Skočiť na obsah

Letné olympijské hry - Londýn 2012


aljak63

Odporúčané príspevky

- futbal skončil : na londýnskom štadióne Wembley skončil futbalový turnaj XXX. OH, Mexičania vďaka dvom gólom Peraltu zdolali Brazíliu 2:1....

- slovenskú strelkyňu Danku Bartekovú zvolili za členku Komisie športovcov Medzinárodného olympijského výboru / mandát je osemročný /

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Inak neviem o akom veľkom neúspechu a vzduchoprázdne hovoríte ... v medailách si držíme ten svoj štandart ... v športoch kde sa tie medaile vybojovali máme aj mladých náhradníkov čo môžu vystriedať starších kolegov ...

 

 

post-1464-0-79263200-1344703913.png

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

- američanky suverénne vyhrali 4 x 400 m

- a víťazom poslednej bežeckej disciplíny na OH 2012 v Londýne v behu na 4x100 metrov sa stali Jamajčania v novom svetovom rekorde 36,85 sek. Druhé miesto obsadili atléti USA, bronz ide do Kanady. Usain Bolt ako finišman štafety získal už tretie zlato v Londýne, keď predtým ovládol šprinty na 100 aj 200 metrov. http://sportky.topky...a#ixzz23Go5FTdw


- česi majú ďalšie zlato - Čech Svoboda v päťboji zlatý v olympijskom rekorde

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kedy to konci? Dnes som sledoval trochu, minuly tyzden som viac venoval politike. Ale pozrel by som si vsetky finalove zapasy sportovych hier. hadzanu,volejbal ,basketbal. Aj zo zaznamu. Dnes do 16:00 sli len zaznamy a bolo to zaujimave, doma mi nefunguje pocitac - teda vysledky nepoznam ani ich nechcem vediet na zajtra,keby ze to prebehlo uz dnes aby som to mal napinavejsie. Ani nepojdem na normalne stranky kde o tom informuju, zahram uz len karty a tu.

Ten futbal som trochu videl aj hned v 1.minute gol a to by som nepozeral asi ani zo zaznamu - som rad, ze korejci si vybojovali odpustku z vojny. Aspon dufam ,ze sa tym 30 ludom zlepsi zivot. A im rodinam.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zajtra to končí.

atletika skončila dnes ... až na maratón ... zajtra maratón muži, a ešte nejaké mountain bike, finále basket muži, voley muži, hádzaná, box, zápasenie, moderný päťboj ženy, vodné pólo finále muži, rytmická gymnastika ....

22:00 nášho času ceremoniál

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ano, je to tam napísané, upravila som zlú formuláciu chvíľu po poslaní príspevku :)

 

 

- a 84 krajín má medailu :)

 

a už sa mudrujeeeeeee ... milujem, po vojne je generálov na každého vojaka jeden, ako funkcionárov

http://sport.sme.sk/...ne-v-tieni.html

tuším väčšina príspevkov má viac rozumu než pán novinár - Bilancia na OH slovenských športovcov v individuálnych disciplínach

http://sport.sme.sk/...ne-v-tieni.html

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Juhokorejci maju podla teba zly zivot?

 

Ty si pozeral len uvodny futbalovy zapas,kedy poplietli vlajky?

 

Tak to bola juzna korea. Ok beriem spat, ja som videl len clanok o tych vlajkach, spravu o odpusteni tej vojy a dnesnych 20 minut zapasu, a je pravda, ze som musel rozmyslat ako vyzera severo korejska vlajka a potom mi to doplo.

 

Ti severokorejci ako dopadli? Dufam ze hrali na turnaji, ked na zaciatku este pred otvorenim bolo take haloo o tych vlajkach.

 

Inak ma zarazilo - ze ti severokorejci su taky dobry v tych sportoch,ked som dnes pozeral zaznam zase vo volejbale zien o 3 miesto hrali zase tie iste vlajky korei a japonska o 3 miesto. Tiesz som si mysle ze su to tie severne.

 

Ale tie juzne su tiez velmi dobre - ma to aj udivuje aku maju oni vtej azii konkurenciu? V tych loptovych hrach a hraju to dobre. Hadzanu voljbal futbal hraju to len doma - ta ich sutaz a su dobri na svetovom fore.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

na statistiku bude casu dost, zaverecny ceremonial famozny, pre mna uzasny... stali mi chlpy x krat, ale brian may ma uplne polozil... lepsie ako otvaraci, keby som bola tam, tak som zarucene zachripnuta.... krasne to urobili, prezentacia ako sa patri.. tutok foto http://www.bbc.co.uk...ctures-19238324

a tu

http://www.dailymail.co.uk/news/article-2187413/London-2012-Closing-Ceremony-Feeling-sad-end-Games-Eric-Idle-leads-80-000-crowd-rendition-Always-Look-Bright-Side-Life.html

 

post-1309-0-48004700-1344816633_thumb.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zaverecny ceremonial famozny, pre mna uzasny... stali mi chlpy x krat, ale brian may ma uplne polozil... lepsie ako otvaraci, keby som bola tam, tak som zarucene zachripnuta.... krasne to urobili, prezentacia ako sa patri..

 

superlatívy včera ani nestačili, pre mňa tiež úchvatný. krásny, zdravá miera nového, staršieho, najlepšieho z každej generácie, a briti majú čo ukázať, dali toho svetu bárskoľko, prejavy krátke a skvelé a vôbec ... úžasný. užívala som si takmer každú minútu.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nikto nic? hm...

 

tak idem adresne, jedina zaujemkyna a divacka - game, toto bola jedna prezentacia, kde mi stali chlpy: muse -survival... hudba famozna a video uplne super..

http://www.youtube.com/watch?v=OaffvPkqVU4

 

dnes bol na cnn zostrih z atletiky, krochkala som blahom, prvy den a chybaju mi prenosy... inak viac ludi somralo na komentare nasich sportakov cez closing ceremony, stotoznujem sa, zachytila som dva blogy na sme a asi 5236 osomranych komentov na fb..

 

ryan, je fakt krajsia ako ty... :yes_yes:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nedela bola dobra na tie finalove zapasy, videl som trosku aj z bojov o tretie miesto, cele finale a stalo za to bolo vo volejbale. To sa len tak nevidi - taky obrat, drzal som rusom prsty, lebo som chcel vidiet dobre finale a brazilcania nasadili v prvych dvoch setoch latku prilis vysoko, ale v zavere mi ich aj bolo brazilcanov luto. vyhral lepsi bohatier.

Basketbal tiez usiel - velmi slusne hrali spanieli. Videl som aj vodne polo, ci modernu gymnastiku. Bolo sa na co pozerat. Podla mna vydarene olympijske hry.

Zaverecny ceremonial som dopozeral po Georga Michaela. Pre mna to bolo nudne - take stereotypne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nikto nic? hm...

 

tak idem adresne, jedina zaujemkyna a divacka - game, toto bola jedna prezentacia, kde mi stali chlpy: muse -survival... hudba famozna a video uplne super..

 

dnes bol na cnn zostrih z atletiky, krochkala som blahom, prvy den a chybaju mi prenosy... inak viac ludi somralo na komentare nasich sportakov cez closing ceremony, stotoznujem sa, zachytila som dva blogy na sme a asi 5236 osomranych komentov na fb..

 

ale anooo :agree:

už som sa uchvacovala kúsok vyššie, a dokonca sa musela vymaľovať už počas tej finálnej ceremónie pod tlakom skvelej hudby a emócií z dvoch týždňov a všadeprítomnej úchvatnej londýnovo olympiádovo fialovej ... je na svojom mieste, v inej téme :) ... a akosi mi to pomohlo predýchať koniec, finále, hudbu, a to more úžasných skvelých divákov ... a všetko ...

ešte by som pozerala ... -_-

 

a včera sme ešte aj tak pozreli opakovania, atletické parády, a kopy momentiek ... a v hlave sa mi premietajú furt :)

kometáre o komentároch som čítala ...

ale neviem posúdiť, celý čas som pozerala hlavne eurosport, a semtam čt4 ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

...

a ešte malé dodatočné ohliadnutie za OH London 2012 ...

 

teda, urobil ho pán Lukašenko, asi aby severná kórea, pardon - KĽDR, nebola v tom sama, pracovné tábory sa dúfam konať nebudú ... :

 

Bieloruský prezident Alexander Lukašenko podrobil v piatok ostrej kritike športových šéfov v krajine, ktorých v súvislosti s OH v Londýne obvinil z "úplného zlyhania".

"Bieloruský ľud už viac nebude tolerovať takéto katastrofálne predstavenie," vyhlásil na výročnej konferencii Bieloruského olympijského výboru Lukašenko, ktorý je zároveň jeho prezidentom: "Výkony v podaní našej výpravy v Londýne boli úplným zlyhaním. Sľúbili ste 25 medailí, no priniesli len 12, čo je zrejmý krok vzad v porovnaní s úspechom v Pekingu."

Čítajte viac: http://sport.sme.sk/...l#ixzz2ARBex4Rx

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov