Skočiť na obsah

Letné olympijské hry - Londýn 2012


aljak63

Odporúčané príspevky

Chuderka mala, takto jej ubližiť.

Za toto by im mali dať doživotny dištanc. A je uplne jedno či v tom zapase o niečo išlo alebo nie. Je dosť možne, že aspoň sudruhovia z Činy svojim hračkam nejaky trest daju. To je pľuvnutie do ksichtu samotnemu principu športu a vôbec všetkym športovcom, ktori vo svojich disciplinach idu často aj nad svoje možnosti. Obzvlašť takym, ktori vedia že aj keď podaju 1000% vykon tak na medailu šancu aj tak nemaju. Napriek tomu to nikdy neodflaknu. Viď napr. africky veslar.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

možno ešte prekvapia K4, K2, Štefečeková, ... Hrašnová ?

 

Im nejak veľmi neverim, žeby mali na medailu. Rad sa ale budem myliť.

 

YVelďakova si v trojskoku vyskakala finale, 3 neplatne pokusy si tak môže "odkrutiť" v ňom. :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

spomenula som si na osud zopár odpísaných športovcov v číne, nie tak dávno preleteli svetovou tlačou nejaké správy, športovci, ktorí pre zranenie a podobné záležitosti už neboli na vrchole, dopadli nie slávne, prestali byť v tom obrovskom výbere nádejných talentov zaujímaví - napadlo mi, že Čína svoje nehodné badmintonové "hračky" nepustí z háčika len tak ... nielen pre to, čo spravili, ale pre to, že to spravili číne, na OH, a je to medzinárodná hanba, a čína má mnohotisícročnú tradíciu v trestaní svojich previnilcov

pár krát som si pozrela to video, je to stále absurdnejšie. akoby si vážne mysleli, že všetci naokolo sú slepí, hluchí a debilní. nikde, a na OH už vôbec nie ... hnusné. no dobre. stačilo.

 

 

a začala atletika :)

a nastúpil plnou silou Phelps, vidieť to na preskupení pribúdajúcich medailí, gymnastická čína je v zlate už za usa ...

krajinám pribúdajú pekne počty medailí, zatiaľ má medailu, akúkoľvek, 50 krajín ... tak, to bolo taká povrchná štatistika : )

troch divákov vyviedli z cyklovelodrómu a dostali pokutu za hulvátstvo

atlét Maroka sa ani nedostal na územie Británie pre zistený doping,

moldavská kladivárka už bola na britskom území, pre doping ju suspendovali

203 cm vysoká austrálska basketbalistka predviedla zrejme prvý olympijský ženský smeč

a

strelkyňa Zuzana Štefečeková bude dnes obhajovať pekinské striebro v trape - po horúčkach ... gönczi mal tradične problémy s očami

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tie Činske badmintonistky môžu byť rady, že nie su Severokorejky. To by bol iny hukot. Ich futbalisti by vedeli rozpravať po tom ako dopadli na MS 2010 v JAR.

 

Tak s tymi medailami som sa sekol, ale rad. Bolo to napinave finale.

 

Rozbehy na 100 m boli vyborne, zajtrajšie finale bude stať zato. Bolt bude mať veľky problem.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

michael phelps mi pride ako z inej planety, fantasticke daco.. sledujem atletiku, najviac ma fascinuje beh, ci uz trebars stovka, alebo desattisicka...

dnes aj finale stvorhry zeny - williamsky hraju famozne... teraz bezi federer a murray, tusim ako to skonci...

gymnastika ma nebavi..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

gymnastika je tentokrát úchvatné niečo :) ... práve skončené náradie, kôň na šírku, bolo pastvou pre oči, fantastické cvičenia, maďari majú ďalšie zlato, na tradične skvelom maďarskom náradí ...

Federerov sen ništ ... zlato berie Murray, domáci majú radosť

ženský maratón za nami,

a aby sme nezabudli na ďalšiu slovenskú radosť, ešte zo včerajška - hoci nie medailovú, ale predsa :

Anton Kučmín obsadil na OH v Londýne 23. miesto v chôdzi na 20 kilometrov v osobnom rekorde

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

chvilu som pozrela gymnastiku - preskok cez kozu zeny, ked si australcanka odpalila clenok.. tak zlozite skoky mali, ze vsetky koncili na zadku... neskor som zas prepla a bola tam vitazna rumunka, ale jej preskok som nevidela..

vahala som, komu drzat vo finale, ale nakoniec to u mna vyhral andy murray, s ohladom na pribuzenske vazby na krajinu povodu.. :) ta dobre tak.. ba dokonca som sa dnes pristihla, ze drzim ceskam vo stvorhre, az ma to zaskocilo.. :)

toho roku ma bavilo najviac plavanie a jazdectvo.. http://www.sme.sk/c/6483911/olympiadu-zdobi-aj-elegancia-koni-a-jazdcov.html

a dva dni dozadu som v noci dokazala pozerat vzpieranie, len som zatial nepochopila, preco sa niekto rozhodne robit tento sport.. a videla som hod diskom, ked zlato zobrala chorvatka..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Federerov sen ništ ... zlato berie Murray, domáci majú radosť

 

tak Murray bol tento krát neprekonateľný ... asi niečo ako S.Williams ... škoda Roger je ale žijúca legenda ... ale asi už zlato z OH nezíska :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

čo robil dnes na rozbehoch 800m muži Taoufik Makhloufi ? bol tam do počtu ? tiež čudné správanie sa na OH.

čína a usa naďalej súperia o počty medailí, čína zatiaľ znovu odskakuje o jednu

ďalšie zlato v hode kladivom pre maďarsko - jediný prehodil 80 m

slovenský dvojkajak v zložení Peter Gelle - Erik Vlček sa na OH 2012 v Londýne suverénne prebojoval do A-finále K2 na 1000 m

tesne pred štartom finále mužskej stovky hodil za doprovodu nadávok pivovú fľašu do finalistov ožratý divák, spacifikovala a nafackala ho holandská džudistka, ktorá sedela na tribúne tesne za ním

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tesne pred štartom finále mužskej stovky hodil za doprovodu nadávok pivovú fľašu do finalistov ožratý divák, spacifikovala a nafackala ho holandská džudistka, ktorá sedela na tribúne tesne za ním

 

:D nemas link?

 

saso bolt vcera len tak odbehol stovku za 9,63... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Šašo Bolt mal ale čo robiť. Už to nebolo take suverenne ako kedysi. Konkurencia sa už doťahuje.

 

Tu je ten link, nebolo to nič hrozne. Samozrejme nešportove a dementne to bolo, ale zas len novinari ako vždy pletu z hovna bič.

 

http://www.youtube.com/watch?v=H2EL-Lj2p_4&feature=player_embedded

 

Čo si tak všimam, tak pri vyzore niektorych športovkyň, sa môžu aj modelky a všeliake playmate (či ako sa im nadava) isť zahrabať. Obzvlašť jedna Chorvatska basketbalistka sa vydarila.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

chcela som vidiet hlavne to vyfackanie dzudistkou... inak tu flasu som si vcera vobec nevsimla...

z bolta som mala na zaciatku dojem, ze to neda, ale potom zapol turbo speed a dal..

Čo si tak všimam, tak pri vyzore niektorych športovkyň, sa môžu aj modelky a všeliake playmate (či ako sa im nadava) isť zahrabať. Obzvlašť jedna Chorvatska basketbalistka sa vydarila.

 

aj sanya richards ross moze sutazit... dokonca aj serena williams je krasna zena..
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

- 62 krajín má zatiaľ medailu,

- a koníčkové športy ... začínam na tom byť podobne ako pink, tentokrát vážne bavia, sú v nádhernom prostredí a je na čo pozerať ...

- ženská gymnastika - nerovnaké bradlá, individuálne, boli dnes akési čudné ... nemala som dobrý pocit ani z bodovania rozhodcami, ani z väčšiny zostáv ... a ruska Komová je chudatko chodiace slzavé údolie už od súťaže družstiev ...

- slovenský posledný strelec na OH v Londýne Erik Varga dosiahol v kvalifikácii trapu 121 bodov a obsadil 10. miesto

- a Lucia Klocová v behu na 1500 m v slovenskom rekorde na OH postúpila do semifinále

- Gönczi skončil, nadobro, a v budúcnosti chce vychovávať olympionikov. nech sa mu teda darí.

- amerického džudistu vylúčili z OH pre pozitívne testy ... na používanie marihuany ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Športy ktore su hodnotene na zaklade neobjektivneho znamkovania su vždy pofiderne. Preto ich nesledujem, nie su to ferove športy.

 

Velďakova si v trojskoku vyskakala finale, 3 neplatne pokusy si tak môže "odkrutiť" v ňom. :D

 

Inak, ďaleko od pravdy som nebol. :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no ano, stará bolesť ... takých športov je ale veľa, kde to nie je veľmi ako ohodnotiť ináč, než ľuďmi.

doteraz som ale nemala nejaký vážne zlý či nepríjemný pocit z rozhodovania rozhodcov, prakticky nikde ... ani na ostatných gymnastikách, dnes akosi výnimočne. ale nebolo na vine len a čiste rozhodovanie, hoci tam dve či tri vecičky boli - ale asi ani ja som nebola správne nastavená na videné ...

celé náradie a výkony sa mi zdali také ... uspěchané, odbúchané, prišli, poprášili ruky, Komová plakala, odišli, až na výkon konečnej zlatej Rusky - ten bol skvelý ... som z toho nemala ten pocit krásna, pôžitok z výkonov, dobre odcvičených zostáv, ako včera z koňa na šírku.

všetky boli akoby ich ktosi v noci začaroval, Komová si priam pýtala svojou šialene smutnou tváričkou, aby ju posúvali stále hlbšie, ešte aj afroamerický fenomén Douglasová bola začarovaná ...

 

a keď už malá farebná úplne skvelá Gabriele Douglasová, ktorá doteraz išla fenomenálne, dnes mala výkonnostnú pauzu, jedna bulvárna správa, na adresu NBC: http://www.cas.sk/cl...cou-opicou.html

 

 

- a počet krajín s medailami sa zmenil na 64 ... :)

 

- a ide na to Isinbajevová ... skoky o žrdi :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov