Skočiť na obsah

Ficove roky III


game

Odporúčané príspevky

Pozeram temu dna - teraz to ide a je tam tlacovka Danka - som presvedceny,ze budu predcasne volby. Ta tlacovka bola pred niekolkymi hodinami(dnes som ozaj pracoval a nemal cas na tych picusov - dva tyzdne som pracovat nedokazal). Ale znej som mal ten dojem.

 

Mozno bela prekvapi. 

 

Nemali spolocnu tlacovku - Danko, fico, Bugar. Teda ,ze krizu vyriesili.

 

Teda z vlastneho hniezda,kde sa im to rozpada bude rozpravat,ze su pevne v jednom siku za koaliciu?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Som pozeral vsechnoparty. Nebavila ma ta posledna cast a pozriem,ze tlacovka Bugara. Neviem o com mu ide. Dohodnut sa s asi Ficom a Dankom na predcasnych volbach. 

 

Ja si to este raz musim pozriet. Nebol Bugar pri troch rozpadoch vlady? A predcasnych volbach? Ten pragmatik? Teda bol najcastejsie z inych. Ktora vlada mu skoncila normalne? Prva? ked pragmatik bol slabsi?

 

Predcasne volby Most a opozicia dat nevedia. Preto Bugar ,mozno niekto iny z Mostu tlaci na Smer a SNS. Oni za predcasne volby musia hlasovat.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Chcem sa podakovat cloveku co v piatok stal v Bardejove, Kosiciach, Roznave, Ziline, Leviciach,Trnave a inych mestach(dnes Senici). Terajsia mafianska vlada konci. Tej dalsej treba tiez dosledne pozerat na paprce. Toto normalne nebolo. Tej buducej na paprce sa treba venovat ovela dokladnejsie - aby sa to stat nikdy nemohlo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Som vo vlade. S mafianmi. Vedel som to od prvopociatku. A uz nechcem byt. Inak kto by snimi siel? Ako dalsi mafian.

 

Co spravi fico?  

 

Je v defenzive. Ale neverim, ze zacne Bugara opluvat. - Mozno nie - len kvoli tomu,ze je ich,alebo muto niekto zakaze.

 

 

Som zvedavy na reakciu smeru.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nie nemohol....vsetko to bol scenar, ktory inak dopadnut nemohol....zapada do toho aj "nahodna" vrazda Kuciaka a jeho snubenice. Oligarchia za opoziciou to mala nalinajkovane presne, ako cesta na Mesiac....najkratsia cesta je priamo... :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

informator,  wau.  Si skoro tak dobry ako Chmelar,  ked sa nieco udeje tak to to vies predpovedat :)

alamo,  zrejme mohol.  Zmena nastala az po Sorosovi, to uz Zitnaska a spol nemohli ignorovat.  

 

 

 

A poznamka k informatorovi,  no nie je jasne komu vlastne prospeju predcasne volby.   Asi najviac Kotlebovi, tak teda on je za tym vstekym.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ha..ha..ha

 

axel

 

nie som robo...a preco sa pytas?...ina konspiracna teoria, ako opozicne medialna ti preco vadi?.....

 

tyso

 

do opozicie sa pocita aj Kotleba...ci nie?...podla Kisku sice neexistuju, ale ja nie som Kiska, takze zijem v realite a nie v exekucnych sudnych sporoch :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja osobne.. Neviem ako to povedať..

Nijakú zmenu "kvality vzduchu", ani nejaký závan zmeny necítim..

Jednoducho.. Ako keby sa nič neudialo a všetko zostalo po "starom"

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Este nie je nic iste (a ked bude, tak, zasa iba dalsie dovody na obavy)

 

-Fico ma k dispozicii ~49 poslancov Smeru, neviem kolko z SNS, byvale Kollarove stetky (Marcek, Simkovicova a Holubek), pozostalych zo Siete (Hrnciar, Fedor, mozno aj Basistova) a ked bolo treba, mohol sa spolahnut aj na hlasy fasistov..
-Kalinak stale nepriniesol demisiu na papieri. 

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak uz vieme, to Kotleba zabijal novinarov a dohodol sa zo Sorosom.  

 

a nielen on samozrejme....opozicia je opozicia a tento bordel vyhovuje kazdej opozicnej strane....takze bez vynimky :)

-Kalinak stale nepriniesol demisiu na papieri. 

 

a naco?......Mostu to nestaci, tak treba vyckat a potom sa uvidi...mozno na tom papieri pribudne dalsie meno...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

O predcasnych volbach asi nerokuju. Mozno nastanu,ked uz nebudu vediet ako z toho von. Je mozne,ze Most by sa rozpadol a Bugar to nechcel. Preco by Bugar, Fico , Danko si rozbijali co im vyhovuje? A sli to niecoho co im nevyhovuje.

Rokuju o rekonstrukcii Ficovej vlady? Neviem ,ci ozaj chce Zitnanska a spol jeho hlavu(ficovu). Preto to vcera uzavreli  Mostaci,ze ma Bugar o niecom rokovat.

 

Rokuju o rekonstrukcii vlady bez Fica? Toto bude tazko realizovatelne,lebo tam moze byt uradnicka vlada.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dnes si Bugar pekne vytrel rit so spolustranikmi. O volicoch. to uz bolo pred dvoma rokmi.

 

Nenormalny charakter. 

 

Prezident ich posle do riti. Aspon dufam. On je moj prezident.

 

Asi chcu mat 50 000 na SNP a 50 000 vola sa Mierove - pred uradom vlady? Ukludnuju situaciu. 

 

Sklamani mostaci - sietari - vy sa mozte zgrupit pred vasou centralou. Ja osobne by som to spravil.  Mne keby sa nieco podobne stalo idem za Sulikom. Nie na namestie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dead,a ze nejaka politicka ######a vraj poda demisiu a podmienuje tomu niecim - chce do nejakej pi.. zaviazat Prezidenta, ta nevyrusuje? Nebliakal tu dva tyzdne o nejakom prevrate? Poruseni ustavy?

 

Ze Bugar - ide proti svojim slovam a proti voli svojim spolustranikom? Co si odhlasovali?

 

Dnes je absolutne nezmyselne davat prieskumy. Smer mal dvadsat - mozno zajtra bude mat patnast. 

 

A este su tu truhlici - ze tie prieskumy su rovnake stale. Teda tato koalicia by aj tak vladla, ci za spoluprace kotlebovcov.

Podla mna kotlebova strana sa  mozno nedostane cez 5 percent. Stalo sa to raz - zistili a volit to uz nebudu myslim stopedesiat tisic volicov. To je nieco ine ak KSCM v cechach - mozno mozno sa mylim. Vlada KSCM v minulosti bola z Prahy teda ich bolo dost, museli mat pod kontrolovou cechy. Ale ved aj na Slovensku.

 

-----------

Preco to nema vyznam? Lebo dnes Ficom mozu byt zhrozeny,ale ked pride k volbam uz budu ako prepelicky nacumachovane a pojdu. Mozno nie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pozrel som si živý prenos, keď Fico oznámil, že ako premiér podáva demisiu. Samozrejme ten ryšavý primitív nezabudol poriadne kopnúť do opozície a dobre mu sekundoval aj ten koktavý cirkusant.

 

Čo sa týka prieskumu, Smer výrazne prepadol, to je dobre. Ale skôr sa presunuli voliči do iných strán, aj preto narástol Kotleba. Smeráci môžu teoreticky začať spoluprácu aj ĽSNS, keďže pri moci sa budú držať zubami, nechtami čo najdlhšie. To je jasné každému.

 

A kto bude nový premiér? Možno aj toto tu:

 

post-2-0-42306400-1521056414.jpg

 

:lach:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

MOj nastrel - Mostaci chceli nejaka vacsina dolezitych - teda v parlamente aby odisli. Bugar. nechcel, mozno od dvoch troch mal zato,zeby to prehodnotili pri zmene premiera(teda si vypytali uplatok). Samozrejme o to nejde ale si ich kupil. 

 

Toto je taky rozklad moralky. Nech si vladnu ,aj tak taky ako Bugar tu vladnu aj ked su v opozicii. 

 

Dobre. Ale aspon mi na fore nikto nenapiste - ze Bugar je najslusnejsi politik, ci ze mysli to pre krajinu dobre, ci ze stoji za slovom charakter.

 

######e sa do vacsiny,mafianciny, okradania ale -ked to volite budte trosku citliva k nam co to vidime inak. Dakujem.


Ja ze vymaz to - ja sa na to neviem pozerat. A to fico.

 

..............

Kiska snimi by tuto hru hrat nemal. A verim,ze nebude. Rusi zajtrajsi program. Teda co ma zopakovat to co naposledy. Nejake ultimata od Fica? Kapitana a charakteru?

 

 

 

Ak by sa k nim pridal(bude to hrat) je taky isty.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Fico sa do toho snazi zatiahnut prezidenta, ked mu dava 3 podmienky. Ustava vsak demisiu s podmienkami nepozna. Bud sa premier rozhodne, alebo nie. Na Kiskovom mieste by som si s jeho podmienkami vytrel rit a poslal mu ich naspat. Pretoze na to, aby mohol takto chrapunsky presuvat zodpovednost na prezidenta, by musel mat garantovanu parlamentnu vacsinu a neviem, ci si je vobec isty, ze ju este ma.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

...Čo sa týka prieskumu, Smer výrazne prepadol, to je dobre. Ale skôr sa presunuli voliči do iných strán, aj preto narástol Kotleba. Smeráci môžu teoreticky začať spoluprácu aj ĽSNS, keďže pri moci sa budú držať zubami, nechtami čo najdlhšie. To je jasné každému.

 

SNS tento opzicny cirkus pomohol a SaS to zda sa nejako nenabalilo preferencie....mozno vdaka "liderke" Nicholsonovej",... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vytriet rit - ma len kopirujes. Ale suhlasim. Neverim,ze na to prezident pristupi. U bugara ano - lebo tak to robil aj v minulosti.

U prezidenta? Vytriet si rit z volicov?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Fico sa do toho snazi zatiahnut prezidenta, ked mu dava 3 podmienky. Ustava vsak demisiu s podmienkami nepozna. Bud sa premier rozhodne, alebo nie. Na Kiskovom mieste by som si s jeho podmienkami vytrel rit a poslal mu ich naspat. Pretoze na to, aby mohol takto chrapunsky presuvat zodpovednost na prezidenta, by musel mat garantovanu parlamentnu vacsinu a neviem, ci si je vobec isty, ze ju este ma.

 

Mozno sa to tyka Kiskovej a aj opozicnej podmienke na rekonstrukciu vlady....tak by mal s tou rekonstrukciou asi aj suhlasit prezident....je sice na dialkove ovladanie, ale ked dal podmienky, tak ked su splnene mal by sa vyjadrit a ich aj odobrit...ci nie?...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov