Skočiť na obsah

Televízne relácie


Tomáš

Odporúčané príspevky

Ešte tu nemáme tému o reláciach tak ju otváram. Pod pojem relácie patria napríklad: súdna sieň, reflex, teleráno atď... Ktoré sú tie vaše naj a prečo?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 12
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Tomáš

    5

  • Ryan Giggs

    3

  • game

    2

  • clovek2

    2

Najaktívnejšie dni

Top prispievatelia v tejto téme

zodpovedne prehlasujem: ani jedna.

 

neviem o nich vôbec nič, okrem toho, že teleráno bude zrejme vysielané ráno, a o súdnej sieni som videla nejakú upútavku raz pred rokmi, a netuším, čo je reflex.

 

:klobuk:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak tento typ vobec nie

ked uz nieco pozriem, tak diskusne typu zaniknuta Hribova Lampa, alebo Vecer s Havranom, obcas Vecer televizneho archivu (pre nas pamatnikov), v sobotu nahodou ked som doma Farmarska revue

z relacii o vareni teraz co bezi o tych tradicnych jedlach, to je celkom zaujimave

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vsak tie v prvom prispevku su uvedene ako priklad. Relacii je o mnoho viac. O autach, politike, rybach, polivnictve, stavani domu, vareni atd...

 

Ta diskusia pod lampou bola dobra. Tiez som to kukaval. Este zvyknem aj nedelnu klasiku ,,o 5 minut 12" vzdy si prizvu politikov z dvoch protitaborov... A este publicisticke su super ako byvala palba na markize teraz mava RTVS relaciu reporteri... A este samozrejme humorne ako uragan.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ináč TopGear je dobrý zopár častí som videl. A ešte Ice Road Truckers čo je reality show o kamionistoch čo vozia veci neludských podmienkach na základne polárnikov, vrtných veží atď. Na vyrocie SNP bolo dokumentov o WWII habadej...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no, keď o autách, tak potom Top Gear :thumbsup:  ale keď skončia časti s pôvodným moderátorským triom, tak nové s novým morderátorom pozerať nebudem...

inak v TV zväčša sledujem len dokumenty o WWII.

Top Gear je dobry, ale je to skôr zabavny program ako program o autach. Najradšej mam špecialy, škoda že ich je tak malo. Najlepši seriozny program o autach je 5th gear.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

á ... tak tu som na tom úplne opačne ... keď náhodou kdesi ide čosi o autách a šperkovaní áut a motoriek a prestavba áut a bársčo o autách, a na tej spúste dokumentárnych tv tých programov o kdejakých motoroch je kvantum, odchádzam, vypínam, prepínam, či čokoľvek podobné :innocent:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

á ... tak tu som na tom úplne opačne ... keď náhodou kdesi ide čosi o autách a šperkovaní áut a motoriek a prestavba áut a bársčo o autách, a na tej spúste dokumentárnych tv tých programov o kdejakých motoroch je kvantum, odchádzam, vypínam, prepínam, či čokoľvek podobné :innocent:

Top Gear je ale zabavna zaležitosť. Hlavne tie špecialy čo som spominal. To su skôr take cestopisy. To by sa ti pačilo. A je to aj vtipne.

Sudiš deň pred večerom.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Presne správne vystihnuté TopGear bol výnimočný a líšil sa od klasických motoristických relácií. Presne ako Ryan píše to bol zážitok pozerať vedelo to zaujať. Akože klasický motoring na TA3 je nuda. Na maďaroch bol Totalcar aj ten bol dobrý tiež taký svojský ako TG že vtipní moderátori, testovali aj staré autá, chodili na neobvyklé miesta atď...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Top Gear je ale zabavna zaležitosť. Hlavne tie špecialy čo som spominal. To su skôr take cestopisy. To by sa ti pačilo. A je to aj vtipne.

 

napríklad taký Italian Job :thumbsup: Clarkson tam hláškuje len taký rachot :lol:

 

inak pred chvíľou som dopozeral Autosalón na Prima Cool, ten týpek tam sa chvíľami pokúšal napodobovať práve Clarksonov štýl, ale vyznelo to skôr trápne ako vtipne :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Podla toho ktoreho myslis. Ak toho najsirsieho z nich, tak on nic nenapodobuje, taky je aj mimo obrazovku. Mne to trapne nepride, mna jeho testy bavia.

Mimochodom ten "Clarksonov styl" tu bol uz pred Clarksonom.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ozaj a pamätá su niekto reláciu vytunuj mi fáro s eXibitom? Za tam niekto doniesol svoj stary vrak a taki manici mu to totalne prerobili obcas az prehanali tym co tam vsetko pridali...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov