Jump to content

Prenos dát z mobilu do mobilu

aljak63

Recommended Posts

Ako preniesť dáta z jedného mobilu do druhého? Teraz nemyslím dáta typu fotky, hudba, zvukové záznamy, a pod. (k tomu sa dá dostať jednoducho, ale to v podstate ani nejako obzvlášť nepotrebujem zachrániť)... Ide skôr o dáta, ktoré sa tam za celý čas nahromadili: kontakty, poznámky, záznamy v plánovači, koncepty, no predovšetkým prijaté/odoslané SMSky? Mám mobil Nokia N95 (už 5 rokov), no a teraz som vybral zo škatule ďalší mobil Nokia E72 (ktorý som už skoro rok mal len tak hodený v skrini). Lenže moja milovaná N95 pomaly ale isto dosluhuje a zrejme budem musieť dať rozbehnúť E72 (chtiac-nechtiac). Avšak ako som už spomenul, nechcem prísť o tie dáta (najmä SMSky). Existuje teda nejaká možnosť ako by sa spomínané dáta dali skopírovať z N95 do E72? Snáď áno...

• Replies 4
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• aljak63

3

• Ryan Giggs

1

• D'Ady

1

Popular Days

Top Posters In This Topic

Tak to PC Suite som si nainštaloval, z N95 tam pekne všetko prešlo bez problémov, ale ani za nič to nechce tá E72 prijať. Dal som synchronizovať všetko (kontakty, galériu a správy), lenže prevzalo to len kontakty, chybu nevypísalo žiadnu, ale galéria a správy sa tam neprehodili. Takže neviem čo s tým... Ide mi hlavne o tie SMSky.

Už to je :) Nakoniec sa to podarilo cez vytvorenú zálohu z N95 aplikovanú ako obnovu do E72.

Takže vďaka za odporúčanie s tým PC Suite :)

Nokia je specificka :D

ale mozno pomoze niekomu v buducnosti - MyPhone Explorer :thumbsup:

je to free, prenasa VSETKY data medzi roznymi znackami mobilov, pripojit mobil mozno cez USB aj Bluetooth, klasika aj Android

(samozrejme, obcas sa najde mobil, na ktory to nepasuje...)