Skočiť na obsah

Ficove roky III


game

Odporúčané príspevky

V tomto prispevku je povedaane asi vsetko. Nieje dlhy.

Pekná ukážka toho, ako rozbehnutý biznis oligarchov z pozadia strán musí byť zachovaný za každú cenu. Pre Most už neplatí predčasné voľby, alebo odchod z vlády, ale to je už klasika. Možno sa dočkáme nového stupňa znepokojenia Žitňanskej a spol.
Je asi veľmi malá šanca, že prezident to spraví "na Zemana" a zostavením novej vlády poverí niekoho dôveryhodnejšieho než odchovaného smeráka, ktorého hlavnou úlohou bude udržať systém toku peňazí v pôvodných smeroch.
Každopádne bude veľmi zaujímavé sledovať Fica v parlamente, s jeho náturou sa možno bude znovu uchádzať o funkciu podpredsedu NRSR a ktohovie za pár mesiacov tu možno máme "ideálneho" kandidáta na post ústavného sudcu...

https://www.etrend.sk/ekonomika/fico-je-pripraveny-uz-vo-stvrtok-podat-demisiu-predcasne-volby-odmietol/diskusia.html

 

 

Ja som dnes pozeral europarlament o Kuciakovi. Oni nami opravnene pohrdaju. Co mali Smeraci prejav ich niekto napadol. A to uz nehovoriac o tej sprave  poslancov z europarlamentu co boli minuly tyzden na Slovensku. A opravnene.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

slimak, okrem pisaneho zakonu su aj take ze dohody. ak kiska oznami ze poveri toho kto mu donesie vacsinu v parlamente a urobi to tak v zasade bude ctit ustavu a nebude to davat na zemana. a uprimne aj ked nesuhlasis, tak pre dlhodobe fungovanie je to lepsie. sme stale parlamentna republika a prezident by nemal to menit. jeho cas by prisiel az ked by nebola mozna vacsina

a este poznamka, este nemusi byt koniec. to bude zalezat na piatku, ak sa zide menej ludi tak sa skutocne situacia bude ukludnovat a ostane to takto ale ak tlak bude narastat tak este mozu byt predcasne volby

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ano rozumiem - nech sa trapia so 76. Riesi to co? - riesi to nic. Aj keby ich bolo 80 riesi to nic, ale dobre. Ale davat si od ficiaka diktovat nejake podmienky? Ja by som si ich nadiktoval a pelegriny by si to mal pisat za usi.

 

To na zaklade ulice sa budeme orientovat? To ty nevedia ako sa spravat?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

SNS tento opzicny cirkus pomohol a SaS to zda sa nejako nenabalilo preferencie....mozno vdaka "liderke" Nicholsonovej",... :)

 

To len časť cirkusantov tebe podobných, sa presunulo od Smeru k SNS a Kotlebovi. Hádam si si nemyslel, že voliči Smeru s takým intelektom, aký bežne majú, sa presunú k SaS.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To len časť cirkusantov tebe podobných, sa presunulo od Smeru k SNS a Kotlebovi. Hádam si si nemyslel, že voliči Smeru s takým intelektom, aký bežne majú, sa presunú k SaS.

 

 

radsej nekomentujem...zastupujes "slusne slovensko?...

 

a tem intelekt je podobny aj u Sulika a jeho moralneho kreditu....on nic, iba "odr-ava" tiez...

 

http://www.idemvolit.sk/559-kauza/sulikova-partnerka-posobila-v-nebankovke-ktora-obrala-ludi-o-miliony/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Keby si sa stále neopakoval dookola o tom istom, tak by sa dalo s tebou o politike aj debatovať. Tým odkazom si práve dokázal, že si rovnaký populista ako Fico, ktorý tiež vyťahuje všetko možné aj nemožné, len aby hodil na niekoho špinu.

Tak začnem aj ja. Jedna moja ex pracovala ako recepčná na hoteli a raz tam bola ubytovaná Ficova mater. že takú arogantnú ženskú tam ešte nemali.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

prosim ta a ty predsa tiez dookola melies to iste......cudujes sa a si prekvapeny, ze som sem dal tento link?....ale ved manipulatorske konanie terajsej opozicie a "pravdovravnej" medialnej obce, sa zakladaju na niecom podobnom....vytahovanie mozneho-nemozneho, kto kde s kym sa stretol vtedy a vtedy, obvinenie (na zaklade mytov), samovysetrenie a samoodsudenie (fakty vychadzajuce z mytov)....a pod. "zarucene dokazy" dokazujuce, ze vladna koalicia je jeden velky podvodnik a mafian...no pritom opozicia ma za usama minimalne tolko roznych preslapov, ako je obvinovana vlada, ze sa nestacim cudovat, kam az su schopny zaviest spolocnost v ceste na presadenie svojej az chorobnej chuti po vladnych postoch....ja som doteraz nevidel nikde a od nikoho tak zurivo vedenu protivladnu kampan, ktora  je podlozena iba konspiracnymi teoriami....takze ja sa opakujem, ale neopakuje sa tzv. demokraticka opozicia, co stale vsade vidi iba podvodnikov, vrahov, korupciu, klientelizmus a pritom ona sama ma minulost taku istu, ako nimi obvinovana koalicia?.....a ficova rodina mna ma preco zaujmat?...to som nepochopil...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No ty si nepochopil vôbec nič. A ten výrok "pritom opozicia ma za usama minimalne tolko roznych preslapov, ako je obvinovana vlada" ukazuje dosť veľa ako sa "orientuješ" v politike. Ešte začni vyťahovať Sulíka na raňajkách s Kočnerom, to bude zlatý klinec programu :D Prestaň trollovať.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

s tym ohodnotenim mojej chapavosti sa nemusis preukazovat a dokazovat svoju chapavost :) ...

 

a ja sa v politike orientujem podobnym sposobom ako ty ...resp kazdy tu z nas...to ze mam na terajsie riesenie iny nazor je zle?...mozno podla tvojho chapania politiky, ale ja zasa to chapem tak, ze momentalne nie je ina moznost mat vladu, ako toto trio....doteraz si nenapisal, co by bolo po...teda za momentalneho stavu a moznosti ucasti polit. stran v parlamente....zvolavat na namestia nie je riesenie...teda podla mna a momentalneho stavu v politike...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zvolávanie ľudí opozíciou na námestia v prípade nespokojnosti s vládou je štandardný prejav vôle občanov v demokratických krajinách. Ak máš s tým problém, emigruj do Ruska. Trio, ktoré tu tak krvopotne obhajuješ cestou kydania na opozíciu - teda patologického klamára a zlodeja, koktavého rádobykapitána a múmiu s charakterom, má na rováši toľko káuz, že musí ísť dole za každú cenu. Spreneverili krajinu oligarchom, čo nemá ďaleko od vlastizrady. Tiež nesúhlasím so všetkým čo robí opozícia, nemusia robiť tlačovky každý 15 minút a Matovič nemusí všetko spájať čo má ruky a nohy, ale pokým im ide o snahu dať hentých troch dole, tak nech robia všetko pre to. Účel svätí prostriedky. Takže už rozumieš konečne?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pre mňa za mňa si choď kam chceš, aj s celým Smerom.

 

co mas preboha furt s tym smerom...mne je vysoko ukradnuty, ale nema momentalne alternativu a od Fica sa moze Matovic, Sulik a Kollar ucit, ako sa robi politika....Kiska to urcite nepredycha :)

 

ja len pre tvoju znalost problemu, co mas so mnou........som fanusikom SNS...zatial

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Od minulého týždňa dával najavo, že je proti pokračovaniu vlády, tento pondelok ešte pred Republikovou radou naznačil, že výmenu premiéra Fica by si vedel predstaviť. V stredu na obed bol jednoznačne na strane predčasných volieb a tým ľuďom zo Smeru, ktorí verili v rekonštrukciu vlády, cez médiá odkázal, že majú problém s čítaním s porozumením (čím narážal na znenie uznesenia Republikovej rady Most).

Keď však včera poobede Béla Bugár ukázal, že aj on číta uznesenie Rady celkom inak, František Šebej bol zjavne zaskočený a nevedel, či novú vládu bez Fica s premiérom Pellegrinim podporí. Napokon sa však aj on podpísal na zoznam 79 poslancov Smeru, SNS a Most, ktorí sa zaviazali podporovať novú vládu. No teraz oznámil, že medzi vládnymi poslancami nebude a odchádza z parlamentu.

Je to od Martina Hanusa z postoja. https://www.postoj.sk/ neviem dat priamo link

 

Co to je za cloveka? Klame ,tara ,podpise sa a potom zato nechce zahlasovat. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som dnes rozmyslal,ze preco sa tak idiotsky spraval Fico minuly tyzden.

 

A preco sa z neho stal poslanec. A pritom si spravil aj taku aj nam hanbu.

Ozaj len kvoli tomu ,ze chce ist na ustavny sud? Vraj tam chce ist aj Zitnanska. To co je za motivaciu? Chcem byt kolega Jane Lassakovej. Uz kvoli nej by som tam nechcel byt.

 

Ale ako by sa tam mohol Fico dostat? Ako premier? Asi tazko. Teda udrzali vladu len kvoli volbe sudcov? A Fico to zahral?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mohol by to niekto tromi vetami zosumarizovať? len tak pre mňa, pretože som toto všetko úplne prestala sledovať, mám onakvejšie starosti, táto bagáž celá ma prestala zaujímať komplet, neovplyvním to, či to ovplyvnili protesty, tiež sa neodvážim odhadnúť, páni hore si aj tak budú robiť vždy podľa seba, a s tým, čo slimak tutok hore napísal: prečo robil idiotiny pán Fico minulý týždeň, mi uniklo úplne. :klobuk:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ale inak Fico predviedol niečo, čo doteraz na Slovensku nikto..

Uprostred volebného obdobia, sa vzdal premiérskeho kresla, a posadil tam miesto seba niekoho iného..

Toto ani Dzurinda nepredviedol.. Preto je SDKU minulosť..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a alamo ty vnimas aj preco? Pelegrini tiez dostane byt od Basternaka?

 

A myslis ze Smer nieje minulost?

 

Rozdiel medzi SDKU a SMER - nikdy som nevolil ani jednu. Pri SDKU sa ludom zlepsoval zivot a pri SMere - co mal ovela viac penazi sa zhorsuje. Aspon u mna. Vraj na vychode je nic. Ja som chvalabohu v strede.

 

 

 

 

 

 

Posledna myslienka. 

Stranicka zakladna - nenormalne sily Most, z pol slovenska ich natahaju a dusia. Predseda a traja dalsi urobia opacne(ze aj stary pardal Sebej radsej odstupy, on nebol jediny co vravel bud dohoda na predcasnych volbach, ciodchod Mostu z vlady - to slusne a viac krat opakoval ich minister - nemyslim si ,ze je debil ci klamar). SNS a SMer sa splevelom ani nebavia.

 

A i by chceli kolko clenov? Devetnast milionov, ked u nich rozhoduju oligarchovia?

 

Toto ma byt premier. Ok otrka sa ale to bude stale.

https://dennikn.sk/1063689/fico-nekonci/?ref=tit

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

slimak

Povedal by som že.. vnímam..

Akurát mám dojem, že tý čo toľko kričali aby Fico odstúpil, vôbec nečakali že tú "rošádu" bude schopný urobiť.. A teraz sú v pozícii "vyoraných myší"..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Prečo ste sa vzdali poslaneckého mandátu?

Dospel som k záveru, že nemôžem podporovať takto zloženú vládu. Samozrejme, že môžem podporovať ministrov, ktorých tam nominuje Most-Híd, ale vládu na čele s Petrom Pellegrinim, ktorá sa črtá, už svojím hlasom podporiť nedokážem.

https://dennikn.sk/1065968/frantisek-sebej-nemam-spor-s-mostom-len-s-jeho-rozhodnutim/?ref=tit

 

Game vies mi tento rozhovor dat do posty? Podpisal sa za Pellegriniho vladu? Podla vsetkeho hej.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mohol by to niekto tromi vetami zosumarizovať? len tak pre mňa, pretože som toto všetko úplne prestala sledovať, mám onakvejšie starosti, táto bagáž celá ma prestala zaujímať komplet, neovplyvním to, či to ovplyvnili protesty, tiež sa neodvážim odhadnúť, páni hore si aj tak budú robiť vždy podľa seba, a s tým, čo slimak tutok hore napísal: prečo robil idiotiny pán Fico minulý týždeň, mi uniklo úplne. :klobuk:

 

1. alternativa v trojici Sulik-Matovic-Kollar je zatial chvalabohu nerealna;

 

2. Kiska ukazal aky je politicky nesvojpravny, pretoze sa uklonilô pred Ficom...... svojim mentalnym nepriatelom...hlavne, ze na Kotlebu si trufol..ukazka jeho mentalnej vybavy :)

 

3. vsetci sa mozu ucit od Fica, ako sa robi politika...dufam ze sa poduci aj Danko :)

 

suma-sumarum...ja som spokojny z vyvojom ...este keby tak novinarov naucili okolnosti etike...nielen novinarskej :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

informator

Nechváľ dňa pred večerom.

Zdá sa, že ten "goriliacky" úškrn od pána "Ex", korunujúci ostentatívne "víťazné" gesto smerom ku Kiskovi, naštval príliš veľa ľudí.

Nikdy neukazuj "prst", naštvanému davu.

Čo je ale omnoho závažnejšie, "zlé oko" sa upriamilo už aj na Bélu Bugára. Odskočenie od požiadavky na predčasné voľby, a zmontovanie sa do ďalšej teraz už "bábkové vlády" s "Pinokio premiérom" na čele, je príliš silné kafe.

Most je stále najslabším člákom vládnej reťaze.

Ak sa teraz strhne masmediálna paľba priamo na Bugára, nájdu sa nejaké tie Mosťácke kauzy, o politickom kšeftovaní s "verejným záujmom".

Bude musieť aj Béla skúmať hlbiny politického pragmatizmu, zvažovať či aj on nevyskúša nejakú tú "stranícku rošádu", predčasné voľby tu môžu byť na to šup.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov