Skočiť na obsah

funebrak

Parlamentné voľby 2016  

16 členovia hlasovali

  1. 1. koho budem voliť - predbežné hlasovanie november 2015

    • Smer-SD
      0
    • Sieť
      0
    • Most-Híd
    • KDH
      0
    • koalícia OĽaNO, NOVA
    • SNS
      0
    • SaS
    • SMK
    • SDKÚ-DS
      0
    • TIP
      0
    • Šanca
      0
    • SKOK
      0
    • ĽS NS (Ľudová strana Naše Slovensko)
      0
    • KSS
      0
    • Strana zelených
      0
    • Národná koalícia
      0
    • Sme rodina /Kollár/
    • Iná strana
      0


Odporúčané príspevky

áno, z tohto hľadiska celkom iste ... Kiska mal všetkým prehovoriť do duše.

 

pred chvíľou som zazrela v kdesi v správach, ako sa neustále páni lídri hádajú ako psy ... toto chce vytvoriť vládu, či koalíciu, či kočírovať krajinu?!

Kotleba sa môže akurát chechtať zatiaľ do hrsti.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Môj nazor na Kotlebu....(nie som privrženec extremizmu....)

Vonku prebieha manifestacia proti fašizmu. Nejaka slečna tam povedala , že oklamal voličov...

1) Bol zvoleny demokratickou cestou? Bol!

Manifestoval by som ja , keby tam bola demonštracia proti Ficovi. Nie!

2) Zda sa mi, že s tou " fašizaciou" prehaňajú, rovnako ako s azbestom...

3) Oklamal voliçov? Čím? Všetky vlady oklamali voličov, tak nech máme jeden meter na všetkých.

4)Prečo mal tolko hlasov? Našiel sa skratka niekto, s kym sa dá v niektorych veciach súhlasiť, a čo je nočnou morou mnohých ludí.

Chcem byvať, zoberiem si úver a splacam 30 rokov. Niekto ubytovanie dostane. Ak mam finančne problemy, začnem byť popoťahovany, ...zgustnu si na mne aj inštitucie ako soc. poisťovňa a pod., pošlu exekutora kvôli pár euram.

Europa zhynie na demokraciu...nahrate zlodeja, a miesto toho aby to bolo plus, ste obvinený s porušovania ochrany osobných údajov....

Každý človek pozná pocit bezmocnosti, ak mu počerný obćan niečo " vyparatil"

Mnohí poznaju neprijemný pocit pri jednani z úradmi, štat zbytočne zaťažuje firmy vypisovanim hovadín, alebo...prechod na elektronicku formu podania a nefungujuce servery, naposledy od januara samozdanenie DPH, ktoré nevie vysvetliť ani školitel, ale o 5 rokov, keď budu všetci mudri, začnu zasielať pokuty. Keď sa na nich obratite písomne, odpovedia, že naštudujte si....

No, ako to píšem, tak samonasierací mechanizmus funguje , a ku Kotlebovi som bližšie.

  • Pridať bod 3
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nieeee, Kotleba a clenovia jeho strany vobec nie su fasisti!!!!

 

post-16-0-74653200-1457383393_thumb.jpg

 

post-16-0-53606000-1457383414_thumb.jpg

 

 

A tento chlap, na kandidatke c. 88, sa len o chlp nedostal do parlamentu...

 

post-16-0-59905400-1457383440.jpg

 

A debata na FB pod Kotlebovou tlacovou spravou k vyhlaseniu prezidenta SR, neskutocny strach z toho ide. To uz nie su iba ludia, ktori v nevedomosti zvolili niekoho, do koho vkladaju doveru ze bude krajina lepsou, ale su tam aj vyznavaci extremizmu ci mladi, ktori sa tam bez okolkov zdravia Na straz, a vobec si neuvedomuju co to znamena..... :cotisisi:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vzhľadom k "samonasieracím mechanizmom" zopakujem, pripustiť teraz predčasné voľby je fakt blbosť

apropó

Béla Bugár (čo by sa vraj malo dať po "slovensky" preložiť aj ako Krasoň Chrobáčik) sa práve definitívne vymáčkol, že koalícia s Ficom.. NEM..

he..

keby sa vymáčkol už pred voľbami, mohol mať aj o päť percent viac

 

Ficovi SNS stačiť nembude..

ja by som to na jeho mieste zabalil..

a snažil sa zahojiť v opozícii (koniec koncov, niekto všetky tie "sociálne balíčky" zatiahnuť a zrušiť bude musieť, a "ja" by som to radšej nebol)

zostáva "pravicová" koalícia, oproti momentálnemu stavu Radičovej vláda vzor stability

teraz už fakt nechutný rozlepenec, už z tej predstavy sa mi robí šoufl

úradnícka vláda.. doporučujem

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Doll

Volili ho aj ludia, čo nie su extremisti, a bolo ich vela...

 

Ja, keď som chodil do školy, bežne fungovali trstenice, a žijem, a každá rana padla zaslužene. Učitelia mali rešpekt.

Kedysi som aj uvažoval, že čoby sa stalo, keby sa zaviedol Chamurapiho zákonník...zlodejom by usekavali prsty...nebolo by skvelê podať si ruku s päťprstým alebo vedieť, že dotyčný slušne oblečeny pan má len dva :)

 

Je to sice smutne, ale to v druhom obrazku je pravda,... maju 7 detí, ktoré potrebuju jesť, nemajú čo...a tak kradnú.

Mňa okradli ako 7 ročného dvaja takyto počerní, vytrhli mi peňaženku a ušli. Sestrin syn...zbili ho a zobrali mobil...neviem, či na Slovensku existuje rodina, ktorã nebola postihnutá...

 

Počul dom zaujimavý názor, viem, že je to tiež extremizmus, ale je to logický extremizmus.

Na Slovensku žije mnoho ludí ( drtivá väčšina), ktorí drú na to, aby prežili. Títo ludia platia tomuto štatu za to, že tu žijú formou rôznych daní nemalé poplatky (dane, odvody). Nebyť tychto ludí, nemáme nič.

Oni sú tí, ktorí produkujú nejaké hodnoty. Im záleží na tom, aby za svoju pracu dostali náležite ohodnotenie, čo môžu ale dostať pri fungujúcej ekonomike. Mali by teda logicky mať pravomoc a aj zodpovednosť za ekonomické smerovanie krajiny, čo vyjadrujú volbami.

 

"Voliť by mali len ekonomicky činní ludia."

 

Je to ale extrem, ja by som bol za liberalny extremizmus. :)

Voliť môžu len ludia, ktorí za posledných 5 rokov boli ekonomicky činní minimalne jeden rok. Tým by sa umožnilo voliť aj dôchodcom, ale len do určitej doby, lebo, ako vídavame v tv, títo ludia sú neskôr manipulovatelní nielen podvodnikmi, šmejdami, ale aj politikmi. Babky demokratky za Mečiara, aj za súčastnej vlády. Stačí im dať vratku za plyn.

Opakom sú mladí, ktorí nič ešte v živote neurobili, žijú v ilúziach , ale chcú zmenu ( Kotleba). Najprv nech pracujú, potom nech rozhodujú.

Vyradilo by to Lunik z volieb, ale nie rasistickou metodou, ale rovnakým principom bez ohladu na kožku.

Je to celkom zaujímavá myšlienka....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kiska mal zavolat VSETKYCH predsedov stran, ktore sa dostali do parlamentu a prehovorit im do duse, ze kampan sa takym sposobom /vyvolavanim nenavisti, sirenim klamstiev a strachu a nelegalnym vytahovanim informacii o politickych oponentoch/ v normalnom state nerobi.

 

Tak toto je jediny spravny pohlad na problem Kiska a pozyvacie dekrety. A za dalsie......ako si moze prezident dovolit "odfajcit" tymto svojim "statnickym" lapsusom volicov LS-DS? Pretoze tu nejde o to, ze ake hodnoty (ne)vyznava Kotleba a jeho s.r.o., ale o to, ze ludia co volili Kotlebovu stranu ho za....

 

1/ nemuseli volit pre tie hodnoty;

2/ su to aj jeho mozny volici, co ho posunuli do jeho terajsej funkcie;

 

.....takze vtedy volili spravne a teraz su to vyholene hlavy, co nemaju usudok? Je to vrchol arogancie a ukazka toho, co on odsudzuje (tak sa mne doteraz javil) napr. na Ficovi a jeho s.r.o.-cke. Politicka (ne)kultura je tak jednaka na oboch stranach. Prezident sa ukazal ako clovek neschopny prekrocit svoj tien....mna to teda totalne vytocilo.......hlavne ked vo svojom prihovore povedal, ze strany v parlamente budu musiet zabudnut na svoje predvolebne brepty a zacat spolupracovat v zaujme Slovenska. Ak by boli v blizkej buducnosti predcasne volby, tak Kotleba si na tomto akurat tak nabali dalsie percenta, co ale pre mna nie je podstatne, no ukazka prezidenta, ako sa spravat k volicom je ukazkou sebeckeho ignoranta.

 

 

Ficovi SNS stačiť nembude..

 

Akurat, ze SNS si nazabuchlo dvere ani na jednu stranu a Danko rozumne vyckal na vysledky. 

....a este ak by bol niekto zaujem moze si to pozriet......povedal to, co je teraz na Slovensku problemom....

 

https://www.facebook.com/stranasns/videos/1120837461281673/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

 

Ja s tym plne suhlasim. Ten strach co ide z LSNS nieje urceny ludom ako ty ale ludom ako ti o ktorych sa tam pise. Je to pravda v tomto ho aj ja podporujem. Jedine v com snimi nesuhlasin je to vystupenie zo struktur...

 

No a k teme: Kto zostavi teda vladu? Zostavi ju vobec niekto? Ved keby sa spojili aj cela pravica ajtak to je malo...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja tiez povazujem za Kiskovu chybu nepozvat Ko*tlebu
ako tu ktosi vyssie pisal, zavolat vsetkych, spolocne im prehovorit do duse, potom Marianovi slusne povedat - s vasou stranou sa neuvazuje, mozete ist domov

a nasledne ostatnych po jednom na kobercek, pricom vsetci ostatni by cakali spolu v jednej miestnosti - urcite by sa mali o com bavit :D

 

okrem toho nechapem, kam sa ponahlal s tym, ze ich tam musel mat vcera, ked Fickot bol v Bruseli... mohol kludne pockat jeden den a mal by ich tam spolu

 

ked citam tie reakcie Ko*tlebovych volicov a uz ozila aj peticia proti Kiskovi, resp. za jeho odvolanie...

 

ale napadol mi teraz jeden paradox - ci rozdiel medzi volicmi Smeru a volicmi LS-NS - nikdy som nevedel, ktori z mojich kamaratov a znamych su taki blbi, ze volili Smer. O volicoch Kotlebu to viem (zial) velmi presne. Ani by som az tak nechcel...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Fico by zostavil stabilnú vládu, jedine s SNS a Kotlebom

vládol by štyri roky.. musel by plniť priania koaličných "partnerov", a potom si ísť kúpiť nejaký ten špagát, a obesiť sa

rovnako je na tom ten, kto zostaví "pravicovú" vládu, s výhľadom na to že jemu to štyri roky nevydrží, možno ani len pol roka

 

spamätajte sa chlapci dievčatá, a vytiahnite ruky s toho šerbľa

 

úradnícka vláda ktorú dojedná prezident

vláda s mini mandátom "kúriť a svietiť" a udržať veci v chode, čo snáď ani nebude mať možnosť vyrábať kauzy

to je jediná šanca na záchranu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ešte ani poriadne nevyschol atrament na podpise zápisnice z výsledku volieb a už sú tu ani  nie že boje o kreslo premiéra, ale hádky, spory, urážky, ignorovanie. Voľby skončili ako skončili a aj keď nie je nutné byť nadšeným, ale výsledky by sa mali rešpektovať ... a to všetkými, počnúc prezidentom, končiac médiami. Hovoriť pár hodín po uzatvorení volebných miestností o predčasných voľbách je predsa niečo absurdné! Kto by na tom niečo získal?!

. Možno, naozaj iba možno by sa do parlamentu predsa len dostalo KDH, ale ... nepodpílili si oni sami konár pod sebou jednak mdlými tvárami sediacimi v parlamente niekoľko volebných období a keď sa tie „tváre“ napokon predsa len prejavili, tak návrhom absurdného zákona, ktorým by ako inkvizítori chceli ženy za umelé oplodnenie posielať do väzenia?!

. že by sa zrazu posilnila sila Smeru za vratky za plyn, bezplatné cestovanie pre študentov a dôchodcov, za almužnu, ktorú prihodili dôchodcom na zvýšenie dôchodku, za aroganciu, akou sa správajú k učiteľom a sestričkám, za „tančeky“, ktoré Fico predvádzal krátko pred voľbami s Matovičom?! No asi ťažko. Predseda Smeru je však tak vzdialený realite, že si ani nedokáže pripustiť, že jeho éra pomaly ale isto končí.

. že by sa ešte viac mohla získať SaS? Je pravda, že predseda SaS má už trošku inú kultúru vystupovania ako tomu bolo pred pár rokmi, ale ... pád vlády, ktorá padala na jeho "hlavu" ostala u viacerých nezabudnutá.

. ťažko by mohol očakávať obrovský nárast hlasov fešáčik v bielej košeli zo Siete. Jeho popularita doslova padla pred rokmi v druhom kole prezidentských volieb, kedy nebol schopný zaujať jednoznačné stanovisko. Ani vtedy, ani teraz pred voľbami sa nedokázal prejaviť, ale vždy sa krútil ako úhor. To len on sám seba videl niekde veľmi vysoko. Volebné prieskumy uvádzané v médiách masírovali ego predsedom Smeru aj Siete, vymývali mozgy širokej verejnosti, a tak ani Fico, ani Procházka nežili v realite, ale s hlavami vysoko v oblakoch. Ich pád nadol bol pre oboch dosť tvrdý.

. Kollár a Matovič by asi predčasnými voľbami tiež nič nezískali, oboch majú ľudia skôr za obyčajných šašov, ale nie za politikov.

 

Ak by predčasné voľby niekomu mohli priniesť viac hlasov, bola by to asi iba Kotlebova strana. Ani nie tak kvôli nemu, ale ako reakcia na to, ako sa médiá, lídri ostatných strán a napokon aj samotný prezident správajú teraz.

Kotleba sa nezvolil sám zvolili ho ľudia ... ak sú výhrady voči strane, voči nemu, ako to, že mohol byť volený vo voľbách za župana a ako to, že ako strana mohla byť zaregistrovaná aj vo voľbách do NR?! Ak však zaregistrovaná mohla byť, tak ako to, že po voľbách sa zrazu pri výsledku volieb všetci tvária, že niečo nie je v poriadku. Tým, ako sa chovajú, ignoráciou, či doslova ponižovaním robia všetci Kotlebovi doslova medvediu službu. Nemyslím si, že by mal prezident s Kotlebom rokovať o zostave novej vlády, ale pozvať ho určite mal; zagratulovať k výsledku a vysvetliť dôvody, prečo sa ich ďalšie stretnutia už konať nebudú.

Mal to urobiť už len z úcty k voličom, ktorí Kotlebu volili; však možno to boli práve tí istí voliči, ktorí pred pár rokmi do prezidentského kresla poslali práve jeho, ale tým, ako im teraz obrazne napľul do tváre ich hlasy stratil.

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Fico by zostavil stabilnú vládu, jedine s SNS a Kotlebom

vládol by štyri roky.. musel by plniť priania koaličných "partnerov", a potom si ísť kúpiť nejaký ten špagát, a obesiť sa

rovnako je na tom ten, kto zostaví "pravicovú" vládu, s výhľadom na to že jemu to štyri roky nevydrží, možno ani len pol roka

 

Mam dojem, ze sa o to aj pokusi, ale tak ako aj Sulik v pripade Kolara, sa bude musiet spolahnut na tichu podporu LS-NS....uvidime. Ja si osobne myslim, ze takato vlada by bola, s pohladu poctov mandatov v parlamente, asi najstabilnejsia, aj ked by nemala nejaky vysoky cveng v zahranici a doma by vyrazila tromf Kotlebovcom, ze su neprijatelna strana pre tzv.standartne strany.. Stabilita je asi v tomto pripade to najdolezitejsie, co slovensko teraz potrebuje. Ale tak isto to moze byt aj opacne, len tam je tak velke riziko zlyhania, ze az s toho mrazi. A uradnicka vlada a ani predcasne volby nic nevyriesia, iba sa strati cas +peniaze. A nakoniec, ak sa potom Fico rozhodne pre reklamnu kampan gender svet, nic mu v tom nebude branit :)

 

Ak by predčasné voľby niekomu mohli priniesť viac hlasov, bola by to asi iba Kotlebova strana. Ani nie tak kvôli nemu, ale ako reakcia na to, ako sa médiá, lídri ostatných strán a napokon aj samotný prezident správajú teraz.

Kotleba sa nezvolil sám zvolili ho ľudia ... ak sú výhrady voči strane, voči nemu, ako to, že mohol byť volený vo voľbách za župana a ako to, že ako strana mohla byť zaregistrovaná aj vo voľbách do NR?! Ak však zaregistrovaná mohla byť, tak ako to, že po voľbách sa zrazu pri výsledku volieb všetci tvária, že niečo nie je v poriadku. Tým, ako sa chovajú, ignoráciou, či doslova ponižovaním robia všetci Kotlebovi doslova medvediu službu. Nemyslím si, že by mal prezident s Kotlebom rokovať o zostave novej vlády, ale pozvať ho určite mal; zagratulovať k výsledku a vysvetliť dôvody, prečo sa ich ďalšie stretnutia už konať nebudú.

Mal to urobiť už len z úcty k voličom, ktorí Kotlebu volili; však možno to boli práve tí istí voliči, ktorí pred pár rokmi do prezidentského kresla poslali práve jeho, ale tým, ako im teraz obrazne napľul do tváre ich hlasy stratil.

 

Kiska sa zachoval v tomto pripade, ako slon v porcelane :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

http://domov.sme.sk/c/20112633/sulik-chce-siroku-a-stabilnu-vladu.html?ref=trz

Sulík chce vytvoriť širokú vládu s pravicovými stranami

Predseda SaS Richard Sulík chce vytvoriť vládu s pravicovými stranami OĽaNO, SNS, Sme rodina – Boris Kollár, Most-Híd a Sieť.

„Definitívne sme ukázali, že nie sme stranou na jedno použitie. Volič nám odpustil a uveril, že sme ako strana dozreli, že naše úmysly sú čisté a pevné. Uvedomujeme si, že tretia šanca nebude,“ uviedol.

 

a, "stabilná vláda" v ktorej bude Matovič Kollár a SNS k tomu?!

b, samotná strana SaS je rozdelená na dve frakcie, jedna z nich sa na Sulov euroskepticizmus (akúkoľvek kritiku voči EÚ) díva z čírim zdesením a vôbec ho nechápe

c, polovica ľudí Sulo čo ti dala hlas, ti ho nedala preto že by ti verili, boli to hlasi "proti niekomu", neboli to hlasi pre teba, nemáš mandát ani len na to aby si tam potichu prdel v kúte..

 

keď to Sulo nechce pochopiť, tak s tou "recesiou" nabudúce ešte viac "pritlačíme na pílu"

v budúcich voľbách dostane môj hlas Kotleba!!!

"demokracia" v ktorej ma nikto nepočuje, je k ničomu

tak nech to ide všetko do "psej.. a hadej..!!! "

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja nerozumiem zas co napisal Alamo. O co mu ide? Co chce? Koaliciu SaS a Smeru{aj tak do zlepenca este niekoho budu potrebovat}? To je jedine vychodisko z toho co napisal. Mne osobne by to bolo aj jedno. Je to na zodpovednosti Sulika a spol. Maju vlastne hlavy. Smer inak vladu nezostavi.

 

Druha a jedina moznost ,ze vladu sa pokusi zostavit Sulik a to sa Alamovi nepaci. Ak bude mat Kotleba stale viac poslancov - tak zostavenie vlady v buducnosti bude stale narocnejsie. 

 

Nechapem ,co vycita Sulikovi?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja nerozumiem zas co napisal Alamo. O co mu ide? Co chce? 

 

To je vec prístupu. Ty si naladený na budúcnosť. Pozeráš pragmaticky na možné riešenia, pričom máš dopredu jasné, čo je pre Teba dobré a čo zlé.

 

Na rozdiel od tohto prístupu vnímam u alama úplne iný prístup k veci - viac-menej charakterizovanie faktického stavu vecí. Alamo neanalyzuje budúcnosť, ale prítomnosť. Nie ako z toho vykľučkovať, aby sa mu naplnili politické zámery, ale aby vnímal, že tí ľudia, čo idú riadiť spoločnosť, sú dosť charakterní na to, aby dokázali reflektovať skutočnosť v ktorej sa ocitli.

 

Aspoň tak to vnímam ja.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zda sa, ze ziadna stabilna vlada sa bez Smeru  nebude dat vytvorit....tak teraz sa uvidi, kto dokaze prekrocit svoj tien, ked sa to uz ani "zaruke" demokracie na slovensku, prezidentovi, nejako nedari :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ak by som mal ohodnotit spravanie predsedov pravicovych stran za posledne dva dni:
 

Sulik - Vidno, ze sa nieco naucil. Sprava sa, alebo to aspon hra pragmaticky, ale ako buduceho premiera si ho neviem, alebo nechcem predstavit, pretoze tomu neveri zrejme ani on.
Matovic - toho si neviem predstavit ako koalicneho partnera
Bugar - celkom rozumiem jeho opatrnosti

Prochazka - katastrofa

 

Vobec nechapem, preco sa snazia, respektive snazili  (po dnesnych slovach Danka, ked si ich natrel na chleba ako roztopene maslo) o vytvorenie koalicie - a s tichou podporou Kollara /prcic :)/

 

S ohladom na to je mi trochu luto za starymi casmi, ked si predsedovia koalicnych stran vyriesili vzajomne nezhody zvacsa za zatvorenymi dverami a nie pred zapnutymi kamerami. Lebo dnes uz clovek nevie, ci pozera a komentuje Big Brother, alebo zostavovanie vlady.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tu je vidieť prezidentovu chybu - mal ich zavolať komplet všetkých, bez debaty, počkať na Fica a virtuálne im dať všetkým po papuli.

pardon, po čuni, záhorácky.

 

poriadne im umyť hlavy, nepomohlo by to, ale aspoň by to vyzeralo ako prezidentský počin.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jediny politici v tomto novom zlozeni, su Fico a Danko...ostatok (okrem Kotlebu, lebo o nom a jeho strane nemam ziadne vedomosti) su nezodpovena skupina dobrodruhov, ktora hazarduje s osudom obcanov slovenska, okrem tej cca 200 000-covej enklavy volicov LS-NS, ktoru prezident odstavil do ulohy nesvojpravnych debilov.....ktovie, mozno aj maju stastie, ze sa stali druhotrienou skupinou :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Niekde spominali ze najvacsie percento volicov boli zahranicni slovaci ze prave ti ktorym to moze byt jedno volili na 80% a videli ste uz madara volit kotlebu? Ja uz ano.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Prochazka je asi len babka, ktoru si niekto dobre plati. Neviem co si mam o nom mysliet.

 

Poprel rokovanie so Smerom. Az ked ho Novy Cas odfotil, priznal sa ze rokoval s Kalinakom. A po dalsom tlaku sa priznal, ze vlastne s Ficom.

Klamal svojim ludom v strane, klamal svojim volicom. Blby nie je, preto si skor myslim ze hra niekoho spinavu hru, a rola mu nie uplne sedi.

 

Na to nasledne reagoval podpredseda strany Siet, M.Beblavy, ze sa vzdava funkcie, nakolko uz viac nevidi doveru v predsedovi strany. Oznamil to prostrednictvom socialnej siete :D

 

 

Neskutocneee, ako pred volbami vsetci kopali za to, aby sa Slovensko malo dobre. A ked sa mozno mat aj moze, podla nich, tak spravia ho*no pre to, radsej sa budu hadat, rypat do seba, ...

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov