Jump to content

Letom netom - internetové podivuhodnosti


game
 Share

Recommended Posts

Internet je na dnes už vskutku podivuhodné miesto.

ešte pred nejakými desiatimi rokmi kvitli posledné netové kaviarne, dnes má doma internet každý... čo je skvelá vec, na jednej strane, na druhej, mnohým ľuďom ubližuje... čím viac netu, tým viac sa človek dozvedá o svojich spolublížnych...

 

čo donedávna zostávalo skryté v hlavách, väčšinou sme o tom ani netušili, to je dnes na nete, a šíri sa... je to horšie ako mor.

 

niekedy letom netom natrafíme na skutočne podivuhodné nápady a blogy a konšpirácie a teórie a ľudí... a každý sa cíti byť liečiteľom, lekárom, vševedkom, mozgovymývačom, učiteľom národov, profesorom vysokej školy zvádzania žien a dotiahnutia úspechu, šťastia a peňazí...

Hiraxov zarábajúcich na zúfalstve nešťastných ľudí a prírodných matiek sa kotí na tony.

 

pre takéto úchvatné nálezy zakladám túto tému.

 

dnes som totiž našla náhodou jeden  blog... pozor. on je vlastne úplne nevinný, od milujúcej prírodnej matky, zamindrákovanej od prírody, nie len z ukradnutej placenty, ale opatrne:
 

Upekla jsem placentu

 

tak ako? zvládli ste to? :)

Link to comment
Share on other sites

názov blogu tej prírodnej matky je hodne zavádzajúci.

zaviedol aj mňa... tiež som chvíľu nemala odvahu na to kliknúť. :)
 

lenže jeden nikdy nevie, čo takýmto prírodným matkám skrsne v gebuli, tak som opatrne nahliadla. nebojte sa, je fakt len švihlá.

 

ale že je dokonale prírodne šibnutá, ale presne, je isté... a nie, skutočne nepiekla skutočnú placentu.

 

je to zložitejšie: jej dieťa odstrihli skôr, než na to bola duševne čakrálne sakrálne prírodne pripravená, a nedokázala to po celé mesiace rozdýchať... tak upiekla ovocný koláč, ktorý jej rozjatrené vnútro dal do poriadku, pretože sa jej podobal na placentu ... :doh:

z toho dostala ďalší geniálny nápad, a dala akože placentu ušiť kamoške z plyšu... a dala to decku ako hračku, aby jej decko netrpelo tým, že mu pri narodení placentu zobrali...  a toto prosím pekne má vysokoškolský titul, je poradkyňa na nosenie detí v plachtách a píše knihy ....

 

:boxing:

Link to comment
Share on other sites

Uz davnejsie som videl printscreen z jednej uzavretej skupiny na FB, kde MMS maniaci a maniacky zdielaju publiku fotografie vlastnych hovien. Proste sa naladuju chloritanom sodnym a potom vsetkym ukazu, co vysrali. Ta predstava, ako si niekto berie mobil na hajzel a..

Link to comment
Share on other sites

To je normalka. Ved to je seriozne umenie. Nedavno mal nejaky slavny fotograf kdesi v nejakej slavnej galerii vystavu fotiek exkrementov. Normalne aj reportaz v TV z toho bola.

Link to comment
Share on other sites

Fuj, čo je toto za tému. Dávnejšie som počas prepínania TV prepol na Faktor strachu, dávali im tam žrať placentu z prasnice. Viac napínalo mňa, ako tých, čo to tam žrali.

Link to comment
Share on other sites

 

23 najdivnejších fotiek, aké dnes na internete uvidíte. Lepšie nevidieť
 

V posledných dňoch na internete narážame na samé podivné fotografie. A táto galéria je ich plná. S každým obrázkov dvihnete obočie o kúsok vyššie, až sa napokon budete tváriť ako ten prekvapený emotikon z mobilu, ktorý má ústa otvorené dokorán. Vlasy na syre? Flip-flopy z rýb? Chlpaté topánky? Svadobná obrúčka navlečená na kuse surového kuracieho mäsa? Prečo takéto fotografie vôbec vznikajú?

http://www.doba.sk/2017/04/01/23-najdivnejsich-fotiek-ake-dnes-na-internete-uvidite-lepsie-nevidiet/

 • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ono sa hlavne prostrednictvom fb siri zaplava parazitujucich clickbait stranok, ktore neprinasaju ziadny vlastny obsah, iba postahuju fotky z internetov, nalinkuju "zaujimave" videa z youtube a do nadpisu napisu ..to neuverite, co sa potom stalo!

Link to comment
Share on other sites

 • 2 months later...

kedysi mali maminky priam povinnosť púšťať si Mozarta, aby mali inteligentné detičky... odvtedy doba pokročila, čo majú počúvať teraz, netuším,

ale internet vyriešil, ako...

celkom ma potešilo, že šialenosti nevymýšľajú len česko - slovenské mamynky a bydlenky, toto pochádza zo Španielska, plosím pjekne...

 

repráčik pre nenarodené bábatko - bude dokonalé, aj keď bude mať matku s iq húpacieho konýka: repráček do vagíny

Link to comment
Share on other sites

prírodné ženy sú prírodné ženy... prestaňme sa rozprávať úplne, ženy tu majú novú signalizačnú pomôcku, výrazné náušnice, ktoré ich polovičkám budú oznamovať, kedy nemôžu, kedy môžu začať s výrobou mimíska,

kedy sú spokojné, a kedy na nich kolegovia a manželia nemajú prehovoriť... geniálny vynález.

 

takéto čosi mali americké pokladníčky v podradných marketoch a továrňach pred rokmi (vtedy to bola v usa dosť veľká aféra, cca 10 - 15 rokov dozadu)  len ony to nosili ako čelenky na hlave.

 

všetci partneri do pozoru, čo ke´d sa také niečo zjaví v ušiach vašej polovičky, a dostanete nôž pod rebro, že neviete, čo tým chce dáma naznačiť!

 

http://menarki.cz/

Link to comment
Share on other sites

 • 1 month later...

umývanie vlasov múkou. prírodné ženy sú prírodné ženy.

 

https://www.spojujenasjoga.cz/bez-samponu-bez-problemu-umyjte-si-vlasy-moukou/

 

 

"Zuzi, moc moc díky za tento článek! Poprvé jsem o mytí vlasů moukou slyšela od propagátorky Volné menstruace Katky Juřenčákové"

 

keď to vraví Katka Juřenčáková....

 

viete, čo je voľná neštruácia? keď nechcete vedieť, spoiler nečítajte. fakt nie.

 

 

 

Jak se otevřít

Při vyprazdňování tlačíte svaly pánevního dna směrem ven, hodně pomáhá představit si, jak se čípek otevírá a pochva je uvolněná. Dobrá pomůcka je také vypláznout co nejvíce jazyk a být při tom nahrbená.
(http://kalisek.cz/volna-menstruace)

 

mimochodom, toto všetko a ešte viac je od alternatívnej internetovej kravky menom Katka Juřenčáková:

http://www.zenaluna.cz/
https://www.youtube.com/watch?v=iQwUi6E9A5I

 

 

 

internet v rukách blbcov je sakra nebezpečná zbraň, ľudia z neho všeobecne blbnú, keby to človek nečítal, neuverí... a niekto naopak uverí, pretože to niekto napísal na net... nech je to čokoľvek a ktokoľvek :(

Link to comment
Share on other sites

 • 4 weeks later...

fascinujuce, podnetneeeee

 

velmi ma zaujalo vyuzitie menstruacnej krvi na malovanie...rozmyslam, ci by sa mi do zaciatku menopauzy podarilo vymalovat aspon 2-3 izby :zubiska:

 

ak by sa niekde nasiel clanok o vyuziti soplov..informuj tiez  zima sa blizi..skoda len tak soplit do vreckoviek  :zubiska:  :zubiska:

 • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 • 2 weeks later...

a aby sme neumreli sprostí, že budlenky a mamynky a nány korzujú po nete s najhroznejšími kravinami, toto je trieda:

 

aj takéto uzavreté skupinky zodpovedných matiek operujú po nete - už nielen po nete, ale aj v skutočnosti.

čo z tých detí bude po ich boku, ich nesere:

 

Na internetu si ženy radí, jak obvinit manžely ze sexuálních útoků na děti

Link to comment
Share on other sites

 • 4 months later...

stavím sa tu s kýmkoľvek, že ste nevedeli, že tetanus nie je len taká choroba, čo dostanete, keď sa škrabnete o hrdzavý drôt... kdepak, pánové a dámy.

 

keď sa vám to stane, tak v prvom rade si povedzte, že ten drôt je súčasť psychosomatických ťažkostí a negatívnych myšlienok a hneď potom spravte nasledujúce:

 

než umriete na tetanus, zmierte sa so všetkými, s ktorými ste sa pohádali a rozhádali, odpustite tým, o ktorých si myslíte, že vám ublížili, potom môžete odísť s pokojom v duši.

 

napíšte všetky krivdy z jednej aj druhej strany na papier, ten potom obradne spáľte... potom sa začnite mať radi a prestanú k vám prúdiť negatívne hlúposti v podobe hrdzavých drôtov.

 

 

samozrejme, potom, keď ešte budete nažive:

 

Na fyzické úrovni je důležitá okamžitá lékařská pomoc, a to formou očkování nebo antibiotik.

 

Řeč těla: co nám odkrývají potíže s tetanem?

Link to comment
Share on other sites

 • 1 month later...

kto nemá silný žalúdok, nepozerajte na to, vážne nie.

na nete je teda skutočne všetko, človek sa snaží vyhýbať kdečomu, ale často úplne beznádejne... ľudia sú trafení, čím viac net, tým trafenejší.

takéto niečo... zasa to má súvis s najnovším hitom prírodných ženičiek, pupočnou šnúrou...

 

ale v úplne inom kontexte, než by ste čakali. takže - varovala som. nepozerajte. keď chcete vedieť, čoho sú ľudia schopní, mrknite.

 

 

post-3-0-53820800-1520189537.jpg

FB, okoun.cz

 

 

Link to comment
Share on other sites

 • 4 months later...

jednoznačné... ľudstvo prichádza o mozog.

 

čím viac internet, tým menej mozgu.... niekto by mohol urobiť nejaký výskum, trebárs britskí vedci... podľa mňa by uspeli, našli by úbutok synapsií, neurónov, neviem čoho, ale niečoho určite...

 

čítam na mimibazare... ovšem najprv som pozrela fotku, potom čítam text:

Za týden tam jedeme na dovolenou, ráda bych proto věděla, co doporučujete tam v okolí vidět a také co vzít s sebou na takovou dovolenou s dítkem 7 let, co by se tam mohlo hodit vzhledem k místu? Děkuji za rady.
Jana P. (sindyy) ID 80594
15.7.2018 20:22 DNES

https://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=4872259

 

potom som sa začala obzerať, kamto idú... na Srí Lanku, do Vietnamu, Laos, Honduras?!

 

kdepak.... idú do hotela do Blanska.... :doh:

 

fakt. ľudstvo dozrieva. nevie, čo potrebuje jej vlastné 7 ročné decko, idú len nejakých 100 či dvesto kilometrov v rámci tej istej krajiny, tak keď niečo nebudem mať, tak to kúpim, to cudzí musia radiť, čo dávam doma svojmu decku?

achdumeinegüte :(

Link to comment
Share on other sites

a toto všetko chodí medzi nami...

 

teraz si skúste predstaviť, aké to bolo bez internetu... málokto tušil, kto každý študoval genetiku a veci príbuzné a tak.... :doh:

 

post-3-0-00792100-1531845977.jpg

Link to comment
Share on other sites

toto preletelo v poslednom týždni médiami, všetkými.

dnešné zaslúžilé matky, ktoré potrebujú a očakávajú potlesk za to, že sa stali tehu a matkami, tomu tlieskali, toto je dnes moderné, kdekoľvek, doteraz, keď sa ozvali protesty, boli to hlavne také - aby matky nekojili svoje decká priamo pri stole v reštaurácii či rovno na lavičke v strede mesta a podobne.... aby boli aspoň trochu diskrétne, nielen pre ľudí okolo, ktorí sú menej odolní, ale aj pre ženy, ktoré nemôžu byť matkami, a je ich dosť, ale ja pre kľud toho decka.

 

teraz sa to prenieslo do vyššieho levelu: modelka kojila svoje dítě priamo na móle.

/ a zaujímavé - pre kľud toho decka mu nasadili na uši hluchátka či hudbu, ale zjavne to decko potrebovalo k svojej činnosti kľud /

 

mierne to podelilo komentáre, ale len mierne... je to prirodzené, ale čo keby sme dopriali decku aj okoliu trochu súkromia?

pohoršujeme sa, keď sa potrebný chlap postaví k múru a vyciká sa, ale šak aj to je prirodzené... čo vy na to?

 

http://www.tvnoviny.sk/soubiz/1927478_modelka-sokovala-predvadzala-plavky-a-pritom-dojcila

http://www.dailymail.co.uk/femail/article-5969319/Sports-Illustrated-Swimsuit-model-Mara-Martin-reveals-breastfeeding-Aria-helped-overcome-jitters.html

Link to comment
Share on other sites

Kedze nie som matka a uz vobec nie kojaca, tak sa neviem vcitit a posudit, nakolko je prirodzene kojit kedykolvek kdekolvek. Ci a do akej miery potrebuje matka aj dieta pokoj a intimitu.

Ale ten modelkovsky pripad je podla mojho nazoru cisty reklamny tah.

Link to comment
Share on other sites

zrejme je,

ale samotná téma rezonuje už veľmi dlho.

a áno - aj dieťa aj matka by potrebovali intimitu, aj preto capli tomu modelkovskému dieťaťu na uši hluchátka - aby nebolo rušené a vnímalo len matku.

 

je to prirodzená vec, ale dnes je svet dosť naruby... a toto už je trošku nad, podľa mňa.

nad normalitu je aj to, čo nedávno prebehlo v jedných blogoch, ale je toho oveľa viac... v reštaurácii priamo pri stole, kde pri ostatných stoloch obedovala spústa ľudí, obchodníkov a kdekoho... podľa mňa sú isté veci, ktoré by sa mali robiť intímnejšie.

 

aj doma sa pred návštevou matka stiahne do druhej izby, keď potrebuje nakojiť dieťa pekne v pokoji, prebaliť, uložiť ... aspoň to tak bývalo, dnes je naruby všetko.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

 • Similar Content

  • alamo
   By alamo
   Zakladám túto špeciálnu tému venovanú tajným ruským agentom, ktorý sú dnes zamontavaný úplne všade do všetkého, zlomyseľne nám škodia čo im sily stačia.
   Inšpirovali ma takzvané Britské listy, ktorým neprajníci dali prezývku blicí listy.
   https://blisty.cz/art/104494-jak-guardian-opet-strelil-kozla.html
   Český experti na ruských agentov, stvorili fakt pozoruhodný konšpiračný výplod. 
   Denník Guardian priniesol "zaručenú" správu o tom ako zlý ruský agenti, manipulujú voľby v USA. Lenže ešte kovanejší český odborník na ruské škodenie odhalili že je to celé fake a podvrh, že si to celé vymysleli tajný agenti a manipulatívne to novinárom podsunuli. 
   Samozrejme že tú falošnú správu stvorili ruský agenti, a preto sú ešte nebezpečnejší a ešte škodlivejší ako sme si mysleli. 
  • Postarik
   By Postarik
   V kazdej sucasnej normalnej krajine vladnu strany, ktore su vlastenecky zalozene. Vo vacsine krajin su dokonca vsetky politicke strany nacionalisticke (patrioticke, vlastenecke). Ze slovenske politicke strany sa stale snazia vyhoviet kazdemu inemu iba nie sebe ako individualnym obcanom, ich rodine, susedom ci krajanom je odrazom nasej naivnosti ako mladeho samostatneho naroda. Keby to tak nebolo, SNS by si musela najst ine temy ako poukazovanie na madarsku agresivitu ci tabuizovanie ciganskej otazky.
  • game
   By game
   jednoducho som nenašla tému, kam by sa tento fenomén konca 19. storočia dal len tak zastrčiť :)

   myslím, že každý vie, o čom je reč, keby náhodou niekto nie, tu je v niekoľkých jazykoch wiki
   a na googli hromada odkazov, bohatá filmografia, kníh na tony, a konšpirácií neúrekom.

   vyše storočia sa špekuľuje, kto bol oným povestným vrahom, podozrivých mali už aj v časoch vrážd zopár veľmi horúcich adeptov.
   ale teraz dosiahli konšpirácie taký menší vrchol, sa čudujem, že je to senzáciou len na Novom Čase, rozhodne sa chcem podeliť s vami o tú slasť vedieť, ako to dopadlo - sledujte :) :
    
   zdroje: dailymail.co.uk, zb, Novy Cas - http://www.cas.sk/clanok/292669/zahada-rozlustena-svet-sa-konecne-dozvedel-kto-bol-jack-rozparovac.html

   tak. môžeme záhadu uzavrieť a odložiť ad acta. alebo že by nie ? :)
    
  • kiaba2
   By kiaba2
   Pocul som o tom ze na mesiaci su pozostatky nieakych budov -a nie len na kusku . neviete o tom nieco presnejsie
  • aljak63
   By aljak63
   Pri leteckom nešťastí zahynul poľský prezident Lech Kaczyński

   Poľský prezident, jeho manželka a ďalší poľskí vrcholní činitelia zahynuli pri nehode poľského lietadla v Rusku. Prezident Lech Kaczyński letel do Ruska uctiť pamiatku Poliakov, ktorých za vojny popravili Rusi v Katyni. Lietadlo ale na Smolenskej letisku Severnyj nezvládol pristávací manéver. Podľa úradov v Smolensku nehodu nikto neprežil. (viac tu)   Lech Aleksander Kaczyński

   Born: 18 June 1949
   Died: 10 April 2010
   ... a samozrejme aj tí ostatní ľudia čo sa nachádzali na palube ...
   ... obrovská a neuveriteľná tragédia pre celé Poľsko ...
   ... úprimnú sústrasť a nech odpočívajú v pokoji ...×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Additional information you can see at Privacy Policy