Skočiť na obsah

Ficove roky III


game

Odporúčané príspevky

informator, cize neveris opozicii a tak je na vine ze neveris policii.

sic "uz som niekde o tom pisal.....ja neverim ziadnym statnym organom a ani mediam....a to vdaka opozicii a jej dehonestujucim vyhlaseniam o "stave republiky"...."

Vsjo jasno, zacem bukvy.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nezahmlievaj ako Psychomatovic a spol.

 

.....ja neverim statnym organom vdaka tomu, ako ich oznacuje a teda aj dehonestuje opozicia ......ak by terajsia opozicia nejakym riadenim osudu vyskladala vladu, tak som presvedceny, ze by nedokazala zmenit statne organy na taku doveryhodnu uroven, aby sa stali ukazkou moralky......opozicia uz spochybnila vsetko aj verejne hajzle maju punc nedoveryhodnej instancie :(  bude asi treba obnovit latriny :)

 

opozicii neverim preto, lebo s kazdej chybicky vyprofilovali tretiu svetovu a robia cirkus aj s kusa hovna, co vypadne z gati nejakemu clenovi koalicie....podla mna sa tym hovnom stava opozicia a media jej v tom krvopotne pomahaju.....takto akosi som zil aj v case ludovodemokratickom....neveril som nikomu a nicomu (okrem Boha), preto som vzdy dal na svoj usudok a vzdy som urobil spravnu vec.....

  • Odobrať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ale tu sa nikto nebaví o tom, či Fico s Kaliňákom si išli zastrieľať do Veľkej Mače alebo nie. Celé Slovensko sa baví o tom, aké väzby táto vražda pomohla odhaliť a to je to podstatné.

Aké väzby.. Akurát tak na "amatérov", čo s na mafiu iba hrali

Niekto nás chce ogabať.. Tvári sa že robí pohon na najhorších zločincov.

A pri tom sú to iba totálny príštipkári..

https://echo24.cz/a/SN6eg/dotace-na-vrazdu

Jedna okolnost je na historii zavražděného novináře Jána Kuciaka zvlášť nepochopitelná. V případu, který novinář rozplétal před svou smrtí, z českého pohledu zase o tolik nešlo. „Jen za roky 2015 a 2016 se firmám okolo těchto rodin podařilo získat od Pôdohospodárskej platobnej agentúry na přímých platbách víc než osm milionů eur,“ stojí v článku, který popisuje aktivitu čtyř italských rodin podezřelých z kontaktů s kalábrijskou mafií.

..

Pro české zemědělství se používá referenční rovina Agrofert. Zmíněný koncern podniká i na Slovensku, kde mu patří celkem dvanáct zemědělských podniků především v širším okolí Nitry. V letech 2015 a 2016 inkasovaly tyto podniky dohromady 10 milionů eur, tedy víc než mafiánské firmy na východním Slovensku. V Česku inkasoval Agrofert na zemědělských dotacích ve stejné době dokonce 66 milionů eur. Dotace na výrobu bioplynu dosahovaly podle výroční zprávy Agrofertu v roce 2016 necelých šest milionů eur, tedy čtyřikrát víc, než ročně požadují zmínění Italové.

 

..

..

Nezdá sa vám to úžasné?

Ako málo stačilo.. Aby "SME" my Slováci, zabudli na to že existuje čosi ako PENTA, J&T a ďalší taký skutočný obri žraloci, stále sa zaujímajúci o "verejný záujem".

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

alamo, z toho tvojho posledneho prispevku.

 

Keby som sa Ja na mafiu ani nehral a dostal by som desat milionov. Zdalo by sa ti to OK? Lebo to sa deje - samozrejme nie s mojou osobou.

ale by som bol pristipkar? Ci na mna by si a nahneval? - hen slimak desat milionov. Ci by s povedal ten je sikovny slimak.

 

Penta? Co posobi v zdravotnictve? Aspon nejaku sluzbu mas a nie horsiu ako ked ty si VsZP. Mozno zatial. Chcel som odist z doveri ak vysla gorila - ostal som - aj rodina.

 

Nemam rad Pentu(vjej lekarni som bol raz). Keby toto dostali doruk mafiani tak by to mozno vyzeralo ako na ich roliach. Pestuju vraj aj na namesti v Michalovciach tam sa musi darit. Tu poslednu vetu neberte vazne - ja neviem ci aj za to namestie beru agrodotacie. Ale kvoli niecomu to chceli a dostali.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dnes esa z SaS a z OLaNo poobvinovali celu plejadu ludi a pospajali aj nespojitelne, len aby nejako dokazali dat punc svojim "prevratnym" objavom, co sa tyka prepojenia celej vlady, co vlady, uz celeho Slovenska, z mafiou....kazdy kto sa len obtrel o nejakeho taliana, je talian....ale taka Nicholsonova je potom tiez skorumpovana, lebo jej asistent, je vysetrovany pre korupciu...ci tak sa to neda pospajat?

  • Pridať bod 1
  • Odobrať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

slimak

Ja iba vravím.. Že keď pár talianov skončilo v lochu.. A zabudneme na tých "našich tradičných"

Mohla by s toho "víťazstva" byť totálna dodrbanica..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pred Úradom vlády to vrie, krása!

 

 

Informátor, len pre tvoju informáciu: presne takéto príspevky aké tu píšeš, čítam na sociálnych sieťach od smeráckych trollov.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Alamo. Ziaden talian nezostane vlochu. Mozno su uz von.

 

Videl som prihovori s Kosic - dobre a snazim sa najst  z bratislavi.

 

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/460630-na-slovensku-sa-uskutocnia-zhromazdenia-na-pamiatku-jana-kuciaka-a-martiny-kusnirovej/

 

Najkvalitnejsie su na pravde.


Smeraci aj skryti su uz na konci. U nas na fore rayen. Na etrend stardochodca.  Informator - to je nejaky blud. Ale podobny blud davaju aj tito dvaja. Su v koncoch.

 

Starodochodca aj rayen pisal rozumne aj infrmator - preco preco co napisu pismeni je to ....?

 

---------------

Oni aj rozumne pisali ak sa to ruca pisu len blbosti. Co su to zac? Ja neviem rayen ma vraj ako ja. Straca nervy.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pred Úradom vlády to vrie, krása!

 

 

Informátor, len pre tvoju informáciu: presne takéto príspevky aké tu píšeš, čítam na sociálnych sieťach od smeráckych trollov.

 

Ja sa na rozdiel od teba s toho netesim......nie ze by som nejako zvlast "miloval" Fica a jeho druzinu, ale nesuhlasim s tym nahananim ludi do ulic...to ma sa takto spravat kazda opozicia.....hm....naco su potom volby?....A o akom trollovani to basnis prosim ta.......takto si ty predstavujes vladu prava?    co ked aj ficivolici sa nahrnu do ulica a zacnu "pokojnu" demonstraciu na podporu "zachrany " talianov (vrahov-podla opozicie)?....zacnu horiet auta a rozbijat sa vyklady a okna na domoch, ako to potom vysvetlis ludom, co sa ich to "pokojne" presadzovanie svojho pohladu na problem nejako materialne dotklo?   spustis peticiu na potrestanie policajtov za zle zvladnutu situaciu?...naviem s coho sa tak tesit :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

 
Svetové médiá píšu o dvojnásobnej vražde, všímajú si aj Ficove výroky na novinárov

V českých médiách dominuje najmä vyšetrovanie vraždy novinára a jeho priateľky, západné krajiny si však všímajú aj to, ako sa štát správa k novinárom.

 

možno by si kdekto teraz radšej dal jazyk pod zámok. nemohli si predsa páni myslieť, že v strede európy beztrestne môžu používať takýto slovník a nikto si to nevšimne...
 

 

„Západné krajiny si veľmi intenzívne všímajú aj to, ako sa štát správa k novinárom. A v okamžiku, keď slovenskí novinári veľmi otvorene hovoria, že majú veľkú nedôveru v prácu slovenskej polície a justície, tak je to veľmi alarmujúce. Sú tam teda dve veci – pravdepodobné prepojenie organizovaného zločinu na stranu Smer a za druhé vzťah, ktorý má väčšina politikov v našom stredoeurópskom regióne voči médiám,“ pokračoval Janda s tým, že prejavy slovenského premiéra Roberta Fica k novinárom sú verejne známe v celej Európe.
 

„V okamžiku, keď sa stane takáto vražda, tak nie žeby bol za to slovenský premiér explicitne zodpovedný, ale jednoznačne sa tomu bude venovať pozornosť v Európe,“ povedal na margo Ficových výrokov o špinavých protislovenských prostitútkach. Pripomenul aj výrok českého prezidenta Miloša Zemana, ktorý rozprával ruskému prezidentovi Vladimírovi Putinovi o tom, že novinárov treba likvidovať.

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Moji podnikatelia mali zivnostnici - vsetci pi..na fica. Na tento stat. Ale ma prekvapilo. Ze aj vacsi picuje na mafiu. Ze to nenormalne nieje. Toho vacsieho som bral dosial ako ich cloveka,ale nieje. Teda ta statna mafia(aj miestna - moc maju od statu) bije vsetkych. Podnikatelov aj zamestnancov aj bezdomovcou.

 

V tomto pripade islo o exekucnu mafiu -  a clovek co zarobil dost sa len cudoval. Ako je to mozne. Tento system.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

slimak..

Lebo "systém"..

Byť "antifico" nestačí, treba byť "antisystém"..

A kým to krasoduchovia, robiaci z každej kauzy "zlaté teľa" nepochopia..

Tak Fica akurát nahradí ďalší pako.. Tak isto ako Fico zabral miesto po Mečiarovi..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Lebo system - lebo debily.

 

Za chvilku to prehrmi a karavana pojde dalej... nesuhlasim s koaliciou, no nesuhlasim ani s opoziciou... nie je z coho si vyberat...najlepsie je opustit tuto skorumpovanu krajinu... nepaci sa mi ani zneuzivanie tejto situacie opoziciou a konanie kazdodennych tlacoviek a prizivovani sa na tomto nestasti... nikto nevie ako to vlastne bolo, vsetko su to v tomto stadiu len dohady... bordel v rajine je, to je zjavne, ale mam strach ze slusnych ludi hladat v nasej politike je nemozne... mozno na zopar jednotlivcov... hanba nasej krajine... ale je to v ludoch... taky sme... politika je len odrazom charakteru celej polocnosti...staci sa obzriet v civilnom zivote dookola... my sa na zapadnu kulturu mozeme prizerat z mesiaca...

https://www.etrend.sk/ekonomika/smutocny-pochod-za-zavrazdeneho-kuciaka-a-kusnirovu/diskusia.html

Mozno niesom chytri a nenapisem hned co by som mal.

 

V podstate suhlasim a aj niekedy v kazdej vete nesuhlasim. Moj chalan ak by dal prvu vetu, druhu , tretiu dostane facku(za kazdu vetu). A kludne dostane za 4,5tu  - lebo same hluposti.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Sami paci ,ze ludia vysli na namestia svojich miest. Lebo ti mladi ludia co ich zabili si to zasluzili.  

 

Uz pred dvomi dnami som sa pozeral, na tych tucniakov.   Co so svieckami sli k brane. Pohybovali sa ako tucnaci. Spolu a dopredu. Dnes to preslo na cele Slovensko.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Skoda ze ini, zabiti, mladi si to nezasluzia...

 

Inak k tym novinarskym prostitutkam, ktorymi sa tu Axel tolko ohana. Uvedomil si si vobec, ze ten Fico mal o nich nakoniec pravdu? On ich uraza, nadava, oni jeho na oplatku tiez obvinuju z kde coho. A potom s takym clovekom idu na kavicku akoby sa nechumelilo? Vsetci do jedneho. Ty by si siel? Za co vymenili tu svoju "cest" a principy? Toto ti nevadi? Cim sa nechali kupit? Co ine potom su ak nie prostitutky?

 

V markize v spravach, aki su zhrozeni, zhnuseni, a X dalsich patetickych dristov. Stahuju z vysielania zabavne relacie na pamiatku obeti, lebo vraj cela televizia smuti. A na druhy den v bulvari clanok o markizackej party (organizovanej priamo televiziou) s titulkom ako sa tam markizaci vyborne bavili. A na fotkach vysmiati jak leco. Vratane " smutnych" spravodajcov a "investigativcov". V ten isty den. A miesto toho aby ich v tych novinach zniesli pod ciernu zem, ich tlapkaju po pleci ako to vsetko bolo super. Tak o com to vsetko je? Preco toto nikto neodsudi? To uz sa cely narod nacisto zblaznil? Nazvat ich prostitutkami je urazka poctiveho remesla.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja sa na rozdiel od teba s toho netesim......nie ze by som nejako zvlast "miloval" Fica a jeho druzinu, ale nesuhlasim s tym nahananim ludi do ulic...to ma sa takto spravat kazda opozicia.....hm....naco su potom volby?....A o akom trollovani to basnis prosim ta.......takto si ty predstavujes vladu prava?

 

Vláda práva tu neexistuje už celé roky. Smeráci zo štátu spravili skorumpovaný konglomerát, ktorý pracuje len na istoty svojich ľudí. Možno si nepostrehol, ale prednedávnom boli v Rumunsku masívne demonštrácie, ktoré viedli k zatknutiu skorumpovaných vládnych politikov. Ak je štát v takom rozklade, že vo vláde sú infiltrované živly s pochybným pozadím, tak ulica má právo vyjadriť svoj názor. Ak niekto vyhrá voľby, to ešte neznamená, že "vyhraj voľby a môžeš všetko" ..... kde som to už len počul.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

https://dennikn.sk/1047394/zahranicni-novinari-usvedcili-fica-z-klamstva-ziadali-sme-premiera-aby-sa-novinarom-ospravedlnil/?ref=tit

 

Kto sa snim stretne vie ze je klamar. Ved to je nieco ako ten talian,co mu vyslo z ust klamstvo.

 

U fica je to iste. A dlhodobo. Preto ho ja nemozem pocuvat.

 

https://dennikn.sk/1047396/sef-reporterov-bez-hranic-bolo-by-cestne-keby-teraz-premier-povedal-ze-lutuje-urazky-novinarov/?ref=tit1

 

Jabe na svoju zenu, jabe na syna. Veril by si mu? Na MDZ sa pre stare dochodkine "rozda". 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vláda práva tu neexistuje už celé roky. Smeráci zo štátu spravili skorumpovaný konglomerát, ktorý pracuje len na istoty svojich ľudí. Možno si nepostrehol, ale prednedávnom boli v Rumunsku masívne demonštrácie, ktoré viedli k zatknutiu skorumpovaných vládnych politikov. Ak je štát v takom rozklade, že vo vláde sú infiltrované živly s pochybným pozadím, tak ulica má právo vyjadriť svoj názor. Ak niekto vyhrá voľby, to ešte neznamená, že "vyhraj voľby a môžeš všetko" ..... kde som to už len počul.

 

No neviem, ale teraz to v tom Rumunsku nejako revitalizuju....myslim tu protikorupcnu kampan. Tak si tento stat neber ako priklad antikorupcneho spravania sa politikov. A k tej vlade prava (myslel som a aj myslim tymto justiciu a vysetrovacie organy) na Slovensku, mas ake vyhrady?........mne sa skor zda, za vsetky opoziciou vyrobene "kauzy" sa vysetrovali a vysetrili z vysledkom, ci nie? Ak mas problem akceptovat vysledok, tak potom mas pravdu, ze treba nahnat ludi do ulic a vytesovat sa ako sa debilna masa poddava naladam debilnej opozicie. Pre(o)stitucna mienkotvorna obrana slobody slova sa ti takto asi skor paci, ako popisovanie daneho stavu striezvou hlavou normalneho medialneho sektora...ale robit cirkus a balamutit obyvatelstvo za cenu aj roznych podstrcenych a nepotvrdenych , ale "zarucene pravdivych" sprav, je podryvanie vsetkeho na com stoji kazdy pravny stat. A slovensko je pravny stat....alebo nie je? Media  a opozicia ma dovolene vsetko?...netreba na nic dokazy, ale staci ba nekontrolovane bliakat na vsetky strany a cakat vysledok?....albo sa zariad ako ja a never nikomu a nicomu a svoje veci si ries svojim sposobom aj za cenu porusenia nejakeho predpisu resp. zakona....ale to uz je riziko tvoje (moje) a za to si uz budes niest zodpovednost ty alebo v mojom pripade ja....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Smeráci zo Slovenska spravili skorumpovanú žumpu a ty tu riešiš takéto hovadiny. Fakt jak smerácky troll. Už sa nedivím, prečo si ťa slimak dal do ignore listu :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dost mozne...ja to neviem dokazat a ani vyvratit.......ale ak je to pravda, tak skor sa to da pomenovat tak, ze smeraci nezvladli evoluciu prerastania "lobbistov" do vsetkych struktur na slovensku, pretoze tieto zaujmove skupiny tu boli vzdy a aj budu....ak si ale realista, tak musis uznat, ze tomu sa zabranit neda a vzdy sa o to niekto bude snazit a jednou z ciest je aj cez politicku stranu resp. media. A kto moze dat teda ruku do ohna za to, ze ta jeho favorizovana politicka strana resp. preferovane medium nie prave zaplienene podobnou lobbistickou pliagou?...mas na to aky recept?.....podla mna su na to urcene jedine volby a nie ulica a nejaky "revolucny" akt, ako napr. na Ukrajine a pod.

 

A co sa tyka Slimaka (a mozno aj dalsej  postavicky tu), tak taky diskuter je mne ukradnuty, pretoze sa uraza ked niekto ma uplne odlisny nazor na nejaku vec ako on.....nieco na sposob liberala, co je velmi urazeny, ze on bojuje za slobodu a niekto si dovoli s nim nesuhlasit....tebe to nepride ako vzorova ukazka toho, ako ma sa spravat neomarxista?.....a tiez je mozne, ze dokaze diskutovat iba  zo sebou  a je vedla, ked ma oponenta....

 

a ten obrazok nie je hovadina, ale realny stav dokazovania viny zo strany terajsej opozicie....takto to vidim ja...s tym nic nenarobis a ja sa nemienim zmenit na prikyvujuceho debilka, co nema svoj nazor....ani pre radost  slimakovi a vlastne nikomu, lebo inak by som nebol sam sebou...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Proste pokým tu bude vládnuť najskorumpovanejšia garnitúra, aká kedy vládla v histórii Slovenska, tak je mi úplne jedno akými prostriedkami sa zhodí dole. V právnom štáte by sa Fico už dávno hojdal vo vetre.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja to teda nesledujem do detailov, ale jeden kamos upozornil na FB, ze dnesna diskusna relacia s Kalinakom sa neobjavila ako zaznam na webe RTVS (archiv ani podcast)

WTF?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov