druhe-zlato-internet-sa-tesi-a-utahuje-si-z-jej-vsestrannosti.html

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Skoda ze v takom nepodstatnom sporte ako je snoubord.

Ono tam su klucove slova "prva zena" a "v ramci jednej olympiady". Na viacerych OH v roznych sportoch uz zlato zeny ziskali. Pre mna je obdivuhodnejsie ked niekto ziska medailu v letnych aj na zimnych.

 

Samozrejme to jej vykon a vysledok neznizuje, klobuk dole, len to halo je usmevne. A myslim si, ze uz v tom lyzovani nejake velke uspechy mat nebude, ze to bola unikatna zhoda okolnosti. Aj ked jej to prajem.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

páni v hokeji takmer - dôraz na takmer - spravili zázrak, ale nakoniec to aj tak svojím spôsobom bol hodne zaslúžený úspech : )

 

Hokejové zlato v Pjongčangu získali Rusi, vo finále zdolali Nemcov 4:3 po predĺžení.

Nemci bolo na sekundy od zlata v hokeji - z toho by si mali vzít poučení z krizového vývoje Slováci, napríklad...
 
zhasínajúci oheň
post-3-0-96572500-1519565091.png
(Zdroj: TASR/AP)
 
buď starneme rýchlejšie, alebo čas ide rýchlejšie alebo čo, ale záverečná ceremónia už ukončila ZOH 2018...
 
Slovensko je vďaka Kuzminovej na 17. medailovom mieste - nebyť Nasti, sme kdesi tam, kde Vanuatu alebo Trinidad a Tobago...
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ano, to je neodškriepiteľné... ale to je tak všetko, čo o slovenskom hokeji v spojitosti so ZOH 2018 môžeme povedať : )

Praveze povedat toho mozeme hodne ale len toto bude pozitivne.

 

https://sport.aktuality.sk/c/323872/do-kritiky-sa-pustil-aj-lubomir-visnovsky-je-to-tvrda-realita-ktora-caka-nas-sport/

 

Skoda ze pan Visnovsky povazuje za Slovensko len Bratislavu. Keby sa trochu presiel po Slovensku, zistil by ze v suvislosti s tymi sportoviskami klame. Resp.ak neklame tak je minimalne neinformovany. V Bratislave mozno sportoviska miznu, no mimo nej pribudaju resp. obnovuju sa. Neviem kedy sa ich vybudovalo viac ako za poslednych 5-10 rokov. 

Vela z toho je sice postavenych aj zo sukromnych zdrojov, to ale na veci nic nemeni. Napr. v takom Šamorine nkdy nebol, ani o ňom očividne nepočul. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov