Skočiť na obsah

Dohledání telefonního čísla


krotitel

Odporúčané príspevky

Zdravím, prišiel som na to, ako zistiť, komu patrí telefónne číslo, ktoré ma už dlho otravovalo a napadlo ma, že môže mať podobný problém viac ľudí. Využil som k tomu stránku www.zmeskanyhovor.sk, kde som inzeroval ono číslo a počkal na odozvu. Zistil som, že moje číslo už inzerovanej bolo a len som si prečítal informácie o čísle. Dúfam, že to tu niekomu taky pomôže. Je dosť možné, že existuje viac takýchto stránok.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 2
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • krotitel

    2

  • Sniper

    1

Najaktívnejšie dni

Top prispievatelia v tejto téme

Najaktívnejšie dni

Určite hej, ale väčšinou len pre zahraničné čísla. V každom prípade sa takéto stránky hodia, lebo už mám skúsenosti s prezváňačmi, ale zakaždým som zatiaľ zistil, kto to bol.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som tam našiel slovenský, ale je fakt, že to bolo reklamné číslo, alebo nejakého operátora, takže tie sú asi známe. Myslím ale, že keď si naházíš inzeráty na takéto stránky, určite sa ti odpovede dostane, ja mám teda jedinou a dobrú skúsenosť s touto a iné som zatiaľ ani nehľadal, napríklad až zase bude nutnosť :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov