Jump to content

Dohledání telefonního čísla


krotitel

Recommended Posts

Zdravím, prišiel som na to, ako zistiť, komu patrí telefónne číslo, ktoré ma už dlho otravovalo a napadlo ma, že môže mať podobný problém viac ľudí. Využil som k tomu stránku www.zmeskanyhovor.sk, kde som inzeroval ono číslo a počkal na odozvu. Zistil som, že moje číslo už inzerovanej bolo a len som si prečítal informácie o čísle. Dúfam, že to tu niekomu taky pomôže. Je dosť možné, že existuje viac takýchto stránok.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • krotitel

    2

  • Sniper

    1

Popular Days

Top Posters In This Topic

Určite hej, ale väčšinou len pre zahraničné čísla. V každom prípade sa takéto stránky hodia, lebo už mám skúsenosti s prezváňačmi, ale zakaždým som zatiaľ zistil, kto to bol.

Link to comment
Share on other sites

Ja som tam našiel slovenský, ale je fakt, že to bolo reklamné číslo, alebo nejakého operátora, takže tie sú asi známe. Myslím ale, že keď si naházíš inzeráty na takéto stránky, určite sa ti odpovede dostane, ja mám teda jedinou a dobrú skúsenosť s touto a iné som zatiaľ ani nehľadal, napríklad až zase bude nutnosť :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Additional information you can see at Privacy Policy