Skočiť na obsah

Ficove roky III


game

Odporúčané príspevky

Včera som tu o tom písal:

 

Komentár Ľubomíra Jaška: Ficova teória prevratu je smiešna

Videl už niekto na námestiach tanky? Vtrhli do večerných televíznych novín ozbrojenci a vypli vysielanie? Tak predsa vyzerá štátny prevrat.

 

Priatelia stability a pokoja zo Smeru majú každý deň naporúdzi jedno silné slovo, ktorým otočia debaty želaným smerom. Teraz je najväčším hitom denného menu „prevrat“. Nuž, slabá hotovka, lacnejšia ako jeden stravný lístok...

Slovenskí opozičníci by museli na dva týždne odcestovať do Latinskej Ameriky, aby sa naučili robiť štátne prevraty. Ani to by nestačilo. S ohybnými a politicky lenivými Slovákmi, ktorí len výnimočne vyjdú do ulíc, sa prevraty organizujú ťažko.

Prevrat je samozrejme obyčajnou hlúposťou. Nezaslúži si špeciálnu pozornosť nebyť toho, že si teóriu o ňom osvojila aj veľká časť voličov Smeru.
 

https://www.aktuality.sk/clanok/570807/komentar-lubomira-jaska-ficova-teoria-prevratu-je-smiesna/

 

Fico zo seba robí akurát dvorného šaša s tými táraninami o štátnom prevrate :zubiska: debilkoooooo

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Včera som tu o tom písal:

 

 

Fico zo seba robí akurát dvorného šaša s tými táraninami o štátnom prevrate :zubiska: debilkoooooo

 

By si sa cudoval, kolko ludi mu to veri :ermm:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Podla mna uz aj smerakov riadne sere. Niekto ich aj volil - aj tych sere. Aj tie babky tam chodia kvoli spevakom. Ale hlas kludne mozu dat - kvolitomu ,ze maju vlak za darmo - a tieto - zaspieva im Hammel zadarmo.  Ci tam vobec pride. Humenne. Ve to je podstatne ako u nas - len mi halu nemame,tak nepride nie Fico ani Hammel.

 

Do dunajskej stredy kto chodi spievat? Ked tam maju pod desat percent - pochybujem ze tam chodia.

 

---------------------

Moji rodicia(matka ma len blbe reci,ale je leniva asi ist volit!). Otec povedal,ze uz najblisie to da Sasu - ci Sulikovi. A to ho patnast rokov terorizujem aby to nevolil(alebo mi to aspon nespominal,ci nemal blbe reci - uz sa naucil,volit moze iste moze koho chce,len nech mi to nespomina). Niekedy aj niekolko mesiacov som sa nerozpraval - ale neviem ci vtedy islo o politiku. 

 

Vela ludi veri konspiracnym teoriam - len nie vsetci volia smer-  tolko ako je vsmere je asi aj LSNS.Teda spolu mozno aj dvadsat percent, mozno  aj viac. Teda vela ako pise doll. Ide ci aj chodia volit. A mozno len polovica.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Fico sa zrejme doteraz nedokázal politicky zorientovať, napriek tomu, že dnes je už 29 rokov po 1989. Totalitný režim, kde vedúca úloha komunistickej strany bola ústavne zakotvená v legislatíve ČSSR, označovala každého oponenta jej ideológie za nepriateľa štátu, zaprisahaného s imperialistickým západom. Snaha v 1968, dať socializmu „ľudskú tvár“, bola tiež nomenklatúrnymi  komunistickými kádrami nazvaná „kontrarevolúciou“. Takže ma vôbec neprekvapuje, keď legitímne, ústavou zaručované práva médií, opozície a občanov, pokladá Fico za demontáž ústavného zriadenia a prevrat.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

By si sa cudoval, kolko ludi mu to veri :ermm:

 

O tom vôbec nepochybujem. Víťazom budúcich volieb bude znova SMER. Po nástupe Mečiara k moci mi bolo jasné, že demokracia nie je zárukou zneužitia moci. Alternatívou demokracie je však totalita, takže mi nič iné nezostávalo, ako akceptovať voľbu „babiek demokratiek“. Ja volebné výsledky chápem skôr ako sociálny a genetický problém Slovenska.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ano chápeš to správne, súmračník je synonymum slova debil.

 

 

 

By si sa cudoval, kolko ludi mu to veri :ermm:

 

Ja verím, že mu to veria, aj to niečo hovorí o priemernej vzorke ficovoličov.

 

 

Škoda len, že sa akosi pozabudli, že pred 15 rokmi Fico robil presne to isté, čo terajšia opozícia. Treba mu to zmrdovi pripomínať.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Informator, cim viac cumim do diskusii o Sorosovi a "zarucene overenych informacii", tym viac zacinam verit tym konspiraciam :)

Verim, ze si sa do toho nacumel uz tolko krat, ze Ta to uplne zmagorilo.

 

Boh vie co Tvoj sukromny zivot :) (to bolo len skonstatovanie, hlbsi zaujem nemam)

 

A cim som ta tak "dojal"?.......ze som sem dal nieco, co sa vymyka z tvojej lajny? Soros je inak moj vzor, ako treba investovat peniaze....navratnost ista.....je lahke byt potom filantropom :)

 

Fico sa zrejme doteraz nedokázal politicky zorientovať, napriek tomu, že dnes je už 29 rokov po 1989. Totalitný režim, kde vedúca úloha komunistickej strany bola ústavne zakotvená v legislatíve ČSSR, označovala každého oponenta jej ideológie za nepriateľa štátu, zaprisahaného s imperialistickým západom. Snaha v 1968, dať socializmu „ľudskú tvár“, bola tiež nomenklatúrnymi  komunistickými kádrami nazvaná „kontrarevolúciou“. Takže ma vôbec neprekvapuje, keď legitímne, ústavou zaručované práva médií, opozície a občanov, pokladá Fico za demontáž ústavného zriadenia a prevrat.

 

trochu si to asi prestrelil....v inkriminovanom roku 89 sme boli viazany idelogiou komunistckeho typu a teraz nie sme viazany nicim podobnym, tak nechapem preco si myslis ze nemoze ist o (ak nie prevrat), tak povalenie demokraticky zvolenej vlady ulicou aj za cenu nepokojov.......opozicia hadze nieco a ficko a spol tiez, Ja ale mam obavu, ze ak zajtra niekto mne poskriabe auto a kedze sa dobre poznam a viem ake mnu v tom pripade budu lomcovat emocie, tak len dufam ze nespravim nieco reciprocneho.....a auto si neodtiahnem, ale budem ho kontrolovat...co ak sa ozaj najde nejaky zmanipulovany blazon?

Ja verím, že mu to veria, aj to niečo hovorí o priemernej vzorke ficovoličov.

 

axel, ak by sa takato vzorka volicov anulovala zakonom, tak si bud isty ze do parlamentu by sa nedostali minimalne 3 politicke strany, ktore su teraz na chvoste prieskumov.....a mozno by sa zasa nic nezmenilo na prvych miestach...mas dojem ze je s tym "odbornym" urcovanim vyspelosti-dementnosti volicov tej-ktorej strany tak smerodajne?....ja myslim, ze je to totanla hlupost :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V Česku určuje volební preference zejména věk a vzdělání

 

Vek - zazili aj iny rezim,ked boli mladi a vzdelanie - teraz aj menej chytri moze dostat diplom. Teda skoro kazdi.

 

Ja som tento tyzden videl studiu - prieskum - pokusim sa ju najst - nemusi byt pravdivy. 

 

Ze najmenej a najnizsie vzdelanych mal Smer. Viac vysokoskolskych ci z maturitou mali aj Kotlebovci. Ale mlady kotlebovec s diplomom - je odpad. Ak u toho zotrva - viem pochopit,ze raz ako protest to spravi - kym nepochopi,ze tadial to cesta nejde.

 

Nebola to tato praca,ale vysledky su podobne - teda asi cerpal od nich. stodvadsiata siedma strana.

 

https://is.muni.cz/th/386181/fss_m/Martin_Burgr_diplomova_praca_yivjkvyp.pdf

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

 

 

trochu si to asi prestrelil....

 

Opozícia sa celkom prirodzene snaží vyťažiť zo súčasnej situácie politický kapitál. To je v demokracii normálny proces a ak sa ti zdá, že opozícia využíva prostriedky, ktoré nazývaš „hyenizmom“, zbytočne sa rozčuľuješ. Morálka je niečo iné, ako ústavou zaručené práva. A ak sa domnievaš, že politický boj sa odohráva v suteréne morálnych hodnôt, máš právo to zohľadniť v budúcich voľbách. Je ale veľmi nebezpečné, ak sa niekto snaží obmedziť ústavné práva v duchu ochrany morálky. Do tejto kategórie možno zaradiť aj obmedzenie slobody prejavu, súvisiacej s morálkou. To bol vždy "legitímni" dôvod pre diktátorov, ako demontovať demokraciu.

Debili. Chapem to spravne?

 

Debilita je duševný stav, za ktorý daný jedinec nie je zodpovedný. Sociálna debilita nie je determinovaná fyziológiou, ale prostredím. A hlavnú zodpovednosť za sociálnu debilitu možno hľadať v rodinnom prostredí a výchove. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja verím, že mu to veria, aj to niečo hovorí o priemernej vzorke ficovoličov.

 

 

 

Ale ja nemam na mysli Ficovolicov. Mam na mysli ludi, ktori maju jasno v tom, kam Fico patri, ale jednoducho veria tejto konspiracnej teorii.

A nie su to ani Kotlebovci.

Jednoducho cast volicov/nevolicov, sa priklana k Ficovmu nazoru, ze je to riadene (napr) Sorosom. Vcera vecer na FB som bola toho svedkom, par mojich kontaktov, a ich kontakty si hladili ego, ako sa smeju na nas ostatnych, ze stale nechapeme. Celkom ma to nastartovalo :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Aj jeden môj bývalý spolužiak (kedysi pomerne vzdelaný, ale akosi sa nepresadil) zdieľal nejaký ten infantilný príspevok o Sorosovi a nejakých konšpiráciách. Len som sa nad tým pousmial. Stačí im pripomínať Ficove nesplnené sľuby a kauzy a prešľapy a hneď majú po argumentoch, v právnom štáte by už dávno hnil v base. A preto tie smerácke vši treba zhodiť dole, lebo sú už tak zažraté, že si spravili štát v štáte, ktorý riadi ten zvyšok.

 

 

 

axel, ak by sa takato vzorka volicov anulovala zakonom, tak si bud isty ze do parlamentu by sa nedostali minimalne 3 politicke strany, ktore su teraz na chvoste prieskumov.....a mozno by sa zasa nic nezmenilo na prvych miestach...mas dojem ze je s tym "odbornym" urcovanim vyspelosti-dementnosti volicov tej-ktorej strany tak smerodajne?....ja myslim, ze je to totanla hlupost :(

 

A to je jeden z problémov demokracie, keď právo voliť ti umožňuje len vek 18 rokov a trvalý pobyt v mieste konania volieb. Slaboduchí voliči ľahko naletia populistickým kecom a na sľuby rýchlo zabúdajú. Inak by sme tu už 15 rokov mali odškodnených klientov BMG Invest (vďaka tejto táranine si Fico prerazil cestu do vlády).

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

..........A ak sa domnievaš, že politický boj sa odohráva v suteréne morálnych hodnôt, máš právo to zohľadniť v budúcich voľbách. Je ale veľmi nebezpečné, ak sa niekto snaží obmedziť ústavné práva v duchu ochrany morálky. To bol vždy "legitímni" dôvod pre diktátorov, ako demontovať demokraciu.

 

Presne to sa domniervam...nie ze sa domnievam, ja som o tom presvedceny. A urcite to aj vo volbach zohladnim....ale kazdy ten amoralizmus vidi na inej strane...takze aky dopad budu mat volby?...status quo. A co sa tyka toho snazenia sa niekoho o obmedzenie ustavnych prav v zaujme ochrany moralky...hm...a to sa kto snazi?...ja som to nepobadal u ziadnej z politickych stran.....jedine u prezidenta po volbach do parlamentu....to je ale ina tema.

Pozri...mozno to kazdy vnimame inak.....ja nie som za riesenie takychto veci formou ulice...myslim povalenie vlady.......pietne akcie za zivot zavrazdenej dvojice beriem, ale chod tam a daj si na tricko nejaku vizitku na propagaciu smeru a mam obavu ze tvoja existencia bude ohrozena...mozes potom povedat, ze akcie je iba pieta alebo je to iba politicke dianie skryte za zivot dvoch ludi.

A to je jeden z problémov demokracie, keď právo voliť ti umožňuje len vek 18 rokov a trvalý pobyt v mieste konania volieb. Slaboduchí voliči ľahko naletia populistickým kecom a na sľuby rýchlo zabúdajú. Inak by sme tu už 15 rokov mali odškodnených klientov BMG Invest (vďaka tejto táranine si Fico prerazil cestu do vlády).

 

Ked som zalozil temu o tom ci je vek dospelosti 18 rokov dostatocny na tak vazny akt...volenie osob do funcii na spravu veci verejnych......bolo mne dokazovane, ze ked si schopny ist do vojny ako 18 rocny tak mas pravo aj volit.....ja som v tom videl a vidim rozdiel a to podstatny...napr. taky sietovy  gazda mal predstavu, ze by sa mohlo dast volebne pravo uz 15 rocnej mladezi.... :)

a preco tak chces aby sa odskodnili ludia co nepochodili v investiciach an bezpracne zbohatnutie?....mne osbne je to sumafuk.....ja som ich do toho nenutil sami sa rozhodli investovat do buducnosti.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

...A co sa tyka toho snazenia sa niekoho o obmedzenie ustavnych prav v zaujme ochrany moralky...hm...a to sa kto snaží..

To sa netýka iba Slovenska, ale obmedzenia slobody prejavu, v mene zachovania morálnych hodnôt. Je to citlivá téma a je ťažko určiť, v mene čoho možno potlačiť to druhé.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A to je jeden z problémov demokracie, keď právo voliť ti umožňuje len vek 18 rokov a trvalý pobyt v mieste konania volieb. Slaboduchí voliči ľahko naletia populistickým kecom a na sľuby rýchlo zabúdajú. Inak by sme tu už 15 rokov mali odškodnených klientov BMG Invest (vďaka tejto táranine si Fico prerazil cestu do vlády).

Neviem či som to pochopil správne..

Takže ty túto "zmenu".. Podporuješ nie preto.. Nie preto aby bola "obnova demokracie".. Ale jednoducho preto "aby už konečne, demokracia zbrechla"?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zaujimavy je jeden fenomen. Ako nase alternativno - fasisticko - komunisticke spektrum brani Fica. Dnes som cital do detailu premyslene konspiracie, ako sa kdesi v bratislavskej skole trenuju profesionalni revolucionari zo zahranicia  Na protestoch budu mat zahalene tvare a v rukach asi dlazobne kocky, takze ich nespozname. Autor vobec neodporuca brat so sebou deti, lebo na 101% dojde k apokalypse. Dokonca som cital aj prispevok o rozmiestnenych snajperoch, co maju vyvolat majdan ako v Kyjeve. Na youtube su viac ako hodinove videa o tom, ako treba zachovat stabilitu -a Ficovu vladu. Skratka sa tu niekto za kazdu cenu snazi odradit ludi od zajtrajsej ucasti a skutocne nemaju slaby reach -tisicky komentarov, tisicky zdielani. Tito ludia sa najviac boja, ked sa aktivizuje obcianska spolocnost. Fico na zajtra zvolava Bezpecnostnu radu..

 

Mimochodom kotleby mali vcera tlacovku, chcu odvolat aj Lajcaka, lebo sa stretol so Sorosom..

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a preco tak chces aby sa odskodnili ludia co nepochodili v investiciach an bezpracne zbohatnutie?....mne osbne je to sumafuk.....ja som ich do toho nenutil sami sa rozhodli investovat do buducnosti.

 

Úplne ti uniká podstata toho, prečo som to spomínal. Tak ešte raz pre tých s dlhým vedením: Fico si na odškodnení klientov BMG Invest postavil predvolebnú kampaň, ale ako sa dostal k moci, tak ani raz jeho vláda neriešila to, čo sľuboval. Podobne ako debo vrieskal na Radičovú, keď jej vláda kvôli vysokému deficitu (ktorý spravila Ficova vláda) dočasne zvýšila DPH na 20%, a mala sa vrátiť na 19% len čo deficit klesne pod 3%. Fico to vtedy označil za najhoršie pravicové riešenie, ale ako sa dostal k moci a deficit sa v roku 2013 dostal pod 3%, tak DPH na 19% už nevrátil (pretože z 20% sa dá viac ukradnúť). Fico je zasratý populista, ktorý účelovo vyťahuje témy len ak sa mu hodia a prekrúti ich vo svojej prospech, ale ako sa dostane k moci, tak z nejakého záhadného dôvodu zrazu trpí stratou pamäte. Takže, kto môže voliť tohto patologického klamára?

 

 

Fico na zajtra zvolava Bezpecnostnu radu..

 

Čistý psychopat. Jediný, kto tu rozvracia štát, je tento debil zo Súmračnej, mám obrovský strach, že ak zajtra niekde na námestí náhodou vybuchne petarda, tak ten debil je schopný ihneď volať do Bruselu a požiadať NATO o vojenský zásah.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No a na Bezpecnostnej rade statu sa rozpravali o tomto:

 

 

“Pred úradom vlády sme zachytili prvé kopy kamenných kociek, ktoré boli nazvážané nevieme ešte kedy, sú poschovávané v kríkoch,“ povedal Fico.

 

Tu je ta bezpecnostna hrozba:

 

https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/6834/neosvetleny-poskodeny-chodnik

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To sa netýka iba Slovenska, ale obmedzenia slobody prejavu, v mene zachovania morálnych hodnôt. Je to citlivá téma a je ťažko určiť, v mene čoho možno potlačiť to druhé.

 

Ja navrhujem, aby sa stat nestaral do veci, ktore su zarucene ustavou....sloboda prejavu.....ked statny organ, na to urceny, potlaca tento zakladny bod v slobode vyjadrovanie, tak u mna to uz nie slobodny stat, ale totalitne zavadzanie novych poriadkov.....a pritom sa tento statny organ este aj drzo odvolava na ustavu....trapna blbost a farizejstvo..aa vobec to nie je citliva tema, vlasne ano moze byt citliva, ale iba pre toho, kto je zastancom toho, aby stat sa staral do vyjadrovania jedinca, ktory ma toto vyjadrovanie ustavne povolene :(

 

 

Úplne ti uniká podstata toho, prečo som to spomínal. Tak ešte raz pre tých s dlhým vedením: Fico si na odškodnení klientov BMG Invest postavil predvolebnú kampaň, ale ako sa dostal k moci, tak ani raz jeho vláda neriešila to, čo sľuboval. Podobne ako debo vrieskal na Radičovú, keď jej vláda kvôli vysokému deficitu (ktorý spravila Ficova vláda) dočasne zvýšila DPH na 20%, a mala sa vrátiť na 19% len čo deficit klesne pod 3%. Fico to vtedy označil za najhoršie pravicové riešenie, ale ako sa dostal k moci a deficit sa v roku 2013 dostal pod 3%, tak DPH na 19% už nevrátil (pretože z 20% sa dá viac ukradnúť). Fico je zasratý populista, ktorý účelovo vyťahuje témy len ak sa mu hodia a prekrúti ich vo svojej prospech, ale ako sa dostane k moci, tak z nejakého záhadného dôvodu zrazu trpí stratou pamäte. Takže, kto môže voliť tohto patologického klamára?

 

axel, ale ved tu nikto fica nezastava (teda ja urcite nie), ale to neznamena, ze budem suhlasit s formou konania terajsej tzv opozicie a zdegenerovanej medialnej chatry....uz to inak nedokazem pomenovat.

 

A co sa tyka ficovych klamstiev....ukaz politika, ktory neklame a nepodvadza.....lenze ak to neprekroci urcity vrchol, tak sa nic nezmeni v percentach tej ktorej politickej strany...lenze na to su volby a nie ulica....a hlavne nie zneuzivanie vrazdy....

 

A nakoniec...podla mna ficovi skor tie velkohube sluby o vrateni penazi tej casti vkladatelov do roznych nebankoviek a prisli  o svoje statisice zlou investiciou, skor ubrali na percentach, ako pomohli vyhrat volby.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nepáči sa mi to:

od rána sú plné kdejaké konšpiračné weby "upozorňovaním" na spústu vecí ohľadne protestných pochodov.

ako sa pripravujú na ne v mestách aj futbaloví fans, ktorí sú známi tým, že pre ranu a hádzanie ľuďmi a predmetmi nejdú ďaleko, ako je to všetko pripravené na to, aby sa pochody utopili v krvi, ako je to organizované zvonka, a tým na tom nezáleží, že potečie krv, hlavne, aby bol prevrat.... a podobných vecí, keď človek zahrabne dosť a na také miesta, kam zvyčajne nechodí, lebo tam nemá čo robiť, je spústa...

ani by som o nich nevedela, len mi ich jeden dotyčný preposiela ako varovanie, že sa chystá druhý Majdan, a zvrtne sa to, a potečie krv...

 

a sú ľudia, ktorí čítajú len toto, a nielen že rozdelená polarizovaná spoločnosť, kvalitne sú podelené aj rodiny, ako kedysi za Mečiara...ale na vine je samozrejme Kiska a jeho zahraničná pomoc, a Soros, a sú tu nastúpení zahraniční rozdúchavači nepokojov, a ...  to isté v červenom.

 

a na druhej strane ostatné médiá píšu o tom, ako sa nenechať vyprovokovať, aby tá krv netiekla...

 

mimochodom, v Sydney už pochod bol, ďalšie okolo sveta a na Slovensku sú tu:  https://fici.sme.sk/c/20774864/slovaci-v-piatok-vyjdu-do-ulic-za-zmeny-vo-vlade-kde-sa-uskutocnia-protesty.html

zo zahraničia: Praha, Brno, Berlín, Bern, Frankfurt, Haag, Kodaň, Londýn, Mníchov, Odense, Paríž, Štokholm, Tartu, Vancouver, Sydney už bol.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Axel

Musím upozorniť.. To že je niekto vyhranený antifico..

Nie je zárukou rozumu.. A zdravého rozumu už vôbec..

Viďte občan Matovič..

Tiež to nie je zárukou, základnej ľudskej slušnosti..

Viďte mafián a vekslák Kollár..

A už vôbec nie triezveho politického myslenia..

Viďte občan Sulík..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Premiér Robert Fico po rokovaní bezpečnostnej rady strašil možnými útokmi na verejné budovy.

„Pred úradom vlády sme zachytili prvé kopy kamenných kociek, ktoré boli nazvážané, nevieme ešte kedy, sú poschovávané v kríkoch,“ povedal Fico.

Jeho výstraha sa stala hneď terčom vtipov na internete.

 

https://dennikn.sk/1056338/kocky-su-hodene-milion-kociek-na-stole-premierove-dlazobne-kocky-sa-stali-hitom-internet-si-z-nich-utahuje/?ref=tit

 

ešteže nás humor neopúšťa... mimochodom:  kocky tam boli od augusta -

 

Reštaurátor Jakub Huba sa prihlásil k dlažbovým kockám poskladaným neďaleko úradu vlády. Po skončení bezpečnostnej rady na ne upozornil predseda vlády Robert Fico (Smer), keď hovoril o tom, že existuje riziko násilností počas zhromaždení na Slovensku.

Huba hovorí, že si kocky odložil, pretože mu bolo ľúto, že po rekonštrukcii Námestia slobody skončia v odpade. „Zdá sa mi, že premiér pozerá príliš veľa filmov. Určite som ich tam nedal, aby som nimi išiel rozbíjať historickú budovu úradu vlády. Keďže som reštaurátor kameňa, práve mám doma aj jednu sochu z úradu vlády, ktorú reštaurujem,“ hovorí Huba.

 

https://dennikn.sk/1056331/k-dlazobnym-kockam-pred-uradom-vlady-sa-hlasi-restaurator-potreboval-ich-na-sochu/?ref=cl

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov